Data ważności: lato 2023 r.    

gazetka alsen

Firma Alsen weszła na rynek komputerowy w 2003 roku, tworząc swój pierwszy sklep stacjonarny ze sprzętem elektronicznych i akcesoriami komputerowymi. Przez lata działalności sieć rozwijała dostępną ofertę i zakres usług, wprowadzając nowości na rynku i rozszerzając usługi o punkty serwisowe. W sklepach sieci znajdziemy regularnie wprowadzane promocje, wyprzedaże sezonowe i rabaty udzielane na kolejne zakupy. Wszystkie oferty zniżkowe zawiera gazetka promocyjna Alsen, w której znajdziemy aktualnie dostępny asortyment w konkurencyjnych cenach. 

Alsen ulotka

Jak wskazuje ulotka o firmie Alsen, aktualnie polska sieć komputerowa posiada ponad 400 sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju, zlokalizowanych w 250 miejscowościach. Każdy z salonów o autoryzowany punkt sprzedaży oraz serwis, w którym klienci mogą oddać różnego rodzaju sprzęt do naprawy. Dodatkowo, sieć wiele lat temu uruchomiła dobrze prosperujący sklep internetowy. Za pośrednictwem platformy online możemy składać zamówienia z dostawą pod wskazany adres w promocyjnych cenach. Na stronie www jest dostępna również najnowsza gazetka Alsen, w której sprawdzimy aktualne rabaty. W Alsen promocje są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też w e-sklepie, jednak korzystając z zakupów z dostawą, możemy liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze oferty. 

Alsen gazetka – jaka jest oferta?

Wiele lat doświadczenia na rynku IT wpłynęło na stale rosnącą popularność usług oferowanych przez Alsen. Gazetka wskazuje, iż sieć przez 18 lat swojej działalności stale rozwija ofertę, dopasowując ją do zapotrzebowania konsumentów na różnego rodzaju urządzenia i akcesoria komputerowe. O wysokiej jakości usług świadczą nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale również takie nagrody jak „Laur Klienta”, które zdobyła sieć. Alsen gazetki posiadają nawet 15 tysięcy produktów komputerowych i szeroki wybór asortymentu z działu GSM. Wszystkie oferowane opcje są dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku, sprawiając, że firma jest obecnie jedną z największych sieci komputerowych na polskim rynku.

W Alsen aktualna gazetka zawiera taki asortyment jak:

— Sprzęt i akcesoria gamingowe — Gry na PC, Playstation i Xbox, laptopy i komputery gamingowe, podzespoły, myszki i klawiatury gamingowe, monitory dla graczy, sprzęt audio, akcesoria dla graczy, fotele gamingowe. 

— Laptopy — Notebooki, laptopy biznesowe, urządzenia poleasingowe, laptopy 2w1, Apple MacBooki, Ultrabooki, tablety, iPady Apple, akcesoria komputerowe.

— Komputery — Stacjonarne PC, komputery All in One, iMac Apple, Mini PC, Serwery.

Podzespoły komputerowe — Płyty główne, karty graficzne, dyski twarde HDD i SSD, pamięć ram, procesory, karty dźwiękowe, karty rozszerzeń, napędy optyczne DVD i CD, obudowy i zasilacze. 

— Telefony — Smartfony, SmartWatche, telefony komórkowe, telefony VoIP, telefony stacjonarne bezprzewodowe i przewodowe, krótkofalówki, akcesoria telefoniczne, zegarki i opaski sportowe. 

— GPS — Nawigacje samochodowe GPS, rejestratory drogi, transmitery FM, odbiorniki radiowe, głośniki samochodowe, ładowarki.

Sprzęt i akcesoria fotograficzne — Aparaty kompaktowe, lustrzanki cyfrowe, lampy błyskowe, statywy fotograficzne, kamery sportowe, karty pamięci, torby i plecaki na sprzęt foto, ładowarki do aparatów, ramki cyfrowe, drony. 

— Urządzenia RTV — Telewizory, odtwarzacze Blu-ray, DVD i CD, kina domowe, projektory multimedialne, radioodtwarzacze, wieże i mikrowieże, odtwarzacze multimedialne i mediacenter, gramofony, odtwarzacze MP3 i MP4, dyktafony cyfrowe, tunery telewizyjne, monitoring, radiobudziki, konsole i miksery DJ, półki i stoliki RTV, uchwyty pod TV.

Akcesoria i urządzenia biurowe — Niszczarki dokumentów, gilotyny do papieru, bindownice, sejfy i kasetki, liczarki i testery banknotów, laminatory, fotele i biurka, systemy do wideokonferencji, oświetlenie, baterie i akumulatory, kosze na śmieci, kalkulatory, inne artykuły biurowe.

Gazetka Alsen w punktach stacjonarnych 

Gazetka aktualna Alsen jest dostępna zarówno w sklepie online, jak też w punktach stacjonarnych. Możemy ją pobrać z pobliskiej placówki przy okazji wizyty i sprawdzić aktualnie obowiązujące promocje na sprzęt elektroniczny czy różnego rodzaju akcesoria. Dzięki temu zaplanujemy kolejne zakupy w atrakcyjnych cenach, oszczędzając przy tym sporo środków. To doskonały sposób na świadome zarządzanie finansami, zwłaszcza gdy planujemy kupno sprzętu, którego ceny rynkowe są dosyć wysokie. Wówczas przy większych zakupach możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. 

Na stronie internetowej sieci jest dostępna gazetka Alsen aktualna, którą możemy pobrać w formacie pdf na komputer lub urządzenie mobilne, a także sprawdzić promocje bezpośrednio na platformie. To wygodny sposób na szybkie poszukiwanie zniżkowych ofert na sprzęt niezbędny w naszych domach czy firmach. W gazetce możemy powiększyć produkt i dodać go do listy zakupów, a także porównać z innymi dostępnymi ofertami. Warto również zamówić newsletter, dzięki któremu będziemy otrzymywać regularne informacje mailowe o aktualnych promocjach i wyjątkowych ofertach w sklepie. 

Jakie oferty znajdziemy w gazetce Alsen?

W Alsen gazetki zawierają różnego rodzaju sprzęt elektroniczny, np. laptopy, komputery stacjonarne i sprzęt biurowy. Dodatkowo, dostępne promocje obejmują asortyment GSM, akcesoria RTV, urządzenia i akcesoria gamingowe, podzespoły, sprzęt fotograficzny, nawigacje, stacje muzyczne i wiele innych. Dzięki temu w jednym miejscu możemy kupić wszystko, czego potrzebujemy w naszych firmach lub znaleźć urządzenia do użytku domowego w atrakcyjnych cenach. To doskonały sposób na oszczędność przy większych zakupach, gdy nie chcemy wydać zbyt dużej kwoty na zakup niezbędnego asortymentu komputerowego czy innego rodzaju produktów. Warto regularnie pobierać cyklicznie wprowadzane gazetki lub zapisać się do newslettera, co znacznie pomoże nam w rozsądnym planowaniu budżetu i ograniczaniu wydatków. Pamiętajmy, że sklep wprowadza także wyprzedaże sezonowe, np. Black Friday. Dzięki tego typu inicjatywom, możemy jeszcze bardziej zaoszczędzić na pilnych zakupach. 

5/5 - (2 oddanych ocen)