Sklepy spożywcze Kraków są obecnie nastawione na duży wybór produktów oraz na możliwość zamówienia zakupów online. Z różnych przyczyn owe markety wybierane są pod kątem możliwość zamówienia zakupów pod wybrany adres. Kraków sklepy spożywcze są przygotowane na różnych klientów i również na bardzo duży wybór asortymentu, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. 

Carrefour
Darmowa dostawaod 120 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Frisco
Darmowa dostawa TAK (kod rabatowy)
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 10 zł*
Ocena5/5
Auchan
Darmowa dostawaTak (kod rabatowy)
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Barbora
Darmowa dostawaod 100 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawę0 zł
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,90 zł*
Ocena4/5
deli2
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena4/5
Allegro
Darmowa dostawaod 40 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 0 zł*
Ocena5/5

* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

Najlepsze sklepy spożywcze Kraków

Sklep spożywczy Kraków to markety oferujące zakupy z możliwością dowozu w wybrane przez nas miejsce. Kraków sklepy spożywcze Auchan Direct posiadają własne środki transportu z możliwością chłodzenia przewożonych towarów, co gwarantuje nam najwyższą jakość oraz świeżość przez cały czas przewozu. W Kraków sklep spożywczy Auchan Direct znaleźć można zarówno świeże warzywa i owoce, jak również wędliny oraz mięso. Specjalny sposób transportowania zakupów sprawia, że nie musimy martwić się o ich świeżość. Auchan Direct posiada w asortymencie także napoje, w tym napoje alkoholowe, kawy, herbaty, nabiał oraz pieczywo. Istnieje możliwość zamówienia produktów bio, a także tych przeznaczonych dla diabetyków oraz osób chorych na celiakię. Sklep spożywczy 24h Kraków, taki jak Auchan jest dostępny online przez całą dobę, a dostawy realizowane są od godziny 15. To ogromne ułatwienie dla osób, które posiadają nienormowany czas pracy, a chcą mieć zawsze świeże produkty w swojej lodówce.

sklep spożywczy kraków rynekRabaty na zakupy spożywcze w Krakowie

Sklepy spożywcze internetowe Kraków to również Biedronka, w której chętnie robi zakupy coraz większą liczba mieszkańców. Od niedawna ta sieć sklepów uruchomiła specjalną ofertę zakupów online oraz dostawy pod wskazany przez nas adres za pośrednictwem aplikacji Glovo. Dostawa jest bardzo szybka, a przy większych zamówieniach dostawa jest darmowa. Możemy zamówić zarówno świeże owoce, jak i warzywa. Supermarket posiada w swoim asortymencie również bardzo smaczne i zdrowe pieczywo, jak również ciasta. Sklep spożywczy online Kraków  pozwala nam również kupować przez internet chemię, taką jak środki do czyszczenia, a także płyny do prania i płukania. Biedronka zakupy online to znaczne ułatwienie dla osób, które nie mają czasu na dojazd do marketu, w którym zawsze chętnie kupowały ulubione produkty. Konsumenci cenią sobie również sklep spożywczy Kraków o nazwie Tesco. Markety działające przez dwadzieścia cztery godziny posiada własną dostawę. Dzięki karcie clubcard stali klienci mogą korzystać z bardzo dobrych promocji. Na stronie internetowej znaleźć można bardzo atrakcyjne promocje. Sklep spożywczy Kraków Tesco posiada w swoim asortymencie świeże pieczywo z własnej piekarni, a także warzywa i owoce. Supermarket ma również możliwość zamówienia przez internet herbaty i kawy oraz produkty potrzebne do utrzymania porządku w domu. Jako jeden z niewielu sklepów, Kraków sklep spożywczy  posiada swoją dostawę w postaci profesjonalnych samochodów dostawczych, wyposażonych w odpowiednie chłodzenie, dzięki czemu towar zawsze trafia do nas świeży.  Aby móc cieszyć się niskimi cenami, owy market wprowadziło specjalne rabaty, które pozwolą na bardzo tanie zakupy spożywcze – posiada w swojej ofercie świeże warzywa, owoce, a także pieczywo, również odpowiednie dla diabetyków.

Tania dostawa zakupów spożywczych w Krakowie

Powyższe sklepy spożywcze Kraków zajmują najwyższe miejsca w rankingu sklepów spożywczych online, przygotowanych przez specjalistów na podstawie opinii zadowolonych klientów. W zestawieniu znajduje się również popularny Lidl, który swoim wysokiej jakości asortymentem zdobywa serca coraz większej liczby konsumentów. Lidl oferuje nam wybór różnorodnych produktów, nie tylko spożywczych, ale również AGD i RTV, odzieży czy artykułów gospodarstwa domowego. Znajdziemy w nim także produkty włoskie, hiszpańskie i greckie, pochodzące od sprawdzonych dostawców.

3.4/5 - (5 oddanych ocen)