Data ważności: 21.06 – 25.07  

oferta tygodnia

gazetka jysk

Data ważności: 17.05 – 20.06   

oferta tygodnia

Data ważności: wiosna / lato 

Business to Business

jysk gazetka promocyjna

Każdy z nas, jeśli decyduje się na zrobienie dobrych i opłacalnych zakupów, koniecznie chce wybrać się do odpowiedniego, najbardziej sprawdzonego sklepu. W szczególności dotyczy to sytuacji, w której interesują nas meble. Dlaczego? Zakup ten jest z zasady bardziej wymagający, ponieważ w domyśle kupione meble będą towarzyszyć nam przez kolejne lata. Warto o tym pamiętać, jeśli udajemy się do sklepu meblowego stacjonarnie. Co więcej, mają tego świadomość osoby prowadzące sklepy Jysk. Promocje w tej sieci sklepów są dopasowane do klientów w taki sposób, aby każdy z nich miał pewność, że z marketu wyjdzie w pełni zadowolony. Właśnie dlatego gazetki tej niezwykle rozległej sieci sklepów meblowych są rozbudowane o aktualne, ciekawe propozycje. Co dokładnie sprawia, że w Jysk gazetka jest tak ważnym elementem przyciągającym uwagę zarówno potencjalnych, jak i stałych klientów?

Dlaczego gazetka Jysk jest tak korzystną opcją zakupową?

Zacznijmy od zaznaczenia, że gazetki promocyjne są pierwszym, nieraz najczęściej wybieranym sposobem na zapoznanie się klienta z ofertą danego sklepu. Dokładniej mówiąc, taka broszura jest w stanie ona przyciągnąć, zainteresować swoją ofertą niezdecydowanych klientów, którzy zastanawiają się nad kilkoma marketami. Jeśli sieć sklepów nie chce, aby konkretne osoby poszły do konkurencji, ponieważ skusiła ich np. Dekoria, muszą zainteresować klientów dostępnym asortymentem, a oferta podkreśla, że najlepszym miejscem na zakupy jest właśnie Jysk. Gazetka promocyjna tej sieci jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, którzy będą chcieli mieć pewność, że uzyskują dostęp do szczególnie aktualnych, nowych informacji. Co więcej, w dobie Internetu powszechnego nie tylko na komputerach i laptopach, ale i telefonach komórkowych można śmiało powiedzieć, że równie istotne jest zadbanie o to, aby taka gazetka była również dostępna mobilnie. Tym właśnie cechuje się gazetka Jysk. Aktualna oferta promocyjna zawsze widnieje bezpośrednio na stronie www, a dzięki temu konsumenci z łatwością mogą przekonać się o tym, że jest to bardzo korzystna oferta dostępna w danym momencie na rynku..

Jysk gazetka pdf i jej zalety

Jakie są dokładnie zalety gazetek promocyjnych różnych sklepów, w tym Jysk? Widać to, jeśli spojrzymy np. na formę, jaką przybiera gazetka komfort. Co jednak sprawia, że wartym uwagi kąskiem jest nowa gazetka Jysk? W tym przypadku możemy przede wszystkim przekonać się o ogromie niezwykle atrakcyjnych ofert, które bez cienia wątpliwości zainteresują każdego poszukującego nowych mebli do domu lub mieszkania. Z pewnością dużą zaletą dostępnej na stronie internetowej gazetki jest fakt, iż jest ona łatwa w przeglądaniu, pozwala na płynne przeglądanie poszczególnych stron. Dodatkowo gwarantuje ona szansę na skuteczne pobranie jej bezpośrednio na urządzenie ze strony Jysk. Promocje gazetka prezentuje w sposób wygodny, przyjemny, gwarantujący możliwość spokojnego powracania do interesujących produktów nawet wtedy, gdy zdarzyłyby się nam problemy z działaniem Sieci. Pobrana na urządzenie, wygodna w przeglądaniu gazetka z pewnością jest w stanie skutecznie zaradzić temu problemowi. Tego typu rozwiązanie jest rozsądnym sposobem gwarantującym zachęcenie klientów do tego, aby korzystali z usług tego sklepu. Dlaczego? Wyjście naprzeciw potrzebom klientów, ułatwienie im poruszania się w przestrzeni specjalnej oferty sklepowej z pewnością można uznać za zachęcające. Podobnie, jeśli jakiś sklep ma źle skonstruowaną gazetkę, klient może poczuć zniechęcenie wobec robienia w nim zakupów.

Jysk – gazetka promocyjna aktualna

Najnowsza gazetka Jysk jest przygotowana w sposób sprzyjający klientowi. Zostało to podkreślone już wcześniej, ale w praktyce nie oznacza to wyłącznie ułatwionego przeglądania jej treści. Istotne jest również podzielenie treści wewnątrz tejże gazetki. Są one wskazane w sposób przemyślany tak, aby nie było skakania pomiędzy różnymi kategoriami produktów. Zamiast tego klient zainteresowany promocjami np. w zakresie nowych elementów wyposażenia do sypialni (dywanów, materaców, innych mebli) znajdzie to na początku takiej gazetki i nie musi kłopotać się doszukiwaniem się pożądanych obiektów na stronach z akcesoriami do innych pomieszczeń. Co więcej, największe promocje prezentowane są właśnie na pierwszych stronach tego, co ma w swojej treści gazetka Jysk. Wyprzedaż tu w jasny, prosty sposób komunikuje klientom, co w danym okresie warto kupić. Co więcej, sieć sklepów Jysk bardzo często w danym momencie ma wydane dwie gazetki, a także wyjątkowy katalog.

Co znajdziemy w wyjątkowej ofercie gazetek promocyjnych Jysk?

W Jysk promocje są odpowiednio podzielone wewnątrz gazetki tej sieci sklepów. Co dokładnie możemy tam znaleźć? Jysk jest siecią, w której oferta skupia się przede wszystkim na kilku konkretnych kategoriach mebli i wyposażenia domowego. Dotyczy to również dużych elementów dostępnych w Jysk (materace 160×200). Promocja, jeśli obejmuje właśnie takie elementy, jest podkreślona w kategorii sypialnia. Z łatwością znajdziemy również mniejsze elementy w Jysk (promocje poduszek są tu znakomitym przykładem). Jakie kategorie i zawartość można wyróżnić w przypadku Jysk? Oto one:

 • Sypialnia – jest to bez wątpienia podstawowa, kluczowa, choć nie jedyna kategoria w sklepie. Co tu znajdziemy? M.in. dostępne w Jysk materace 140×200 (promocja może dotyczyć konkretnie tych większych modeli), ale także mniejsze prezentowane przez Jysk materace 90×200. Promocja tego typu zachęci osoby chcące kupić tanio produkty do pojedynczego, mniejszego łóżka. Kategoria sypialnia nie skupia w sobie wyłącznie tego, jakie są dostępne w Jysk materace. Promocja czy nie – w kategorii tej znajdziemy również inne produkty niezbędne do zaplanowania odpowiedniego snu. Znajdziemy tu również najlepsze w Jysk kołdry. Promocje mogą również dotyczyć mebli – z których część jest typowa dla sypialni, a część może znaleźć się również w innych pomieszczeniach.
 • Łazienka – dobre wyposażenie łazienki jest niezwykle ważne, jeśli zależy nam na czerpaniu przyjemności z dbania o siebie. Dlatego też warto przyjrzeć się temu, jakie są dostępne w Jysk lustra. Promocja może objąć również maty łazienkowe, specjalne kosze na pranie, ręczniki, szlafroki, kapcie, zasłony prysznicowe, a także inne akcesoria przeznaczone właśnie do łazienki.
 • Biuro – w tym przypadku oferta Jysk skupia się na rozmaitych biurkach oraz krzesłach, które umożliwia lepsze, wydajne pracowanie w domu. Na pewno warto przyjrzeć się również dostępnym w tej kategorii półkom oraz regałom, a także mniejszym akcesoriom biurowym. Miłośnicy gier znajdą tu również coś dla siebie – m.in. specjalne, ergonomiczne krzesła gamingowe.
 • Salon – tu znajdziemy wszystkie meble typowe dla salonu – zwłaszcza kanapy, fotele, wersalki, pufy, sofy, a także zestaw meblowy na sprzęt RTV oraz konsole. Znajdziemy tu również kredensy, witryny, a także ławy i stoliki.
 • Jadalnia – w kategorii tej prezentowane są również dostępne w Jysk komody. Promocja na te produkty z pewnością dotyczyć może również osób poszukujących mebli do sypialni, salonu oraz biura. Oprócz tego znajdziemy tu charakterystyczne krzesła, stoliki oraz półki i kredensy. Oczywiście, nie może zabraknąć również stołów do jadalni, a nawet całych zestawów (stół+krzesła)!
 • Przechowywanie – w tej kategorii znajdziemy w praktyce wszystkie meble pozwalające na przechowywanie ubrań, butów oraz książek. Dlatego zainteresują klientów z pewnością zarówno półki, jak i regały, szafki nocne, a także szafy. Jysk promocje w tej kategorii ma tak przygotowane, że klienci szukający takich mebli lub dodatków (np. wieszaków) nie muszą przeglądać kategorii poszczególnych pomieszczeń.
 • Firany – osobną kategorię uzyskały firany, choć tu należy zaznaczyć, że w kategorii tej możemy znaleźć również zasłony oraz rolety. Choć elementy te mają zastosowanie praktyczne (oddzielenie się od sąsiadów, ograniczenie słońca w domu itp.), w praktyce mogą być one również doskonałym elementem dekoracyjnym naszych wnętrz. W Jysk klienci mogą wybrać odpowiednio dopasowane do swojego mieszkania lub domu firany, które idealnie będą współgrać z aranżacją wnętrz.
 • Ogród – coraz większym zainteresowaniem cieszy się kupowanie sprawdzonych produktów do wyposażenia nie tylko wewnątrz domu, ale i na zewnątrz. W kategorii ogród znajdziemy więc szereg sprawdzonych elementów wyposażenia zewnętrznego. Są tu m.in.:
  • Krzesła – ogrodowe oraz wypoczynkowe, a także leżaki;
  • Parasole i pawilony;
  • Dywany – również takie, które możemy dać poza domem (choć mogą się sprawdzić również do domu);
  • Akcesoria ogrodowe;
  • Stoły i ławki ogrodowe;
  • Trampoliny;
  • Poduszki ogrodowe i materace dmuchane;
  • Zestawy z sofą.
 • Do domu –  znajdziemy tu praktycznie wszystkie akcesoria i asortymenty niezbędne przy dobraniu tak zwanego mniejszego wyposażenia domowego. Dostępne są zarówno dywany czy koce, jak i lustra, narzuty, meble dziecięce, elementy dekoracyjne (np. gustowne wazony), a także różnorodne tekstylia do jadalni. W praktyce znajdują się tu również wszystkie produkty, z pozostałych pomieszczeń, które moglibyśmy zaklasyfikować jako dekoracje, mniejsze akcesoria i dodatki uzupełniające przestrzeń naszych domów.

Jysk promocje, przeceny, specjalne oferty na stronie

Jak się okazuje, to nie tylko gazetka może informować nas o tym, jakie produkty warto taniej kupić w Jysk. Materace promocje mają zaprezentowane również bezpośrednio na stronie internetowej tego sklepu, z łatwością możemy także przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi kategoriami do domu. Przede wszystkim to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zapoznać się z najnowszymi, wartymi sprawdzenia ofertami. Co więcej, pozwala to nam na skorzystanie z danej oferty, zanim wyczerpią się nawet niezwykle bogate zapasy magazynowe sklepu Jysk. 

Na uwagę z pewnością zasługuje również specjalna zakładka „outlet”. To właśnie tam trafimy do trzech podkategorii:

 • Promocja – po jej wybraniu wyświetlą się nam aktualne oferty promocyjne z rabatami nawet do 60%. W ten sposób możemy spojrzeć na wszystkie promocje, jakie prezentuje gazetka Jysk nowa, a nawet na jeszcze więcej – gazetka zawiera najciekawsze promocje, godne uwagi, ale nie oznacza to, że reszta promocji nie jest warta naszej uwagi. Wręcz przeciwnie, może się okazać, że właśnie wśród dodatkowych promocji znajdziemy to, co nas interesuje. Wspomniana kategoria „promocja” ujawnia czasowo dostępne, atrakcyjne możliwości zakupowe, które po jakimś czasie znikną. Oznacza to też, że co jakiś czas pojawiają się tu również nowe promocje. Warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy nie pojawiło się coś nowego, wartego naszej uwagi. 
  • Wydawać by się mogło, że pojawiające się nawet ponad 1000 produktów może przytłoczyć, jednak w zakładce tej skorzystamy z wygodnych filtrów. Możemy sprawdzać promocje pod względem cenowym (od najniższej lub od najwyższej), a także według grup artykułów (są również inne opcje filtrowania). Wybór zależy od nas.
  • Jeśli interesuje nas sprawdzenie najtańszych dostępnych rzeczy, wystarczy wybrać filtrowanie domyślne, w którym cena jest ukazywana od najniższej do najwyższej. Jeśli interesują nas najtańsze, ale konkretne produkty np. do łazienki, lepiej wybrać inne filtrowanie.
 • Zawsze niska cena – w tej podkategorii możemy spotkać wyjątkową ofertę produktów, których korzystna, niska cena jest ich stałą charakterystyczną cechą. Dzięki temu mamy pewność, że ich wartość nie będzie podlegać nagłym skokom i wahaniom, a my zawsze znajdziemy tu te produkty i będziemy mogli je zakupić. Zazwyczaj w kategorii tej możemy znaleźć również ponad 1000 produktów, które także możemy grupować przy użyciu konkretnych filtrów.
 • Outlet – jest to kategoria, w której znajdują się wszystkie wycofane przez Jysk produkty. Tych nie zdołamy już kupić w Internecie, wciąż jednak są dostępne w korzystnych cenach w poszczególnych sklepach stacjonarnych.

Dostępny w Jysk katalog – co w nim można znaleźć?

W sieci sklepów pod szyldem Jysk możemy również specjalne katalogi z ofertą Business to Business. Są to katalogi przygotowane z myślą o różnego rodzaju urzędach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, domach opieki, instytucjach, a także o inwestorach wyposażających nieruchomości. Ten specjalny Jysk katalog jest zwykle przygotowany na dłuższy czas (np. na sezon wiosna/lato). W swojej konstrukcji wyraźnie jest on skierowany do klientów biznesowych, co można dostrzec zarówno w postaci prezentowania poszczególnych produktów, jak i w umieszczaniu odnośników bezpośrednio na zdjęciach w katalogu. Oznacza to, że przy przeglądaniu katalogu online, jeśli będziemy zainteresowani konkretnym produktem, możemy kliknąć dany odnośnik w postaci małego białego koszyczka na niebieskim tle. To zaś otworzy nam nową kartę w przeglądarce w danym produktem dostępnym w sklepie internetowym.

Sklep meblowy Jysk – gazetka jako zachęta do robienia sklepów w markecie

Wspomniany wcześniej outlet swoją konstrukcją zachęca do robienia zakupów bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że dokładnie takie samo zadanie ma gazetka promocyjna. Jysk doskonale wie, że kupowanie mebli nie może być działaniem pochopnym. Dlatego też wielu konsumentów odczuwa potrzebę udania się bezpośrednio do sklepu w pobliżu, dotknięcia materaca, obejrzenia komody czy też dopasowania idealnego stołu do jadalni. Dzięki temu możliwe jest podjęcie ostatecznej decyzji związanej z zakupem mebla lub innego elementu wyposażenia. Właśnie dlatego gazetki promocyjne przede wszystkim służą do przyciągania klientów bezpośrednio do sklepu, choć w niejednym przypadku zdarzyć się może również tak, że gazetka zachęci do robienia zakupów poprzez Internet.

Częstotliwość wydawania gazetek Jysk

W przypadku sieci sklepów meblowych gazetki nie są wydawane co tydzień. Zamiast tego sieć sklepów decyduje się zwykle na wydania miesięczne, które następnie w trakcie mogą być uzupełnianie o dodatkowe wydanie wskazujące na nowe, świeże promocje. Poza tym dostępne katalogi dla firm są aktualne zwykle przez kilka miesięcy, więc tacy partnerzy biznesowi mają więcej czasu na zastanowienie się.

5/5 - (1 oddanych ocen)