Data ważności: 20.07 – 29.07  

nasz sklep promocje

Data ważności: 29.06 – 08.07  

nasz sklep gazetka

Nasz Sklep to polska sieć spożywczo-przemysłowa, która powstała w 2002 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na sklepy wielkopowierzchniowe w różnych województwach na terenie całego kraju. W skład sieci wchodzą właściciele reprezentujący wyłącznie polski kapitał, przez co sklep szczególnie dba o rozpowszechnianie wsparcia dla polskiej gospodarki i handlu na krajowym rynku. Przez niemal 20 lat działalności sieć prężnie rozwijała się w sektorze handlowym, tworząc kolejne markety w różnych lokalizacjach i poszerzając dostępną ofertę o nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu w każdym punkcie znajdziemy atrakcyjne promocje, proponowane przez regularnie wydawane gazetki Nasz Sklep. W sieci Nasz Sklep Ulotka proponuje swoim klientom wiele korzystnych promocji, programy  i akcje lojalnościowe oraz regularne wyprzedaże sezonowe, które umożliwią nam jeszcze większe oszczędzanie.

Ulotka Nasz sklep

Sieć Nasz Sklep na ten moment posiada aż 4350 sklepów stacjonarnych działających na zasadzie franczyzy pod szyldami Nasz Sklep, Nasz Sklep Express, Delikatesy Sezam oraz Delikatesy Premium. Zasięg obejmuje 13 województw. Są to:

— Małopolskie

— Podkarpackie

— Lubelskie

— Łódzkie

— Wielkopolskie

— Świętokrzyskie

— Śląskie

— Dolnośląskie

— Opolskie

— Mazowieckie

— Pomorskie

— Zachodniopomorskie

— Warmińsko-mazurskie. 

Jak wskazuje gazetka, Nasz Sklep to także 60 punktów własnych działających pod nazwami: Nasz Sklep, Delikatesy Premium, Delikatesy Sezam, Aligator oraz pod szyldem Livio. Sklepy detaliczne są zlokalizowane na terenie województwa: podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, dolnośląskiego i pomorskiego. 

Nasz sklep gazetka – oferta

Oferta sieci Nasz Sklep to przede wszystkim wysokiej jakości asortyment żywnościowy, sprowadzany od zaufanych dostawców, z którymi sieć współpracuje od wielu lat. W sklepach znajdziemy między innymi mięso i wyroby wędliniarskie z najlepszych zakładów produkcyjnych, świeże warzywa i owoce polskie oraz egzotyczne, nabiał wiodących na rynku producentów i wiele innych. Na sklepowych półkach czeka na nas także chemia i środki czystości, artykuły higieniczne, kosmetyki i produkty przemysłowo-gospodarcze. Szukasz produktów zwierzęcych, a może żywności dla niemowląt? Nic straconego, gazetka Nasz Sklep umożliwia również szeroki wybór tego typu opcji w opłacalnych promocjach. 

W punktach Nasz Sklep oferta to między innymi:

— Produkty spożywcze — Warzywa i owoce od zaufanych rolników, mięso i wyroby wędliniarskie z najlepszych lokalnych masarni i zakładów mięsnych, ryby i owoce morza, pieczywo, wyroby rybne i mięsne, nabiał, mrożonki, sosy i pasty, oleje i oliwy z oliwek, produkty sypkie, słodkie wypieki, słodycze i przekąski, wiele innych;

— Artykuły zwierzęce — Karmy suche i mokre, przekąski treningowe i dla psów i kotów, nasiona dla ptaków;

— Artykuły higieniczne — Papier toaletowy, ręczniki kuchenne, papier nawilżony, wkładki, podpaski, tampony itp.;

— Chemia i środki czystości — mleczka do czyszczenia różnych powierzchni, odświeżacze powietrza, środki do prania, tabletki do zmywarki, spraye i płyny do okien, ściereczki do kurzu, płyny do zmywania naczyń;

— Woda i napoje — Napoje gazowane i niegazowane, soki owocowe 100%, syropy owocowe, nektary, napoje izotoniczne i energetyczne; 

— Trunki i napoje alkoholowe — Piwa, wino, wódka, whisky, nalewka, rum, gin, likier, wódki smakowe i wiele innych.

Nasz Sklep promocje

Wydawana co tydzień nasz sklep gazetka promocyjna wskazuje nam atrakcyjne promocje, udzielone na różnego rodzaju asortyment w każdym sklepie. Sieć dba o to, aby klienci stale odwiedzający sklepy detaliczne mogli korzystać z opłacalnych rabatów i zniżek dzięki ofertom w gazetce oraz w programom lojalnościowym. Jak wskazują opinie konsumentów, już po miesiącu korzystania z propozycji gazetki Nasz Sklep, możemy zauważyć diametralną różnicę w wydatkach i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Wystarczy Nasz sklep aktualna gazetka, aby świadomie zarządzać budżetem domowym i zaplanować rozsądne zakupy spożywcze. 

W Nasz Sklep gazetki znajdziemy zarówno w punktach detalicznych, jak też w wersji online na stronie internetowej. Dzięki temu niezależnie od tego, w jakim aktualnie miejscu jesteśmy, możemy szybko sprawdzić, co obecnie jest dostępne w atrakcyjnych promocjach. Łatwo ułożymy listę zakupów, nawet jeśli nie mamy na to wiele czasu, co zdecydowanie pomoże nam w efektywnym oszczędzaniu. Gazetkę szybko sprawdzimy w domu, w pracy, a nawet w drodze, dzięki dostępności e-ulotki w aplikacji lub na stronie www. Wystarczy wprowadzić lokalizację sklepu w pobliżu, aby znaleźć najlepsze propozycje sieci. 

Oprócz gazetki warto sprawdzić Program Lojalnościowy SUPER PROFIT, umożliwiający zbieranie specjalnych punktów podczas każdych zakupów w sklepie. Po uzbieraniu odpowiedniej ich liczby, możemy wymienić je na ciekawe nagrody. Ciekawostką jest też Loteria Plus 10 organizowana przez sieć Nasz Sklep, trwająca od 1 października 2021 r. Do 31 stycznia 2022 r. W loterii do wygrania są różnorodne nagrody, np. roboty kuchenne, plecaki, słodycze i inne. Warunkiem udziału jest zrealizowanie zakupów za minimum 10 zł z wykluczeniem wyrobów tytoniowych i alkoholu z wyjątkiem piwa. Dodatkowo, na paragonie muszą znajdować się przynajmniej 2 produkty promocyjne biorące udział w edycji loterii. 

5/5 - (1 oddanych ocen)