Data ważności: 27.07 – 02.08 

Spożywcza

kaufland gazetka promocyjna

Data ważności: 20.07 – 26.07   

Spożywcza

aktualna gazetka kaufland

Wybór w sklepie produktów dobrych pod względem jakości oraz ceny nie powinien być nigdy dziełem przypadku. Dlatego też sieć marketów Kaufland dostarcza swoim klientom co tydzień nową gazetkę promocyjną, zarówno w wersji drukowanej, jak i online, pozwalającą zorientować się w promocjach. W przypadku tak szerokiego asortymentu, jaki oferuje sklep Kaufland gazetka bywa wręcz nieodzownym towarzyszem regularnych zakupów.

Gazetka Kaufland – co zawiera?

Niemiecka sieć marketów popularnych również w Polsce bardzo dba o wysoką jakość komunikacji z klientem. Dostarcza mu nie tylko informacji o promocjach, ale również ciekawych porad, wskazówek, przepisów – stanowi więc doskonałą i praktyczną lekturę. Co tydzień ukazuje się w sklepach Kaufland gazetka od jutra, w której łatwo znajdziemy przydatne informacje dla wszystkich Klientów. Zawiera ona zdjęcia produktów objętych najbliższą promocją, wraz z promocyjnymi cenami jednostkowymi, ceną regularną, opisem technicznym oraz ewentualnymi innymi detalami opisującymi w klarowny sposób dostępne wersje produktowe. Dostępne są też magazyny „Dobrze żyć dobrze” sieci Kaufland, które promują zdrowy tryb życia, ekologię, a także trend less waste. Inspirują na różne sposoby, jak żyć kolorowo, zdrowo, a przy tym wygodnie, również dzięki produktom, które można nabyć w sklepie tej sieci. Zarówno gazetka promocyjna Kaufland, jak i cyklicznie ukazujący się magazyn, są dostępne zupełnie za darmo, w sklepach stacjonarnych, jak też do przeczytania online na stronie marketu. W sieci Kaufland ulotka promocyjna przydaje się osobom, które liczą jedynie na najpopularniejsze, największe promocje oraz nie mają zbyt wiele czasu na długie zakupy.

Kaufland gazetka aktualna – jakie jeszcze informacje zawiera?

Gazetka Kaufland aktualna jest bogata przede wszystkim w rozmaite produkty objęte promocją tygodniową obowiązującą w sklepach tej sieci w całej Polsce. Oprócz tego można w niej znaleźć na przykład informacje o nowo-otwartych sklepach w różnych lokacjach, czy o konkursach organizowanych przez markę. Często w gazetkach zamieszcza się ciekawostki dotyczące różnych produktów, porady, a nawet przepisy kulinarne. Te wszystkie elementy sprawiają, że taka gazetka może być przydatna również po dokonaniu zakupów lub jako umilenie sobie wolnego czasu. Gdy w ręce wpadnie gazetka Kaufland od jutra, warto poświęcić na jej przeczytanie kilkanaście minut i przygotować sobie wstępną listę zakupów na następny dzień. To pozwoli nam np. oszacować koszt kupna zaplanowanych towarów, przez co unikniemy zaskoczenia przy kasie. Dzięki liście temu oszczędzamy też mnóstwo czasu, który spędzilibyśmy na błądzeniu po markecie.

Kaufland ulotka – co się na niej znajduje?

Dostępna w sieci gazetka  jest zbiorem wszystkich produktów objętych nadchodzącą promocją – zdecydowanie warto się zgłębić w jej treść. Ulotka Kaufland to niejako streszczenie tej gazetki i wyszczególnienie najbardziej atrakcyjnych promocji – produktów, po które warto wybrać się właśnie do Kauflanda. Jeśli chodzi o promocje Kaufland jest prawdziwym ekspertem w dostarczaniu swoim Klientom tego, co najlepsze w naprawdę atrakcyjnych cenach. Ulotka promocyjna Kaufland znaleziona w skrzynce pocztowej lub przejrzana w sieci na chwilę przed wyjściem do sklepu to dobry sposób na to, aby nie przepłacać niepotrzebnie za produkty codziennego użytku. Wyodrębnia ona nie tylko promocje na artykuły spożywcze, ale również elektronikę, chemię, artykuły biurowe, kosmetyki i wiele innych produktów, których używa każdy z nas. Kierując się najbardziej atrakcyjnymi promocjami można dokonywać drobnych, ale satysfakcjonujących zmian w swoim otoczeniu!

3.7/5 - (3 oddanych ocen)