Data ważności: 20.07 – 30.07  

top market gazetki

Data ważności: 06.07 – 16.07   

top market promocje

Oszczędzanie na codziennych zakupach może być bardzo przyjemne, zwłaszcza jeśli przy okazji zapłacimy mniej za artykuły dekoracyjne do domu, środki czystości, a nawet produkty kosmetyczne. Niemalże każdy na rynku sklep oferuje produkty po obniżonych cenach w momencie, kiedy kończy się ich sezonowość, np. samoopalacza czy dekoracji świątecznych. Markety wprowadzają jednak również czasową wyprzedaż na wybrane produkty spożywcze, co pozwala na zaoszczędzenie niemałej kwoty. Gorące okazje znajdziemy w specjalnych ulotkach promocyjnych, wprowadzanych przez wiele popularnych marketów i mniejszych sklepów. Świetnym wyborem są gazetki Top Market, wydawane regularnie, z aktualnymi promocjami na różnego rodzaju asortyment. Dzięki przeglądaniu ulotek, możemy w szybki sposób znaleźć nasze ulubione produkty w najniższych na rynku cenach bez wychodzenia z domu.

Top Market gazetka

W Top Market gazetki dostępne są w wersji elektronicznej online, a także w klasycznej (papierowej), którą znajdziemy w sklepach stacjonarnych sieci.  Przeglądanie najnowszych ofert z promocjami umożliwia nam znalezienie najlepszych okazji, dzięki czemu zaoszczędzone na zakupach pieniądze przeznaczymy na inny ważny cel. Gazetki Top Market zawierają czasowe promocje na wybrane produkty spożywcze oraz z działu chemii i gospodarstwa domowego, artykułów higienicznych, kosmetyków i wielu innych.

Ulotka Top Market zawiera wszystkie aktualne promocje, podzielone na specjalne sekcje, w których znajdują się produkty z konkretnego działu. Dzięki gazetkom promocyjnym sklepu na codziennych zakupach możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych! Jak wskazują opinie klientów, korzystanie z takich ofert pozwala odłożyć w skali miesiąca naprawdę dużą gotówkę. 

Na stronie internetowej Top Market, gazetka promocyjna jest zawarta w zakładce „Promocje”. Tam znajdziemy wszystkie najlepsze zniżki i okazje promocyjne, a także datę ich zakończenia, by każdy klient zainteresowany promocją miał czas na zakupienie wypatrzonego produktu.

Top Market promocje

Dodatkową promocją dla stałych klientów sklepu Top Market są punkty przyznawane za robienie regularnych zakupów. Program lojalnościowy „Punktomaniacy” umożliwia zbieranie dodatkowych atrakcyjnych benefitów za kupowanie ulubionych produktów w niskich cenach. Do sprzedaży wprowadzane są również podwójnie punktowane artykuły, dzięki czemu właściciele karty rabatowej mogą oszczędzić jeszcze więcej środków. Za zgromadzone na koncie punkty za zakupy klient otrzymuje nagrodę rzeczową. Warto wiedzieć, że z akcji wyłączony jest alkohol i wyroby tytoniowe. Punkty oraz dostępne nagrody rzeczowe można sprawdzać na Koncie Uczestnika na stronie internetowej Top Market, po zalogowaniu się do naszego profilu. 

Top Market aktualna gazetka — jaka jest oferta?

W Top Market gazetka promocyjna może być przydatna, kiedy planujemy zakupy spożywcze online. Dzięki niej zaoszczędzimy jeszcze więcej. Produkty w gazetce to często kupowane przez innych klientów soki, napoje, piwa, owoce, słodycze, czy też ryby i owoce morza. Promocją obejmowane są produkty z różnych półek cenowych, ale również z wielu działów, co pozwala na zrobienie zakupów składających się tylko z promocyjnych produktów. Taka opcja przyniesie konsumentom wiele oszczędności na kolejne zakupy spożywcze.

W sieci Top Market gazetka promocyjna zmienia się co tydzień, warto więc śledzić promocje, by móc zaoszczędzić jeszcze więcej. Sklep Top Market w swojej gazetce udziela ponadto promocji na:

— Kawę i herbatę, 

— Słodycze i słone przekąski;

— Mięso i wyroby wędliniarskie, 

— Nabiał;

— Napoje;

— Kosmetyki;

— Artykuły higieniczne.

Supermarket przyznaje również atrakcyjne rabaty na takie produkty codziennego użytku jak chemia domowa, czy nawet akcesoria damskie. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi możemy znaleźć wszystkie ulubione produkty w jednym sklepie bez konieczności odwiedzania wielu miejsc naraz.  Promocje i rabaty mogą się łączyć, dlatego w sklepie Top Market można zakupić wiele produktów po atrakcyjnych cenach, korzystając z rabatów umieszczonych w gazetce. 

Gazetki Top Market informują również o sezonowych produktach, na które sklep obecnie udzielił promocji, co znacznie ułatwia nam zakupy i pozwala na jeszcze większe zmniejszenie wydatków. Wyżej wymienione promocje można znaleźć również na stronie internetowej sklepu, stronach www oraz w aplikacjach mobilnych do śledzenia gazetek promocyjnych. Taki nowoczesny sposób wyszukiwania okazji na pewno spodoba się wszystkim posiadaczom smartfona. 

5/5 - (1 oddanych ocen)