delikatesy centrum godziny otwarcia

Delikatesy Centrum to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych, znajdujących się na terenie całej Polski. Znajdziemy w nich wszystkie produkty, które są niezbędne do odpowiedniego prowadzenia gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, punkty centrum delikatesy są otwierane nie tylko w dużych miastach, ale także w podmiejskich miejscowościach i mniejszych wsiach. Dzięki temu do ulubionego sklepu możemy dotrzeć niezależnie od naszej lokalizacji w mgnieniu oka.

Oferta delikatesy centrum 

Sklepy spożywcze centrum delikatesy to jedne z najczęściej odwiedzanych przez polskich klientów. Powodem są nie tylko niskie i konkurencyjne ceny towarów, ale także doskonała lokalizacja oraz najwyższej jakości żywność. Dzięki temu sklep zdobywa coraz większą liczbę miłośników, chcących robić codzienne zakupy na najwyższym poziomie bez konieczności ponoszenia zbyt wysokich wydatków. 

W ofercie znajdziemy różnego rodzaju produkty żywnościowe, na przykład świeże pieczywo z pobliskich piekarni, świeże warzywa i owoce, kawy i herbaty, mrożonki (w tym gotowe dania typu pizza, na patelnię, burgery, ryby), świeże mięso i wyroby wędliniarskie (często sprowadzane z regionalnych masarni i lokalnych producentów), napoje (w tym alkoholowe np. z działu „Faktoria Alkoholi”), płatki i inne produkty śniadaniowe, asortyment zwierzęcy, gotowe dania (typu zupy, bigos, pulpety, fasolka po bretońsku, flaki, gołąbki itp.), przetwory, słodycze i słone przekąski, wiele innych. Dodatkowo, Delikatesy Centrum posiadają w ofercie chemię, środki czystości i produkty higieniczne. W punktach stacjonarnych bez problemu zakupimy papier toaletowy, ręczniki kuchenne, wkładki i podpaski, kosmetyki do mycia i pielęgnacji, mleczka, mydła, itp. 

Portal delikatesy centrum — zniżki i programy lojalnościowe

Na stronie www sieci sklepów znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym dowiemy się, jakie są w delikatesy centrum godziny otwarcia dla konkretnych lokalizacji. Dodatkowo, warto sprawdzić, w jakich punktach oferowane są programy i karty lojalnościowe. 

Delikatesy umożliwiają wyrobienie „DeliKarty”, czyli karty klienta, dzięki której możemy na co dzień korzystać ze zniżek na produkty oznaczone specjalnym logiem. Wówczas otrzymujemy rabat nie tylko na asortyment przeceniony, ale także na wszystkie zakupy objęte promocją dla osób posiadających kartę. 

Dodatkowo, w sieciach delikatesów centrum możemy wykorzystywać inne karty lojalnościowe, np. Kartę Seniora czy Kartę Dużej Rodziny, dzięki którym otrzymujemy zniżki na wszystkie produkty z wyłączeniem wyrobów tytoniowych i alkoholu. 

Delikatesy Centrum opinie

O sklepie Delikatesy Centrum opinie są bardzo wysokie, a konsumenci w recenzjach chwalą sobie przede wszystkim bardzo niskie ceny i korzystne promocje w gazetkach. Dodatkowo, często wspominane są zniżki dzięki korzystaniu z programów lojalnościowych. Delikatesy Centrum opinie klientów posiadają nadzwyczaj pozytywne, dzięki wysokim oszczędnościom, które zyskują osoby regularnie odwiedzające sklep. Ponadto, w punktach możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju asortyment, niezbędny w domu każdego z nas. Dzięki temu w jednym miejscu kupujemy wszystko, czego potrzebujemy, bez konieczności jeżdżenia do wielu marketów. Wszystkie te kwestie powodują, iż Delikates Centrum zajmują pierwsze miejsca w rankingach sklepów z najkorzystniejszą ofertą.

Szybkie pytania i odpowiedzi

Zgodnie z aktualnymi informacjami uważa się, że wszelkie sklepy należące do grupy Eurocash franczyza, a w tym Delikatesy Centrum są polskie. Poszczególne sklepy franczyzowe najczęściej należą też do polskich przedsiębiorców.

Uruchomienie własnego sklepu franczyzowego Delikatesy Centrum jest dość proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem dla potencjalnych franczyzobiorców, znajdziesz lokal i zaaranżujesz go zgodnie z wymogami. Po podpisaniu umowy franczyzowej i zarejestrowaniu działalności możesz rozpocząć, prowadzić swój sklep Delikatesy Centrum.

Można śmiało powiedzieć, że Delikatesy Centrum są tanim sklepem, który dostarcza zawsze świeże i pyszne owoce, warzywa i inne produkty żywnościowe. Średnie ceny rynkowe w przypadku tego sklepu są naprawdę atrakcyjne, co przekłada się na wysoki poziom zainteresowania konsumentów siecią sklepów Delikatesy Centrum.

Oczywiście, że tak. Delikatesy Centrum dba o to, aby dostarczać do wszystkich placówek franczyzowych świeże produkty od renomowanych dostawców. Dzięki temu konsumenci zyskują gwarancję, że kupują najlepsze na rynku warzywa, owoce i inne artykuły spożywcze.

W sklepach Delikatesy Centrum bez problemu kupisz produkty garmażeryjne z lady oraz mięso na wagę. Sklepy tej sieci są przystosowane do tego, aby sprzedawać wysokiej jakości mięso i inne wyroby wprost z lady sklepowej.

W niedziele Delikatesy Centrum mogą być czynne w standardowych godzinach, ale tylko za zgodą franczyzobiorcy punktu. Sklepy Delikatesy Centrum są jednak zamknięte w niedziele niehandlowe, natomiast w handlowe mogą być otwarte, np. w skróconych godzinach od 9:00 do 19:00.

W sklepach Delikatesy Centrum jak najbardziej można nadać lub odebrać paczkę kurierską, np. Poczty Polskiej. Co więcej, Delikatesy Centrum są punktami partnerskimi dla firmy DPD.

Na tę chwilę sieć franczyzowa w Polsce to nawet ponad 1000 sklepów Delikatesy Centrum na terenie całego kraju. Co więcej, w Polsce dostępne są także sklepy własne, których jest już ponad 300.

W 2006 roku grupa Eurocash zdecydowała się na zakup sieci Delikatesy Centrum i do tej pory zarządza placówkami na terenie całej Polski. Do końca 2023 roku grupa przewiduje uruchomienie kolejnych, nawet 900 sklepów.

Godziny otwarcia sklepów Delikatesy Centrum uzależnione są od indywidualnych ustaleń franczyzobiorcy. Standardowo przyjmuje się jednak, że godziny otwarcia w dni robocze i soboty mieszczą się w przedziale od 6:00 do 21:30, natomiast w niedziele od 9:00 do 19:00.

4.3/5 - (3 oddanych ocen)