Gdańsk to miasto znane każdemu z nas, głównie ze swoich atrakcji turystycznych. Nie ulega jednak wątpliwości, że chętnie odwiedzamy te rejony w celu poszukiwania pracy, czy też przeprowadzki, gdy jesteśmy miłośnikami morza. Zamieszkując w Gdańsku, musimy liczyć się z tym, że niezwykle często na ulicach będziemy spotykać tłumy turystów odwiedzających to miasto w celach spędzenia urlopu. 

Carrefour
Darmowa dostawaod 120 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Frisco
Darmowa dostawa TAK (kod rabatowy)
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 10 zł*
Ocena5/5
Auchan
Darmowa dostawaTak (kod rabatowy)
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Barbora
Darmowa dostawaod 100 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawę0 zł
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,90 zł*
Ocena4/5
deli2
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena4/5
Allegro
Darmowa dostawaod 40 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 0 zł*
Ocena5/5
* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

Tego typu sytuacje niewątpliwie wpływają na zaburzenie komfortu naszego codziennego życia, zwłaszcza gdy na co dzień nie mamy zbyt wiele czasu na wykonywanie obowiązków. Niemalże każdy mieszkaniec Gdańska chce jak najszybciej wypełniać swoje sprawunki, zwłaszcza te związane z robieniem codziennych zakupów. Na szczęście sklepy spożywcze Gdańsk umożliwiają nam sprawne wybieranie najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. 

Ogólnopolskie sieci, takie jak Biedronka czy Lidl, zlokalizowane w różnych częściach miasta, zdecydowanie ułatwiają nam wybór ulubionych asortymentów bez zbędnych problemów. Dodatkowo Biedronka gazetka wskazuje nam wszelkie dostępne produkty, które możemy zakupić w promocyjnych cenach oraz dowiadujemy się z niej, jakie korzyści otrzymamy korzystając aktualnie z oferty supermarketu. Gdańsk sklep spożywczy to nie tylko wielkopowierzchniowe sieci, ale także osiedlowe punkty zlokalizowane nieopodal naszego domu. Sprawdźmy, jak wygląda ranking sklepów spożywczych Gdańsk i które z nich oferują zakupy z dostawą do domu. 

sklepy spożywcze GdańskGdańsk sklepy spożywcze  – wielkopowierzchniowe

Nie ulega wątpliwości, że na polskim rynku spożywczym prym wiodą duże markety, które przyciągają swoją ofertą coraz większą rzeszę osób. Jednym z nich jest Lidl, zdobywający ostatnimi czasy pierwsze miejsca w rankingu sklepów spożywczych w Trójmieście. Chcąc dowiedzieć się nieco więcej o sklepie jakim jest Lidl gazetka może pomóc nam w uzyskaniu najważniejszych informacji dla konsumenta. Mianowicie, możemy w zaledwie kilka sekund sprawdzić, co aktualnie znajduje się w ofercie sklepu. W gazetce promocyjnej otrzymamy szczegóły odnośnie do produktów sezonowych, czyli tych wprowadzanych przez market okolicznościowo. Owy market bowiem słynie z organizowania specjalnych tygodni, podczas których kupimy produkty pochodzące z danego kraju. Są to tygodnie włoskie, greckie czy amerykańskie. Gdańsk sklepy spożywcze to wiele punktów, rozproszonych po różnych dzielnicach tego miasta. Niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywamy, żaden mieszkaniec czy urlopowicz nie powinien mieć problemu ze znalezieniem w Trójmieście Lidla. Sklep spożywczy Gdańsk posiada w ofercie różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym te pochodzące z własnej piekarni czy „Ryneczku Lidla”. Dodatkowo zakupimy w nim odzież, sprzęt elektroniczny, produkty zwierzęce, chemikalia i wiele innych. 

Drugie miejsce w rankingu sieci w tym mieście zajmuje sklep spożywczy Gdańsk centrum – Biedronka. Jak wyżej wspomniano, sklep ten oferuje swoim klientom szereg zalet płynących z korzystania z jego usług. Konsumenci kupujący w supermarkecie mogą założyć swoją kartę (Moja Biedronka), dzięki której mogą czerpać z licznych korzyści związanych ze zbieraniem punktów. Sieć sklepów spożywczych Gdańsk umożliwia korzystanie z wyżej wspomnianej karty w punktach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dzięki temu niezależnie od tego, czy jesteśmy aktualnie w naszym miejscu zamieszkania, czy jedziemy na urlop wypoczynkowy, oszczędzamy na codziennych zakupach. Tego typu market to od niedawna również sklep spożywczy online Gdańsk. Biedronka wprowadziła możliwość zamówienia asortymentu z dostawą pod drzwi za pośrednictwem aplikacji Glovo. Dzięki temu nawet osoby, które nie mają czasu na dojeżdżanie do stacjonarnych placówek, mogą bez problemu zrealizować niezbędne zakupy. Sklepy internetowe Gdańsk spożywcze to także Tesco, które od wielu lat umożliwia złożenie zamówienia przez stronę www. 

Sklep spożywczy w Gdańsku

W Gdańsku znajdziemy także sklepy, w których możemy zrobić zakupy o dowolnej porze dnia i nocy. Są to zarówno sklepiki osiedlowe (np. monopolowe), jak i większe supermarkety. Z tego typu możliwości coraz chętniej korzystają osoby, które chcą uniknąć długich kolejek do kas w dzień. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla konsumentów, którzy w ciągu dnia nie mają wystarczającej ilości czasu na zrobienie przemyślanych zakupów, a nie chcą spełniać tego obowiązku w pośpiechu. Wybieranie produktów z półek późnych wieczorem lub w nocy, gdy w sklepie nie spotkamy tłumów, może wiązać się z licznymi korzyściami. Przede wszystkim skupiamy się wyłącznie na asortymencie, który musimy zakupić, przy czym nie ulegamy dekoncentracji i rozproszeniu. Produkty wybieramy rozsądnie, a nasze zakupy są racjonalne. Dzięki temu oszczędzamy również czas i pieniądze, gdyż chętniej w spokoju dowiadujemy się informacji o rabatach i promocjach znalezionych w Tesco gazetka

Pozostałe przykładowe sklepy spożywcze Gdańsk to:

— Abi całodobowy sklep spożywczo-monopolowy

— Nocka S.C

— Kaśka Market

— DONA 24h

— Sklep spożywczo-monopolowy TEQUILA 24H

— wiele innych. 

4.5/5 - (2 oddanych ocen)