Biedronka to jeden z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Jak wskazują statystyki, sklep wciąż wiedzie prym wśród placówek spożywczych o dużej powierzchni. Nikogo nie zdziwi fakt, że coraz większa liczba Polaków robi zakupy w Biedronce, gdyż market cechuje się niskimi cenami, a jednocześnie wysoką jakością produktów. Dodatkowo każdy klient dostaje możliwość skorzystania z licznych zniżek, promocji, czy też kart zniżkowych. Jedną z nich jest karta moja biedronka, dzięki której płacimy za zakupy w Biedronce jeszcze mniej niż dotychczas. Co daje karta moja biedronka i jak zarejestrować kartę moja biedronka w szybki i nieskomplikowany sposób? 

moja biedronka plBiedronka pl Moja Biedronka — co to takiego?

Robiąc regularnie zakupy w sklepie biedronka, moja biedronka znacznie ułatwia nam korzystanie z licznych promocji, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo gotówki. Karta moja biedronka to nic innego, jak karta lojalnościowa, która zostaje opatrzona indywidualnych numerem klienta oraz kodem kreskowym. Dodatkowo klient korzystający z moja biedronka otrzymuje dwa breloki, które umożliwiają wzięcie udziału w specjalnych akcjach sklepu. Niezależnie od tego, czy interesuje nas sklep spożywczy online, czy robimy zakupy stacjonarnie, każdy członek rodziny może zbierać naszą kartę punkty, które w późniejszym czasie wymieniamy na wybrany towar. 

Moja Biedronka numer karty 

Zarejestruj karte moja biedronka, a otrzymasz indywidualny identyfikator ze specjalnie przypisanym numerem. Każdy klient posiada inny numer karty, dzięki czemu możemy być pewni, że nasze transakcje są odpowiednio zabezpieczone. Punkty zbierane są wyłącznie przez osoby, które posiadają kartę moja biedronka lub breloczki w postaci minikart. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest numer karty moja biedronka, wystarczy, że odwrócisz kartę na drugą stronę i odczytasz 13 cyfr pod kodem kreskowym. 

Moja Biedronka promocje

Moja biedronka karta posiada wiele korzyści, spośród których najważniejszą dla klientów jest korzystanie ze zniżek. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy, że rejestracja karty moja biedronka przebiegnie pomyślnie, a my od momentu odbioru karty możemy zbierać na nasze konto punkty. Możemy płacić za nie za zakupy, wybierając towar, który zwróci naszą uwagę. Nie musimy przy tym pokrywać transakcji gotówką czy środkami z karty bankowej. W znalezieniu towaru, który chcemy otrzymać za punkty, pomoże nam Biedronka gazetka. Karta moja biedronka pl umożliwia również branie udziału w licznych konkursach, które są często organizowane przez market, a także w promocjach (np. sezonowych). Warto wspomnieć, że duża liczba towarów w sklepie jest przeceniona, jednak rabaty przysługują wyłącznie osobom, które posiadają kartę lojalnościową. Dzięki temu na co dzień płacimy za zakupy mniej niż klienci bez moja biedronka. 

jak zarejestrować kartę moja biedronkaMoja Biedronka rejestracja karty online

Rejestracja karty moja biedronka nie jest skomplikowana i nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Warto jednak zaznaczyć, że z programu mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. 

  1. Kartę możemy otrzymać od kasjera wraz z dwoma przypisanymi do niej brelokami. 
  2. Następnie aby móc korzystać z promocji, musimy zarejestrować główną kartę (nie jest konieczne rejestrowanie pozostałych dwóch breloczków w formie minikart). 
  3. Rejestracja moja biedronka może zostać przeprowadzona online. Wystarczy, że wejdziemy na stronę www.moja.biedronka.pl i wybierzemy opcję „Zarejestruj”. 
  4. Musimy wówczas wprowadzić 13 cyfrowy numer (znajduje się pod kodem kreskowym) oraz 4 cyfrowy PIN (znajdziemy go nad logo sklepu na karcie). 
  5. Konieczne będzie także wypełnienie elektronicznego wniosku, w którym należy wprowadzić nasze imię, adres e-mail oraz numer telefonu. 
  6. Dodatkowo ustawiamy indywidualne hasło, dzięki któremu moja biedronka logowanie będzie zabezpieczone. Musi stanowić ono kombinację dużych i małych liter, a także zawierać cyfrę i znak specjalny (np. ! lub ?). 
  7. Na tym etapie wysyłamy formularz i po otrzymaniu SMS-a lub e-maila nasza karta zostanie aktywowana, a my możemy w pełni cieszyć się z tańszych zakupów. 

Rejestracja Moja Biedronka przez telefon 

Jeśli nie możemy lub nie chcemy rejestrować karty na stronie www, możemy zrobić to przez telefon. W tym celu dzwonimy pod numer (022)-20-53-400 i wybieramy na klawiaturze cyfrę 1. Również w tym przypadku podajemy 13 cyfrowy numer oraz kod PIN, podajemy dane osobowe oraz wymyślamy hasło. 

Opinie o Moja Biedronka

Jeśli szukamy opinii o moja biedronka forum będzie doskonałym miejscem, w którym użytkownicy oceniają program lojalnościowy. Jak wskazują liczne komentarze osób, które korzystają z karty, moja biedronka wiąże się z wieloma korzyściami. Klienci nie tylko kupują towar tańszy niż osoby nie posiadające karty, ale również wymieniają zebrane punkty na atrakcyjne produkty i biorą udział w wielu konkursach. Dodatkowo za wydanie karty nie zapłacimy ani złotówki, a korzystanie z niej również jest w pełni darmowe.  Istnieje również możliwość skorzystania z dostarczenia zakupów do domu po zniżkowych cenach. Biedronka darmowa dostawa jest udostępniona dla nowych klientów aplikacji Glovo. Przy kolejnych zakupach płacimy jedynie 9,99 zł, co bez wątpienia jest konkurencyjną ceną na rynku. 

3.3/5 - (44 oddanych ocen)