chorten sklepChorten to polska sieć sklepów spożywczych, w których znajdziemy najwyższej jakości żywność i innego rodzaju artykuły. Firma posiada wiele sklepów rozproszonych po całym kraju, nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach. Dzięki temu do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie dotrzeć w mgnieniu oka, a w jednym miejscu kupimy wszystkie ulubione produkty bez konieczności przemierzania długodystansowych tras w celu dotarcia do różnych marketów. Grupa Chorten w swojej ofercie posiada produkty najlepszych marek, w tym również z działu „Z Podlaskiej Spiżarni”, w którym znajdziemy wiejskie wyroby regionalne. 

Sieć sklepów chorten 

Chorten została założona w 2009 roku w województwie podlaskim, początkowo posiadając sklepy w tym regionie. Obecnie w całej Polsce znajduje się 1865 placówek partnerskich, w tym aż ponad 40 na stacjach paliw. Sieć posiada swoje punkty we wszystkich województwach w kraju, dzięki czemu zdobywa coraz większą popularność wśród klientów chętnie kupujących najwyższej jakości żywność najlepszych producentów. Marka dba przede wszystkim o wspieranie polskich przedsiębiorstw, oferując m.in. regionalne wyroby „Z Podlaskiej Spiżarni”, np. swojską wędlinę, organiczne herbaty, przetwory jak żurawina, miód, kapustę i ogórki kiszone, płatki, mąkę, pieczywo, a nawet gotowe dania w formie zup warzywnych. 

Chorten oferta 

Chorten sklepy posiadają w ofercie wszystko, co powinien zapewniać sklep spożywczy w pobliżu. W punktach bez wysiłku zakupimy nasze ulubione produkty świeże, pieczywo, napoje, asortyment zwierzęcy, gotowe dania, mrożonki, mięso i wędliny, ryby i wiele innych. Dodatkowo, w punktach na wyciągnięcie ręki dostaniemy asortyment z działu „Chemia i środki czystości” typu proszki, płyny, mleczka oraz produkty higieniczne, np. papier czy ręczniki papierowe. 

Wybór Chorten jako sklepu, w którym regularnie robimy zakupy, jest rozsądny i przynosi wiele korzyści. W tym miejscu nie tylko kupimy wszystkie potrzebne produkty, ale także zaoszczędzimy na wydatkach dzięki korzystaniu z licznych promocji. 

Chorten opinie

W internecie znajdziemy wiele recenzji o sklepie chorten. Opinie o tej sieci spożywczej są bardzo pozytywne, a zadowoleni klienci, jak sami wskazują, chętnie wracają do punktów, aby zrobić kolejne zakupy. Najczęściej chwalone są atrakcyjne ceny za wysokiej jakości towar, który w innych sklepach jest dostępny o wiele drożej. Konsumenci często wskazują również na bogaty asortyment produktów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego. Jak widać, chorten posiada świetne opinie, dzięki którym zdobywa coraz więcej stałych klientów, regularnie robiących zakupy w sklepach stacjonarnych.

Pytania i odpowiedzi

Tak, to firma z polskimi korzeniami oraz kapitałem. To sieć należąca do polskiej sieci sklepów spożywczych, która pochodzi z województwa podlaskiego.

Przez wielu klientów Chorten uznany jest za stosunkowo tani sklep wielobranżowy, w którym można kupić praktycznie wszystko i to w naprawdę rozsądnych cenach.

Oczywiście, że tak. W punktach handlowych znajdziesz chłodnie z tego typu produktami. Te są zawsze świeże i smaczne, o czym świadczą doskonałe opinie klientów.

W sklepie Chorten kupisz praktycznie wszystko: chleb, przyprawy, soki, napoje, sery, szynki i wiele innych produktów spożywczych, a nawet alkohol.

Niestety nie, sklepy stacjonarne Chorten są czynne zgodnie z polskim prawem tylko od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

Sieć sklepów Chorten nie nawiązała współpracy z żadnym przewoźnikiem, co oznacza, że nadawanie i odbieranie paczek w tych lokalach jest niemożliwe.

Sieć Chorten uruchomiła aplikację mobilną dla sklepów, a w przyszłości planowana jest także aplikacja dla klientów, którzy chcą realizować zamówienia w placówkach stacjonarnych.

Godziny otwarcia sklepów Chorten są ustalane indywidualnie, aczkolwiek najczęściej mieszczą się w przedziale od 6:00 do 22:00.

Tak. W każdym sklepie Chorten można zapłacić BLIKIEM, zbliżeniowo, gotówką lub inną ogólnodostępną metodą płatności.

3.6/5 - (18 oddanych ocen)