chorten sklepChorten to polska sieć sklepów spożywczych, w których znajdziemy najwyższej jakości żywność i innego rodzaju artykuły. Firma posiada wiele sklepów rozproszonych po całym kraju, nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach. Dzięki temu do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie dotrzeć w mgnieniu oka, a w jednym miejscu kupimy wszystkie ulubione produkty bez konieczności przemierzania długodystansowych tras w celu dotarcia do różnych marketów. Grupa Chorten w swojej ofercie posiada produkty najlepszych marek, w tym również z działu „Z Podlaskiej Spiżarni”, w którym znajdziemy wiejskie wyroby regionalne. 

Sieć sklepów chorten 

Chorten została założona w 2009 roku w województwie podlaskim, początkowo posiadając sklepy w tym regionie. Obecnie w całej Polsce znajduje się 1865 placówek partnerskich, w tym aż ponad 40 na stacjach paliw. Sieć posiada swoje punkty we wszystkich województwach w kraju, dzięki czemu zdobywa coraz większą popularność wśród klientów chętnie kupujących najwyższej jakości żywność najlepszych producentów. Marka dba przede wszystkim o wspieranie polskich przedsiębiorstw, oferując m.in. regionalne wyroby „Z Podlaskiej Spiżarni”, np. swojską wędlinę, organiczne herbaty, przetwory jak żurawina, miód, kapustę i ogórki kiszone, płatki, mąkę, pieczywo, a nawet gotowe dania w formie zup warzywnych. 

Chorten oferta 

Chorten sklepy posiadają w ofercie wszystko, co powinien zapewniać sklep spożywczy w pobliżu. W punktach bez wysiłku zakupimy nasze ulubione produkty świeże, pieczywo, napoje, asortyment zwierzęcy, gotowe dania, mrożonki, mięso i wędliny, ryby i wiele innych. Dodatkowo, w punktach na wyciągnięcie ręki dostaniemy asortyment z działu „Chemia i środki czystości” typu proszki, płyny, mleczka oraz produkty higieniczne, np. papier czy ręczniki papierowe. 

Wybór Chorten jako sklepu, w którym regularnie robimy zakupy, jest rozsądny i przynosi wiele korzyści. W tym miejscu nie tylko kupimy wszystkie potrzebne produkty, ale także zaoszczędzimy na wydatkach dzięki korzystaniu z licznych promocji. 

Chorten opinie

W internecie znajdziemy wiele recenzji o sklepie chorten. Opinie o tej sieci spożywczej są bardzo pozytywne, a zadowoleni klienci, jak sami wskazują, chętnie wracają do punktów, aby zrobić kolejne zakupy. Najczęściej chwalone są atrakcyjne ceny za wysokiej jakości towar, który w innych sklepach jest dostępny o wiele drożej. Konsumenci często wskazują również na bogaty asortyment produktów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego. Jak widać, chorten posiada świetne opinie, dzięki którym zdobywa coraz więcej stałych klientów, regularnie robiących zakupy w sklepach stacjonarnych.

3.9/5 - (9 oddanych ocen)