Data ważności: 10.07 – 31.07 

Drogeria Koliber nowa gazetka

Data ważności: 09.06 – 30.06    

gazetka Drogeria Koliber

Każda sieć sklepów, która chce wejść na rynek i pragnie skutecznie zaprezentować się potencjalnym klientom, koniecznie powinna wypuszczać gazetkę promocyjną. Jest to podstawowy sposób na dotarcie do klientów, a także na zaprezentowanie im szczególnie interesujących ofert promocyjnych. Właśnie na to stawia drogeria Koliber. Gazetka tej sieci jest przygotowywana tak, aby w najlepszy możliwy sposób zachęcić wszystkich potencjalnych klientów do przyjścia na teren lokalu. Co jeszcze warto wiedzieć o rozwiązanych stosowanych przez tę sieć sklepów?

Dlaczego warto sięgać po gazetki promocyjne?

Warto wyjaśnić już na samym wstępie, dlaczego dobrym pomysłem jest sięganie po gazetki promocyjne, np. takie, które prezentuje nam sklep Doulgas, a także inne działające na rynku marki. Wśród nich wymienić można sklep Drogeria Koliber, który podejmuje się podobnych działań. Podstawowym działaniem jest skłonienie potencjalnych klientów, którzy w ogóle nie słyszeli o danej marce do tego, aby nie tylko zainteresowali się dostępną ofertą, ale i wybrali się bezpośrednio do danego sklepu. To też takiego rozwiązanie stosuje drogeria Koliber. Nowa gazetka trafiająca do nowych konsumentów ma przyprowadzić ich do lokalu, ale nie tylko. Odbiorcą tego typu gazetki są również stali klienci, którzy powinni na bieżąco być zaznajamiani z ofertą, jaką ma drogeria Koliber. Gazetka trafia do nich również drogą online, na co stawiają również pozostałe gazetki promocyjne innych sklepów, w tym również drogerii, ale i innych typów większych oraz mniejszych sieci. 

Drogeria Koliber – gazetka aktualna

Szeroka oferta dostępna w tej sieci sklepów drogeryjnych sprawia, że dobrym pomysłem staje się postawienie na robienie tu zakupów. To również udowadniają prowadzone promocje i szczególnie przemyślane i odpowiednio dobrane oferty, które prezentuje drogeria Koliber. Gazetka aktualna jest najlepszym tego przykładem, gdyż prezentuje zawsze pojawiające się korzystne dla naszej kieszeni oferty. Co więcej, wśród promowanych w gazetce marek można znaleźć m.in.:

  • Dove,
  • Siberica,
  • Adidas,
  • Botanica,
  • Nivea,
  • Taft,
  • L’Oreal,
  • Biolove.

Podana powyżej lista oczywiście nie wyczerpuje całości dostępnych produktów, jakie znajdują się w ofercie tej sieci sklepów drogeryjnych. Produkty te stanowią niezwykle szeroki zakres wyjątkowych, dobrych produktów, które możemy znaleźć wśród asortymentu oferowanego przez drogerię Koliber.

Gazetka Koliber online

Przeglądanie najnowszych propozycji zawsze jest dobrym pomysłem, ponieważ dzięki temu możemy dowiedzieć się o pojawieniu się nowej, szczególnie interesującej i korzystnej dla nas oferty. To zaś sprzyja pójściu bezpośrednio do lokalu, aby zakupić asortyment, jaki udostępnia drogeria Koliber. Promocje możemy również poznać poprzez przyjrzenie się szczególnie newsletterowi, do którego każdy klient może się zapisać. Jest to dodatkowe źródło informacji o pojawiających się nagle korzystnych ofertach, które sprawiają, że zdecydowanie warto udać się do lokalu.

Regularne nowości w ofercie 

Nie ma wątpliwości, że staranne wprowadzanie nowości do asortymentu sklepowego jest niezwykle ważne, jeśli chcemy przyciągać klientów. Co więcej, wprowadzanie nowych produktów powinno być również podkreślane w treści newsletterów i innych przekazów wysyłanych do klientów. To z kolei robi drogeria Koliber. Gazetka promocyjna obfituje w informowanie o niezwykle zróżnicowanej, interesującej, a jednocześnie korzystnej ofercie dla swoich klientów. Tu również znajdują się informacje o nowych produktach, które z pewnością warto rozważyć przy przyszłych zakupach. Jednocześnie wyróżnikiem tego sklepu jest to, że drogeria ta stawia przede wszystkim na produkty codziennego użytku. Zarówno tych związanych z ciałem, higieną, jak i z tymi, które dotyczą dbania o czystość w domu. Dzięki tej dość zróżnicowanej prezencji oferty każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie zarówno wśród stale dostępnych produktów, jak i wśród nowinek wprowadzanych na sklepowe półki.

5/5 - (1 oddanych ocen)