top market ofertaNiemal każdy z nas lubi szybkie, tanie i bezproblemowe zakupy. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżymi i zdrowymi produktami każdego dnia. Mając mniej czasu na wyszukiwanie produktów po sklepowych półkach, coraz chętniej wybieramy zakupy online oraz możliwość odebrania zakupów w sklepie Top Market lub dostawę do domu. Pozwala to nie tylko na oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Jaka jest w Top Market oferta i jak złożyć zamówienie przez internet?

Top Market oferta

Jeśli zależy nam na ekspresowych zakupach, warto sprawdzić jaką ofertę ma Top Market – e zakupy w tym sklepie to najlepszy sposób na zapełnienie swojej lodówki świeżymi produktami bez wychodzenia z domu. Sklep Top Market oferuje bardzo dogodne zakupy przez Internet z dostawą pod wskazany adres. W asortymencie e-sklepu znajdują się wszystkie produkty, które można znaleźć również w dużych hipermarketach. Wybór jest naprawdę ogromny, a cena zaskakuje w pozytywny sposób. Wystarczy wejść w zakładkę sklepu Top Market – oferta, by w niej odnaleźć takie produkty jak: 

— Środki czystości;

— Pieczywo;

— Świeże wędliny;

— Owoce i warzywa;

— Mięso i produkty garmażeryjne;

— Nabiał, jaja, produkty mleczne

— Wiele innych.

Sklep Top Market stawia na najwyższą jakość towaru, dlatego wszystkie dostępne produkty są wyselekcjonowane i sprawdzone pod kątem jakości. Asortyment pochodzi od zaufanych dostawców, z którymi market współpracuje od wielu lat.

Top Market zakupy przez internet 

W Top Market zakupy online są wyjątkowo proste i szybkie. Zamówienia może składać każdy, kto ma dostęp do Internetu oraz komputera lub urządzenia mobilnego.

Na stronie sklepu www Top Market znajduje się formularz rejestracyjny, w którym należy podać dane adresowe, a także imię i nazwisko oraz numer telefonu dla kuriera. Po wpisaniu danych, wybieramy dogodny termin i preferowane godziny dostawy. To bardzo potrzebne dla wszystkich osób, które długo pracują i nie przebywają w domu w ciągu dnia, a chcą zamówić zakupy spożywcze online. Istnieje również możliwość odbioru zamówionych zakupów osobiście w wybranym sklepie stacjonarnym. 

Dostępne płatności to m.in. BLIK,  przelew, a także gotówka podczas odbioru zakupów w punkcie. U kuriera możemy również zapłacić kartą, pamiętajmy jednak, aby zgłosić taką chęć przez dostawą. Cena wagowych produktów jest ustalana podczas ich pakowania i ważenia, wówczas zamówienie może być skompletowane wraz z kwotą za zakupy, przez co zaleca się płatność przy odbiorze. 

Top Market dostawa

W niektórych sklepach stacjonarnych możliwa jest dostawa produktów do domu lub pod inny wskazany przez nas adres. Sklep online czynny jest przez 24 godziny na dobę, dostawy z kolei realizowane są w wybranym przez nas przedziale czasowym. Dzięki temu możemy robić zakupy z domu, bez potrzeby stania w kolejkach, czy też szukania miejsca parkingowego. Dostawa odbywa się w specjalnych samochodach z chłodnią, dzięki czemu wszystkie produkty przyjeżdżają w pełni świeże. W Top Market e zakupy są bardzo proste – wystarczy wybrać miejsce dostawy i ulubione produkty, które umieszczamy w koszyku. Dostawa zakupów jest realizowana na terenie danego województwa, gdzie znajduje się sklep Top Market w pobliżu.

Top Market godziny otwarcia

Sklepy Top Market są czynne od 6:00 do 21:00 lub do 22:00, w zależności od miasta, w jakim się znajdują. W sklepach stacjonarnych istnieje możliwość płatności gotówką, kartą lub BLIK-iem. W punktach możemy również zapłacić swoje bieżące rachunki, np. za energię. Sklep internetowy z kolei jest czynny przez całą dobę – zakupy można zamówić przez Internet i odebrać je w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego w wybranej przez siebie placówce lub zamówić dostawę na dogodną godzinę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu w sklepach Top Market mogą robić zakupy wszystkie osoby, które nie mają czasu na zakupy stacjonarne, a także mieszkają w nieco większej odległości od marketu. Top Market opinie wskazują, że sklep zapewnia szybkie i bezproblemowe dostarczenie towarów, a także możliwość dostawy bezkontaktowej. Kurierzy pracują do późnych godzin wieczornych, więc wszystkie zamówienia realizowane są terminowo i bez najmniejszych komplikacji.

5/5 - (1 oddanych ocen)