hitpol sklepHitpol to polska firma działająca na rynku spożywczym na zasadzie franczyzy, która dba o zrzeszanie niezależnych przedsiębiorców w branży handlowej. Sieć oferuje przejrzyste i korzystne reguły współpracy, dzięki czemu na terenie kilku województw powstaje coraz więcej punktów detalicznych, z których oferty możemy skorzystać na wyciągnięcie ręki. Jaką ofertę posiada sklep Hitpol, godziny otwarcia i adresy marketów?

Hitpol sklep – jaka jest historia rozwoju firmy?

Hitpol rozpoczął swoją działalność w branży w 2000 roku jako organizacja zrzeszająca partnerów zakładających sklepy detaliczne na zasadzie franczyzy. Od wielu lat powstaje coraz więcej placówek spożywczo-przemysłowych, posiadających atrakcyjną ofertę w promocyjnych cenach. Firma działa na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, jednak planowane jest rozszerzenie zasięgu o kolejne lokalizacje. 

Sklep Hitpol szczególnie dba o wspieranie polskich marek, hodowców i dostawców krajowej żywności. Dzięki temu w punktach bez problemu znajdziemy rodzime produkty, pochodzące z najlepszych gospodarstw i hodowli, a także od krajowych producentów, dbających o jakość żywności. 

Hitpol oferta 

Hitpol posiada zróżnicowaną ofertę produktów żywnościowych oraz artykułów przemysłowych. Odwiedzając pobliski sklep sieci, możemy w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzeba w naszych domach. Nie musimy przemierzać długich tras i robić zakupów w wielu marketach. O sieci Hitpol opinie są bardzo pozytywne, a klienci wskazują najczęściej na bogaty wybór świeżych i zdrowych produktów, a także świetne rozmieszczenie sklepów franczyzowych. 

Oferta Hitpol to przede wszystkim:

— Świeże mięso — Codzienne dostawy świeżego mięsa od lokalnych dostawców, szczególnie dbających o wysoką jakość hodowli. 

— Wędliny i sery — W ofercie wędliniarskiej sklepu znajdziemy tradycyjne i regionalne smaki, po które chętnie sięgają każdego dnia niemal wszyscy Polacy. Wyroby produkowane z zachowaniem najlepszych metod, bez sztucznych dodatków w składzie, naturalnie wędzone i suszone. 

— Ryby Sklep Hitpol to miejsce, w którym na wyciągnięcie ręki dostaniemy świeże ryby łowione przez polskich rybaków, ryby oceaniczne, mrożonki, ryby wędzone, sałatki i wyroby rybne. Brak tutaj produktów z prywatnych hodowli, w których ryby są karmione sztucznymi dodatkami. 

— Tradycyjne pieczywo — Sklepy pod szyldem Hitpol współpracują z najlepszymi piekarniami w pobliżu. Dzięki temu codzienne dostawy świeżego pieczywa zapewniają klientom niesamowity smak i pewność o zdrowy skład wypieków. Dodatkowo, niektóre punkty posiadają własne piekarnie na miejscu. Ciepły i chrupiący chleb prosto z pieca o poranku to już nie tylko marzenie, a rzeczywistość.

— Owoce i warzywa — Warzywa i owoce pozyskiwane z krajowych upraw, czy też owoce egzotyczne od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Niezależnie od tego, co wybierzemy, możemy mieć pewność, że w Hitpol kupimy wyłącznie najlepsze warzywa i owoce bez chemicznych wspomagaczy. 

Produkty śniadaniowe — Jaja, mleko, produkty mleczne, to tylko niektóre z możliwości dostępnych na codzienne rodzinne śniadanie w Hitpol. Wybieraj spośród wielu zdrowych rozwiązań w niskich cenach i komponuj ulubione posiłki bez przeszkód. 

Sklep Hitpol wprowadził również wiele rozwiązań zwiększających wygodę podczas zakupów spożywczych. Między innymi możemy skorzystać z automatu z kawą, mielenia mięsa, możliwości wakowania, krojenia, a nawet wyklepania mięsa na kotlety. Doładujemy także telefon, zrealizujemy bony prezentowe, zapłacimy rachunki, wypłacimy gotówkę podczas płacenia za zakupy i zapłacimy za pomocą najnowocześniejszych metod, np. BLIK-iem. 

Hitpol godziny otwarcia 

Sklepy Hitpol najczęściej są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 06:00-22:00. Większość punktów odwiedzimy także w każdą niedzielę w przedziale 10:00-21:00. Przed wyjazdem do sklepu warto jednak sprawdzić Hitpol godziny otwarcia, gdyż może zdarzyć się, że pobliska placówka jest czynna z drobnymi różnicami, np. jest otwierana od 06:30. 

5/5 - (2 oddanych ocen)