twój marketTwój Market to nowoczesna sieć polskich supermarketów zlokalizowanych na terenie województw wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Polska firma w szczególny sposób dba o wspieranie krajowego handlu, proponując swoim klientom sprawdzone produkty najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy zadbać nie tylko o rozwój naszej gospodarki, ale także zaopatrzyć siebie i naszych bliskich w zdrową żywność. Sklep Twój Market prowadzi sprzedaż stacjonarną, jednak sieć w przyszłości planuje uruchomienie internetowej platformy Twój Market e zakupy. W punktach czekają na nas atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe dla stałych klientów. 

Twój Market historia

Sklep Twój Market powstał w 1991 roku z inicjatywy Karola Białeckiego. W pierwszych latach działalności firma utworzyła sklepy mięsne, zlokalizowane nieopodal domu rodziny Białeckich, w Budzisławiu Kościelnym. Prężnie rozwijająca się oferta i ciężka praca właścicieli umożliwiła poszerzenie działalności o kolejne gałęzie. Wówczas sieć uzyskała piekarnię w Kleczewie, a następnie założyła zakład produkujący wyroby wędliniarskie i produkty garmażeryjne. Dzięki szczególnemu naciskowi na wspieranie polskich gospodarstw, Twój Market posiada w ofercie nie tylko produkty marki własnej, ale także pochodzące od krajowych hodowców czy z lokalnych upraw. Aktualnie w skład firmy wchodzi prawie 60 sklepów zlokalizowanych w 2 województwach. 


Twój Market oferta 

W ofercie Twój Market znajdziemy zarówno klasyczne opcje spożywcze, które każdego dnia wybiera tysiące Polaków, jak też produkty ekologiczne i żywność BIO. Na szczególną uwagę zasługują produkty świeże, np. mięso i wędliny z lokalnych masarni oraz zakładów mięsnych, a także jaja, mleko i produkty mleczne, różnego rodzaju sery i serki kanapkowe, gotowe dania garmażeryjne i wiele innych.

Oprócz powyższych, w sklepie Twój Market oferta to:

— Produkty kuchni Białecki — Gotowe dania, potrawy mączne (pierogi, kluski), krokiety, sałatki, surówki;

— Cukiernia Białecki — Słodkie pieczywo, ciasta, słodkie wyroby, np. drożdżówki;

— Piekarnia Białecki — Pieczywo pszenne, żytnie, mieszane, z ziarnami, codziennie wypiekane wyroby;

— Spiżarnia Białecki — Weki, przetwory owocowe i warzywne, konserwowe;

— Browar Kleczewski — Kopalnia Piwa — Tradycyjnie warzone piwo z zachowaniem najwyższej jakości na bazie naturalnych składników;

— Blisko Natury — Regularne dostawy świeżych owoców i warzyw z lokalnych upraw;

— Słodycze i słone przekąski;

— Produkty sypkie — Mąki, cukier, sól, makarony, ryże, kasze, itp.;

— Kawa i herbata;

— Obiadki i deserki dla niemowląt;

— Ryby i owoce morza;

— Pasty, hummus, sosy, passaty, przeciery;

— Gotowe dania mrożone;

— Produkty do pieczenia;

— Inne mrożonki, np. zupy, warzywa;

— Dania instant;

— Oleje i oliwy;

— Wody, soki, nektary, napoje;

— Trunki i napoje alkoholowe;

— Środki czystości i chemia;

— Kosmetyki;

— Artykuły higieniczne;

— Inne — akcesoria kuchenne i łazienkowe, dekoracje, bieliźniane, akcesoria biurowe.

Twój market godziny otwarcia

Większość sklepów Twój Market jest czynnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00. Niektóre punkty stacjonarne zyskały wydłużenie godzin otwarcia do 22:00. W sobotę zazwyczaj placówki działają w przedziale godzinowym 06:00-21:00. Chcąc skorzystać z oferty Twój Market, z łatwością znajdziemy również sklepy czynne w każdą niedzielę, np. w godzinach 08:00-18:00. Godziny otwarcia mogą różnić się w zależności o lokalizacji. Warto więc przed wybraniem się na zakupy dokładnie sprawdzić pobliski punkt, do którego planujemy się udać. 

Twój Market dostawa

Aktualnie w Twój market zakupy online nie są możliwe do zrealizowania, jednak jak wskazuje sieć, taka możliwość jest wzięta pod uwagę w przypadku rozwoju działalności firmy. Obecnie sklep Twój Market umożliwia nam wybór spośród wielu punktów stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie dwóch województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Sklepy znajdziemy np. w Bydgoszczy, Toruniu, Strzelnie, Gnieźnie, Włocławku, Koninie i w wielu mniejszych miejscowościach. 


Twój market opinie

Sklep Twój Market posiada bardzo dobre opinie wśród klientów, chętnie korzystających na co dzień z oferty sieci. Ze szczególnie wysoką oceną spotykają się regularnie wprowadzane promocje, wyprzedaże, rabaty na tzw. wielosztuki i programy lojalnościowe. Konsumenci zakładający „Twoją Kartę” mogą cieszyć się dodatkowymi zniżkami zakupowymi. Kartę możemy przypisać do aplikacji mobilnej, w której znajdziemy aktualne promocje, przepisy, adresy i godziny otwarcia sklepów, a także zapiszemy naszą listę pilnych zakupów. 

Kartę w Twój Market możemy wyrobić w sklepie stacjonarnym, wypełniając krótki formularz i oddając go sprzedawcy lub rejestrując przez internet. We wniosku musimy podać nasz adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu, a także hasło do konta online. Po wyrobieniu karty możemy zbierać punkty podczas każdych zakupów i otrzymywać za nie atrakcyjne rabaty. Kartę utworzymy również poprzez aplikację mobilną. Wówczas wystarczy pobrać ją za darmo z Google Play lub App Store.

3/5 - (2 oddanych ocen)