twój marketTwój Market to nowoczesna sieć polskich supermarketów zlokalizowanych na terenie województw wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Polska firma w szczególny sposób dba o wspieranie krajowego handlu, proponując swoim klientom sprawdzone produkty najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Dzięki temu możemy zadbać nie tylko o rozwój naszej gospodarki, ale także zaopatrzyć siebie i naszych bliskich w zdrową żywność. Sklep Twój Market prowadzi sprzedaż stacjonarną, jednak sieć w przyszłości planuje uruchomienie internetowej platformy Twój Market e zakupy. W punktach czekają na nas atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe dla stałych klientów. 

Twój Market historia

Sklep Twój Market powstał w 1991 roku z inicjatywy Karola Białeckiego. W pierwszych latach działalności firma utworzyła sklepy mięsne, zlokalizowane nieopodal domu rodziny Białeckich, w Budzisławiu Kościelnym. Prężnie rozwijająca się oferta i ciężka praca właścicieli umożliwiła poszerzenie działalności o kolejne gałęzie. Wówczas sieć uzyskała piekarnię w Kleczewie, a następnie założyła zakład produkujący wyroby wędliniarskie i produkty garmażeryjne. Dzięki szczególnemu naciskowi na wspieranie polskich gospodarstw, Twój Market posiada w ofercie nie tylko produkty marki własnej, ale także pochodzące od krajowych hodowców czy z lokalnych upraw. Aktualnie w skład firmy wchodzi prawie 60 sklepów zlokalizowanych w 2 województwach. 

Twój Market oferta 

W ofercie Twój Market znajdziemy zarówno klasyczne opcje spożywcze, które każdego dnia wybiera tysiące Polaków, jak też produkty ekologiczne i żywność BIO. Na szczególną uwagę zasługują produkty świeże, np. mięso i wędliny z lokalnych masarni oraz zakładów mięsnych, a także jaja, mleko i produkty mleczne, różnego rodzaju sery i serki kanapkowe, gotowe dania garmażeryjne i wiele innych.

Oprócz powyższych, w sklepie Twój Market oferta to:

— Produkty kuchni Białecki — Gotowe dania, potrawy mączne (pierogi, kluski), krokiety, sałatki, surówki;

— Cukiernia Białecki — Słodkie pieczywo, ciasta, słodkie wyroby, np. drożdżówki;

— Piekarnia Białecki — Pieczywo pszenne, żytnie, mieszane, z ziarnami, codziennie wypiekane wyroby;

— Spiżarnia Białecki — Weki, przetwory owocowe i warzywne, konserwowe;

— Browar Kleczewski — Kopalnia Piwa — Tradycyjnie warzone piwo z zachowaniem najwyższej jakości na bazie naturalnych składników;

— Blisko Natury — Regularne dostawy świeżych owoców i warzyw z lokalnych upraw;

— Słodycze i słone przekąski;

— Produkty sypkie — Mąki, cukier, sól, makarony, ryże, kasze, itp.;

— Kawa i herbata;

— Obiadki i deserki dla niemowląt;

— Ryby i owoce morza;

— Pasty, hummus, sosy, passaty, przeciery;

— Gotowe dania mrożone;

— Produkty do pieczenia;

— Inne mrożonki, np. zupy, warzywa;

— Dania instant;

— Oleje i oliwy;

— Wody, soki, nektary, napoje;

— Trunki i napoje alkoholowe;

— Środki czystości i chemia;

— Kosmetyki;

— Artykuły higieniczne;

— Inne — akcesoria kuchenne i łazienkowe, dekoracje, bieliźniane, akcesoria biurowe.

Twój market godziny otwarcia

Większość sklepów Twój Market jest czynnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00. Niektóre punkty stacjonarne zyskały wydłużenie godzin otwarcia do 22:00. W sobotę zazwyczaj placówki działają w przedziale godzinowym 06:00-21:00. Chcąc skorzystać z oferty Twój Market, z łatwością znajdziemy również sklepy czynne w każdą niedzielę, np. w godzinach 08:00-18:00. Godziny otwarcia mogą różnić się w zależności o lokalizacji. Warto więc przed wybraniem się na zakupy dokładnie sprawdzić pobliski punkt, do którego planujemy się udać. 

Twój Market dostawa

Aktualnie w Twój market zakupy online nie są możliwe do zrealizowania, jednak jak wskazuje sieć, taka możliwość jest wzięta pod uwagę w przypadku rozwoju działalności firmy. Obecnie sklep Twój Market umożliwia nam wybór spośród wielu punktów stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie dwóch województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Sklepy znajdziemy np. w Bydgoszczy, Toruniu, Strzelnie, Gnieźnie, Włocławku, Koninie i w wielu mniejszych miejscowościach. 

Twój market opinie

Sklep Twój Market posiada bardzo dobre opinie wśród klientów, chętnie korzystających na co dzień z oferty sieci. Ze szczególnie wysoką oceną spotykają się regularnie wprowadzane promocje, wyprzedaże, rabaty na tzw. wielosztuki i programy lojalnościowe. Konsumenci zakładający „Twoją Kartę” mogą cieszyć się dodatkowymi zniżkami zakupowymi. Kartę możemy przypisać do aplikacji mobilnej, w której znajdziemy aktualne promocje, przepisy, adresy i godziny otwarcia sklepów, a także zapiszemy naszą listę pilnych zakupów. 

Kartę w Twój Market możemy wyrobić w sklepie stacjonarnym, wypełniając krótki formularz i oddając go sprzedawcy lub rejestrując przez internet. We wniosku musimy podać nasz adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu, a także hasło do konta online. Po wyrobieniu karty możemy zbierać punkty podczas każdych zakupów i otrzymywać za nie atrakcyjne rabaty. Kartę utworzymy również poprzez aplikację mobilną. Wówczas wystarczy pobrać ją za darmo z Google Play lub App Store.

Pytania i odpowiedzi

Historia marki sięga lat 90., a polski rodzinny biznes funkcjonuje pod nazwą Twój Market od 2004 roku. Obecnie zasięg sklepów obejmuje dwa województwa - kujawsko-pomorskie oraz wielkopolskie. Ideą firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług.

Tak, sklepy Twój Market posiadają w swojej ofercie produkty atrakcyjne cenowo. Ponadto wiele z nich pochodzi od lokalnych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu konsumenci otrzymują gwarancję jakości.

Twój Market oferuje produkty, które dostarczane są przez polskich producentów, hodowców, rolników i sadowników. Artykuły te charakteryzują się dobrą jakością i świeżością. Oprócz tego w sklepach Twój Market można kupić produkty marki własnej z piekarni, wędzarni, spiżarni oraz cukierni.

W sieci sklepów Twój Market możesz kupić mięsa, wędliny i inne produkty garmażeryjne podawane z lady. To wyroby najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców. Większość z proponowanych produktów spożywczych tego typu możesz kupić w sklepie Twój Market w atrakcyjnej cenie.

W sieci sklepów Twój Market dostępne są artykuły spożywcze i przemysłowe. Marka własna obejmuje również wędzarnię Białecki, piekarnię Białecki, cukiernię Białecki, spiżarnię Białecki i Browar Kleczewski. Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo stawia na jakość i świeżość oferowanych produktów.

Twój Market to rodzinna sieć sklepów, która czynna jest od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Godziny otwarcia sklepów mogą się od siebie różnić.

Na ten moment przedsiębiorstwo Twój Market nie podjęło żadnej współpracy z firmą kurierską. Nie ma więc możliwości nadawania ani obioru przesyłek. Dynamicznie rozwijający się biznes stara się cały czas doskonalić politykę swojej firmy.

Po blisko trzydziestu latach od otwarcia pierwszego sklepu Twój Market na rynku polskim istnieje już ponad 60 punktów handlowych, w których pracuje ponad 1500 osób. Zasięg sklepów obejmuje aktualnie dwa województwa - wielkopolskie i kujawsko-pomorskie.

Klienci sklepów Twój Market mają możliwość korzystania z wygodnej aplikacji, w której znajdą najnowsze promocje, konkursy, stworzą listę zakupów, a także sprawdzą lokalizację wszystkich punktów handlowych. Twój Market zachęca konsumentów do korzystania z karty, która przynosi jeszcze większe benefity za zrealizowane zakupy.

3.7/5 - (4 oddanych ocen)