Mieszkańcy Lublina mają do wyboru liczną grupę sieci sklepów oferujących różnorodne produkty. Z tego powodu często nie wiemy, który market wybrać, aby otrzymać jak najwięcej korzyści z codziennych zakupów. Każdemu z nas zależy na tym, aby otrzymać rabaty, promocje i zniżki dla stałych klientów, jednak nie każdy sklep spożywczy Lublin nam to zagwarantuje. Warto wiedzieć, że sklepy spożywcze Lublin to nie tylko placówki, w których możemy kupować stacjonarnie. To również firmy umożliwiające robienie zakupów bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem intuicyjnych witryn internetowych. Sklep spożywczy online Lublin to doskonałe wyjście dla osób zapracowanych, które nie mają dostatecznej ilości czasu na dojeżdżanie do supermarketów. Jakie sklepy spożywcze Lublin będą dla nas najlepsze? Sprawdźmy oferty poszczególnych sieci. 

Nasza Ocena

Darmowa
dostawa

Dostawa

Cena za dostawę

4,9/5

codziennie

od 19,90 zł*

4,7/5

od 120 zł

poniedziałek-piątek

od 19,90 zł*

4,7/5

od 250 zł

codziennie

od 9,90 zł*

4,7/5

od 199 zł

codziennie

od 9,90 zł*

4,6/5

od 250 zł

codziennie

od 7,90 zł*

4,6/5

codziennie

od 9,90 zł*

4,5/5

na wybrane produkty

codziennie

od 11 zł*

4,5/5

od 250 zł

codziennie

od 10 zł*

Lublin sklepy spożywcze — które najlepsze?

Gdy chcemy znaleźć swój ulubiony market, bierzemy pod uwagę kilka czynników, które decydują o jego atrakcyjności. Przede wszystkich w sklepach spożywczych Lublin szukamy naszych ulubionych produktów, które często kupujemy. Dodatkowo, każdemu z nas zależy na tym, aby wybierane przez nas artykuły posiadały konkurencyjną cenę. Nic dziwnego, że chcemy coraz więcej oszczędzać, zwłaszcza gdy na rynku stale rosną koszty wszelkich dóbr i usług. Na szczęście sklep spożywczy Lublin centrum nie musi posiadać drogiego asortymentu. Znajdziemy w nim różnorodne rozwiązania, dzięki którym za zakupy zapłacimy mniej. Jest to niezwykle istotne w sytuacji, gdy sklep spożywczy Lublin odwiedzamy niemalże codziennie. 

Aby wybrać swój ulubiony supermarket lub sieć delikatesów, warto przejrzeć ranking sklepów spożywczych. Znajdziemy w nim szczegółowe informacje o aktualnej ofercie, jaką posiada sieć sklepów spożywczych Lublin. Dodatkowo w takim zestawieniu przygotowanym przez specjalistów z branży zostają wymienione również sklepy internetowe Lublin, które oferują zakupy z dostawą do domu. Z tego typu możliwości korzysta coraz większa liczba Polaków, którzy posiadają wiele obowiązków uniemożliwiających im dojazd do oddalonych od miejsca zamieszkania marketów. Ranking sklepów spożywczych Lublin zawiera także informacje o zniżkach dla stałych klientów, programach lojalnościowych oraz gazetkach. Konsumenci znajdą w nim np. Intermarche gazetkę na dany tydzień.

sklep spożywczy lublinLublin sklep spożywczy — najpopularniejsze sieci

Jednym z najpopularniejszych hipermarketów w mieście jest sklep spożywczy 24h Lublin Tesco. To właśnie w tym miejscu możemy zrobić zakupy o dowolnej porze dnia i nocy. Sklep spożywczy Lublin oferuje nam różnego rodzaju produkty, nie tylko należące do branży spożywczej. Znajdziemy tam także artykuły gospodarstwa domowego, chemię i kosmetyki, sprzęt AGD czy RTV, odzież i dodatki, a także wiele innych. O dostępnym asortymencie informuje nas tesco gazetka, w której znajdują się aktualne oferty. Warto pamiętać, że Tesco od lat umożliwia klientom zamówienie zakupów do domu. Dzięki stronie www lub aplikacji, konsumenci mogą z łatwością znaleźć ulubione produkty i otrzymać je bez wychodzenia z domu. 

Dużą popularnością wśród mieszkańców tego miasta cieszy się także Biedronka. Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najczęściej wybieranych sieci w całej Polsce. O jego atrakcyjności decydują przede wszystkim konkurencyjne ceny, które jednocześnie wiążą się z wysoką jakością produktów. Biedronka gazetka , którą regularnie przeglądamy, informuje nas o licznych promocjach i o pochodzeniu dostępnych produktów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że towar, który wybieramy, jest pełnowartościowy. Biedronka od niedawna oferuje również możliwość dostawy zakupów do domu za pośrednictwem aplikacji Glovo. Wystarczy, że mamy dostęp do internetu i korzystamy z urządzenia mobilnego, np. smartfona czy tabletu. Logując się do aplikacji, korzystamy z bezpiecznego narzędzia, które umożliwia nam zamówienie zakupów w dosłownie kilka minut. Jest to całkowita nowość na polskim rynku, gdyż Biedronka nigdy wcześniej nie świadczyła usługi zamówienia zakupów do drzwi. 

Klienci chętnie odwiedzają także sklep Netto. Ta sieć sklepów spożywczych Lublin posiada w ofercie różnego rodzaju produkty w najwyższej jakości. Znajdziemy w niej nie tylko pieczywo i słodkie wypieki, ale również świeże warzywa i owoce, produkty śniadaniowe, mięso i ryby, mrożonki i wiele innych. W netto gazetka dostępny asortyment został przedstawiony bardzo przejrzyście, dzięki czemu wybór preferowanych produktów staje się coraz prostszy. W Netto znajdują się także stoiska partnerskie, przy których możemy zakupić wyroby cukiernicze, mięsne czy artykuły papiernicze. Warto wspomnieć, że sklep ten w ofercie posiada także towar przeznaczony dla osób na diecie czy zmagających się z nietolerancjami i różnymi chorobami. Na półkach bez problemu znajdziemy produkty dietetyczne, bez laktozy, bez glutenu, bez cukru itp. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą zmienić swoją dietę i prowadzić zdrowszy styl życia.