Data ważności: 01.07 – 31.07   

Lipiec

Douglas gazetka online

Data ważności: 01.06 – 30.06   

Czerwiec

Douglas gazetka aktualna

Najlepiej znane marki kosmetyków i produktów drogeryjnych w szczególny sposób starają się dotrzeć do swoich klientów. W związku z szerokim zapotrzebowaniem na promocyjne i wartościowe produkty, marki te często stawiają na wyjątkowe oferty, promowane właśnie dzięki gazetkom. Na podobne działanie stawia drogeria Douglas. Gazetka promocyjna tej marki jest pieczołowicie przygotowywana z myślą o wszystkich klientach. Dzięki sięganiu po aktualne katalogi sklepu Douglas klienci z powodzeniem mogą mieć pewność, że nie przegapią żadnych interesujących promocji. Dodatkowo będą oni mogli z łatwością zapoznać się z aktualnościami i zmianami wprowadzanymi na rynku. Co więc warto wiedzieć o tych gazetkach?

Perfumerie Douglas promocje – gazetka wygodna dla każdego

Wyjaśnijmy przede wszystkim to, dlaczego tak dobrym pomysłem jest sięganie po gazetki promocyjne. Przede wszystkim to właśnie w ich treści można znaleźć szczególnie interesujące oferty z asortymentu sklepowego. Co za tym idzie, łatwiej i szybciej można produkty, które mogą nas zainteresować. Następnie z powodzeniem możemy dokonać zakupu zarówno poprzez Internet, jak i udając się bezpośrednio do sklepu. Pod tym względem wyraźnie wyróżnia się Douglas. Podobnie jak sklep Avon, pojawia się tu możliwość mobilnego korzystania z katalogu produktów. W Douglas gazetka online jest starannie przygotowywana, aby każdy potencjalny klient mógł się w niej odpowiednio odnaleźć. A dlaczego dokładnie warto po nią sięgnąć?

Dlaczego warto sięgnąć po gazetkę promocyjną Douglas?

W formie magazynu przygotowanego dla klientów nie sposób nie dostrzec tego, jak uważnie do swojej misji podchodzi perfumeria Douglas. Gazetka tej marki pozwala na zapoznanie się z bieżącą ofertą m.in. dzięki przejrzeniu listy licznie występujących bestsellerów. To nie wszystko, co oferuje sieć sklepów Douglas. Gazetka aktualna w jasny sposób komunikuje o nowościach pojawiających się na rynku. Dzięki temu z łatwością możemy ocenić, czy interesują nas konkretne nowinki wielu różnorodnych, znanych na całym świecie firm.

Korzystne rabaty dla klientów

W ramach przygotowania gazetki Douglas dba również o zapewnienie klientom jasnej informacji o przygotowanych dla nich rabatach. To właśnie te rabaty sprawiają, że tak wiele osób sięga po możliwości, jakie daje oferta Douglas. Gazetka jest bogata w szczególnie cenne informacje o możliwości korzystnego nabycia szczególnie dobrych, sprawdzonych produktów.

Jakie typy produktów są dostępne w sieci Douglas?

Decydując się na to, po co warto wybrać się do Douglas, koniecznie powinniśmy spojrzeć na typy produktów dostępnych w ofercie tej marki. Znaleźć tu można interesujący asortyment, w tym:

 • Perfumy;
 • Produkty do makijażu;
 • Produkty do pielęgnacji ciała;
 • Produkty do pielęgnacji twarzy;
 • Produkty do dbania o włosy;
 • Inne produkty drogeryjne.

Warto przy tym zaznaczyć, że oferta sklepów Douglas uwzględnia również interesujące produkty z kategorii „Home & Lifestyle”. W gazetce promocyjnej możemy więc przeczytać również o pojawiających się nowych produktach takich jak:

 • Świece zapachowe,
 • Biżuteria,
 • Kalendarze,
 • Piękne zapachy do pomieszczeń,
 • Pluszowe misie,
 • Stołki i krzesła.

Dzięki tak szerokiemu wyborowi Douglas w praktyce ma przygotowaną wyjątkową ofertę praktycznie dla każdego typu klienta.

Jakie magazyny Douglas są dostępne online? 

W ramach korzystania z usług, jakie oferuje sklep Douglas mamy możliwość zapoznania się z ofertą widniejącą na stronach internetowych sieci. Dzięki temu z powodzeniem możemy sięgać po interesujące katalogi. Choć jednym z nich jest Beauty Stories, to właśnie gazetki promocyjne dostępne w sieci są szczególnie istotne. A jak przeglądać ofertę Douglas? Gazetka ta jest skomponowana w taki sposób, aby każdego miesiąca przedstawić przede wszystkim pojawiające się nowości. W treści magazynu są one oznaczone nalepką „New”.

Co możemy znaleźć w najnowszej ofercie Douglas?

Przeglądając treść gazetki tej sieci sklepów, z powodzeniem możemy stwierdzić, jakie produkty są nowe. W asortymencie znajdziemy nowe produkty, w tym m.in.:

 • Nawilżający żel do rąk w wersji zimowej 300 ml;
 • Oliwkę do ciała z betuliną 200 ml – produkt przeznaczony zwłaszcza dla niemowląt;
 • Nagietkową piankę myjącą 150 ml.
 • Wygładzający peeling do twarzy 75 ml.
 • Organiczny olej kokosowy i mandarynkowy 500 ml.

Są to oczywiście jedynie przykładowe produkty, które znajdują się w ofercie marki. Warto przy tym jednak zauważyć, że oferta wskazywana w gazetce dotyczy nie tylko nowych produktów.

Rozwijanie opcji gazetki poprzez rejestrację „Mój Douglas”

W ramach przedstawiania klientom ciekawych ofert marka Douglas postawiła na stworzenie funkcjonalności „Mój Douglas”, która sprzyja zakupom. Jest to rozwiązanie, które dla zarejestrowanych użytkowników oferuje szereg możliwości. Dlaczego warto o tym wspomnieć w tym miejscu? Przyczyna jest prosta. W ramach opcji jest możliwy dostęp do bezpłatnego newslettera Douglas. To zaś stanowi oczywiste przedłużenie gazetki promocyjnej. Dzięki korzystaniu z newslettera możliwe jest otrzymywanie aktualnych, interesujących informacji o produktach dostępnych w perfumerii Douglas. Co więcej, rozwiązanie tego typu pozwala na stałe powiększanie wiedzy o świecie urody i piękna. Nie można też zapominać o tym, że zapisanie się do newslettera pozwala na skorzystanie z wyjątkowego rabatu wynoszącego 15%.

Co jeszcze można znaleźć w gazetce Douglas?

Z zasady gazetka Douglas zawiera w swojej treści nie tylko produkty nowe, ale również i takie, które stale znajdują się w asortymencie. Między innymi dlatego warto zwrócić swoją uwagę na to, co znajduje się, chociażby wśród bestsellerów. Popularność produktów nie bierze się z niczego. Dotyczy to zwłaszcza perfum i innych produktów stosowanych każdego dnia. Oprócz najlepiej sprzedających się opcji zakupowych można znaleźć w gazetce niezwykle interesujące promocje, które nieraz dotyczą również produktów najwyższej jakości.

5/5 - (2 oddanych ocen)