Data ważności: 13.07 – 19.07               

market jan promocje

Data ważności: 06.07 – 12.07 

market jan ulotka

Market Jan to polska firma założona w 1991 roku w Dobczycach.  Założyciel otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny przy ulicy Podgórskiej. Przez wiele lat rozwijał działalność, dzięki czemu powstały kolejne supermarkety, a nawet galeria handlowa. Jak wskazuje gazetka Market Jan, w ofercie sieci znajdziemy nie tylko wysokiej jakości produkty spożywcze, ale także asortyment marki własnej, np. Wyroby wędliniarskie produkowane w lokalnej masarni i zakładach mięsnych. Sklep szczególnie dba o korzystanie z klasycznych receptur oraz wspieranie polskich przedsiębiorstw, dzięki czemu gazetki Market Jan z naciskiem przedstawiają produkty rodzimych, zaufanych marek. 

Ulotka Market Jan – promocje i oferta

Market Jan to popularna na rynku spożywczym polska sieć sklepów, która przez 30 lat stale rozwija zakres dostępnych usług. W ofercie Market Jan gazetki znajdziemy ponad 40 tysięcy produktów żywnościowych i nie tylko. Jest to najwyższej jakości żywność oraz produkty wyrabiane we własnych zakładach marki, szczególnie przetwory mięsne, do których produkcji wykorzystuje się tradycyjne receptury, dostępne w sklepach jako:„Produkty Klasztorne”, „Bacówka”, czy też „Specjały Lisieckie”. 

Sieć Market Jan posiada także w ofercie wyroby ze znanych polskich zakładów mięsnych. Mięso wykorzystywane do produkcji wyrobów pochodzi wyłącznie z lokalnych hodowli, z którymi firma współpracuje od lat.

Oprócz wyżej wspomnianych, w ofercie sklepów znajdują się świeże warzywa i owoce z ekologicznych gospodarstw z regionu.Nawiązywane są długoterminowe umowy na naturalną uprawę warzyw i owoców w najwyższych standardach eko. Dla firmy nie bez znaczenia jest ekologia oraz zdrowe opcje żywnościowe, o czym informuje klientów Market Jan ulotka. Dzięki temu w sklepach pod szyldem Market Jan znajdziemy również stoisko ze zdrową żywnością.

Dodatkowo Market Jan gazetka pomoże nam znaleźć produkty garmażeryjne w niskich cenach. Są to uwielbiane przez klientów ręcznie lepione pierogi czy krokiety z mięsem lub wegetariańskie.

W gazetce promocyjnej Jan Market znajdziemy także taką żywność jak:

— Nabiał — Produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, żywność mniejszych marek lokalnych. 

— Produkty śródziemnomorskie — oliwy i oleje roślinne, grzyby i owoce morza, makarony włoskie i innego rodzaju śródziemnomorskie przysmaki.

— Wina i inne alkohole — Wina pochodzące z całego świata, rosyjskie oryginalne wódki gatunkowe i innego rodzaju trunki alkoholowe.

— Mrożonki — Mieszanki warzyw, zupy wiosenne, lody, gotowe dania.

— Piekarnia i cukiernia — Świeżo wypiekane pieczywo i słodkie wyroby.

— Napoje — Szeroki wybór wód mineralnych, napojów gazowanych i niegazowanych, izotoników i napojów energetycznych, soków 100%, nektarów i syropów.

Market Jan aktualna gazetka Non Food

Market Jan to także doskonałe miejsce, w którym na wyciągnięcie ręki skorzystamy z oferty poza-żywnościowej. W sklepach znajdują się specjalne działy z chemią i środkami czystości, z kosmetykami damskimi i męskimi,  artykułami higienicznymi, a nawet ze urządzeniami typu małe AGD. Dzięki temu nie musimy odwiedzać wielu sklepów naraz, aby zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujemy w naszych domach.

W ofercie Non food Jan Market znajdziemy np:

— Kosmetyki — Dla kobiet i dla mężczyzn, kosmetyki do mycia, do pielęgnacji, do włosów, środki do pielęgnacji jamy ustnej.

Chemia gospodarcza — Środki czystości, detergenty do prania i płukania, środki do zmywania i inne.

— Artykuły przemysłowe — Akcesoria samochodowe, artykuły gospodarstwa domowego.

— Produkty zwierzęce — Karmy suche i mokre dla psów oraz dla kotów, przysmaki dla zwierząt, akcesoria.

— Cmentarne — Znicze, wkłady, świeczki, dekoracje. 

W Market Jan gazetka promocyjna pomoże nam nie tylko w szybki sposób znaleźć ulubione produkty, ale także zaoszczędzić. Dzięki wyszukiwaniu atrakcyjnych ofert, aktualnie dostępnych w sklepie, już po miesiącu zauważymy dużą różnicę w wydatkach. Dzięki temu odłożymy gotówkę na inne ważne cele, zamiast niepotrzebnie wydawać zbyt dużo na pilne zakupy. Gazetki Market Jan to świetny sposób na planowanie budżetu domowego i robienie rozsądnych zakupów spożywczych i gospodarczych. Dzięki regularnemu sprawdzaniu ulotki przed wybraniem się do sklepu, możemy sprawdzić, co aktualnie kupimy taniej i zrobić zapasy na przyszłość. To świetna opcja umożliwiająca nam ograniczenie wydatków zakupowych nawet o 50% i więcej. Jak wskazują opinie klientów, gazetka z promocjami to pierwszy krok do efektywnego oszczędzania na zakupach.

5/5 - (1 oddanych ocen)