gram sklep spożywczy

Gram Market to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych umiejscowionych blisko osiedli mieszkaniowych. Dzięki temu chętnie korzystają z niego wszyscy poszukujący pobliskich sieci, w których znajdą atrakcyjny asortyment w niskich cenach. O Gram Market opinie są jednoznaczne — klienci są zadowoleni z usług tego sklepu, wskazując przede wszystkim konkurencyjne na rynku ceny, dobrej jakości towar oraz świetne lokalizacje punktów. 

 

Market Gram

Często nasza zabiegana codzienność sprawia, że nie mamy wystarczającej ilości czasu na wycieczki po mieście i długie kolejki w marketach. Wówczas przyda się sklep spożywczy w pobliżu, w którym znajdziemy wszystkie aktualnie potrzebne produkty. Mowa oczywiście o markecie Gram, który z dnia na dzień zdobywa coraz większą liczbę zwolenników chętnie odwiedzających stacjonarne punkty handlowe. Gram sklep spożywczy oferuje najwyższej jakości żywność pochodzącą od najlepszych dostawców i producentów w niskich cenach. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy czas na codzienne zakupy, ale także minimalizujemy wydatki.

Oferta marketów Gram

W punktach stacjonarnych Gram zakupimy różnego rodzaju asortyment spożywczy największych marek. Są to wysokojakościowe warzywa i owoce, świeżo wypiekane pieczywo, mięso i wyroby wędliniarskie, a także kosmetyki, artykuły chemiczne i przemysłowe. Korzystając z szerokiej oferty marketów tej marki możemy znacznie ograniczyć liczbę sklepów, które odwiedzamy na co dzień. W jednym miejscu kupimy wszystko, czego potrzeba nam nie tylko do przygotowywania zdrowych posiłków, ale również do prowadzenia całego domu. Dodatkowo na sklepowych półkach Gram znajdziemy żywność BIO, a także zakupimy torby ekologiczne na zakupy

Markety Gram godziny otwarcia i lokalizacja

W Gram market godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od regionu, w którym są zlokalizowane poszczególne punkty spożywcze. Przed wybraniem się na zakupy do pobliskiego punktu, sprawdź w jakich przedziałach godzinowych funkcjonuje Twój najbliższy sklep Gram.

— Ciechanów — ul. Pułtuska 18, Narutowicza 14, Graniczna 23, Wyzwolenia 8a

— Gąbin — ul. Składkowskiego 7

— Kutno — ul. Tadeusza Kościuszki 32, Warszawskie Przedmieście 4

— Płock — ul. Górna 32

— Płońsk — ul. Wyszogrodzka 59, Młodzieżowa 59, Młodzieżowa 25

— Sanniki — ul. Warszawska 134

— Sierpc — ul. Jana Pawła II 38, Płocka 23, 

—  Sochaczew — ul. Pokoju 3A, 1-go Maja 5, Targowa 12, Ogrodowa 2, 15-go Sierpnia 35

— Słupno — ul. Miszewska 8

— Łęczyca — ul. Dominikańska 8D

— Glinojeck — ul. Płocka 18.

Większość marketów Gram jest otwarta od pon do soboty w godzinach od 06:00 do 22:00 lub od 05:30 do 21:30. Godziny otwarcia mogą różnic się w zależności od lokalizacji. 

Wyprzedaże w Gram Markecie

Market gram organizuje regularne wyprzedaże i obniżki cen, dzięki którym możemy oszczędzać jeszcze więcej pieniędzy. Największą popularnością cieszą się akcje typu „Kupuj więcej za mniej” lub „Niesłychane niskie ceny”, w czasie trwania których kupimy najlepszej jakości asortyment w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Dodatkowo, sklep prowadzi specjalną ofertę „Rybka codziennie”, dzięki której każdego dnia ze sporą zniżką możemy kupić świeże i wędzone ryby. 

3.8/5 - (5 oddanych ocen)