Data ważności: 13.07 – 25.07  

abc gazetka promocyjna

Data ważności: 29.06 – 11.07 

sklep abc gazetka

W ABC gazetka ofertowa wydawana jest cyklicznie, dzięki czemu klienci często korzystający z oferty tego sklepu, mogą regularnie sprawdzać dostępne promocje. W ten sposób zdecydowanie lepiej zarządzamy naszymi finansami i planujemy przyszłe zakupy, wydając mniej i odkładając na inne cele. Gazetka ABC zawiera wszelkie informacje o aktualnych rabatach na konkretne produkty i dostępnych programach lojalnościowych. 

Sklep ABC gazetka

Sklep ABC to jedna z najpopularniejszych sieci spożywczych, z której korzysta coraz większa liczba Polaków. W punktach stacjonarnych znajdziemy różnego rodzaju produkty żywnościowe w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nie tylko korzystamy z wysokojakościowego i zdrowego jedzenia, ale także minimalizujemy wydatki na codzienne zakupy. Dodatkowo, robiąc zakupy w ABC, gazetka promocyjna jeszcze bardziej ułatwia nam drogę do wysokich oszczędności, informując o dostępnych wyprzedażach, rabatach i promocjach na oferowany asortyment. Taką możliwość wprowadzają niemalże wszystkie sklepy spożywcze, zarówno w formie papierowej dostępnej stacjonarnie, jak też elektronicznej, którą znajdziemy w Internecie. 

W ABC gazetka wydawana jest cyklicznie, co znacznie wpływa na regularność planowania domowych finansów. Zapoznając się z promocjami i korzystając z korzystnych zniżek możemy bezproblemowo układać listy zakupów i ustalać, co obecnie warto kupić taniej. 

ABC sklep gazetka — oferta

A gazetce promocyjnej sklepu ABC znajdziemy specjalnie wydzielone sekcje, w których produkty zostały uporządkowane według konkretnych kategorii żywnościowych. Dzięki temu przeglądanie dostępnych ofert promocyjnych jest proste i nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Nawet jeśli mamy wolną tylko krótką chwilę, gazetkę ABC możemy przeglądnąć szybko i z łatwością ustalić, co warto aktualnie nabyć ze sklepowych półek, aby zaoszczędzić gotówkę. 

W gazetkach sklepów ABC dostępne są takie produkty jak: sery żółte i białe, jogurty, mleko i produkty mleczne, masła i margaryny, oleje i oliwy, słodycze, słone przekąski, kawy, herbaty, wody i soki, napoje alkoholowe, produkty śniadaniowe, mięso i wyroby wędliniarskie i wiele innych. Dodatkowo, w sklepach stacjonarnych możemy zakupić także innego rodzaju asortyment, np. kosmetyki (antyperspiranty, mleczka i żele pod prysznic;), produkty higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe;) itp. 

W gazetce są prezentowane także produkty marki własnej oznaczonej pod nazwą „Dobry Wybór”. Spośród oferty pod tą marką możemy wybrać nie tylko szeroką gamę produktów żywnościowych, ale również asortyment z działu chemii gospodarczej, środków czystości, czy produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Ciekawostką jest fakt, iż patronką produktów marki własnej ABC została Ewa Wachowicz, rekomendująca żywność dostępną w tych sklepach i wykorzystującą ją do przygotowywania aromatycznych potraw w swoich programach kulinarnych. 

Co oprócz gazetki proponuje klientom ABC?

Gazetka promocyjna w ABC to świetny sposób na rozpoczęcie oszczędzania, jednak nie jest to jedyna opcja. Sklep organizuje również różnego rodzaju eventy i konkursy, podczas których można zyskać atrakcyjne nagrody i benefity, np. w postaci zniżek czy wygranych rzeczowych. Warto wówczas śledzić nie tylko darmowe gazetki ABC, ale także pojawiające się programy i akcje lojalnościowe oraz regularnie organizowane konkursy z nagrodami. 

5/5 - (1 oddanych ocen)