Data ważności: 01.03 – 31.03 

Oferta

gazetka mycenter

Na polskim rynku zdecydowanie nie brakuje różnego rodzaju marketów oferujących sprzedaż sprzętów elektronicznych. W związku z tym nie jest łatwo porównać wszystkie oferty. Najlepszym rozwiązaniem jest rozeznanie się, które sklepy posiadają standardowo asortyment w najniższej cenie. Dodatkowo warto stale śledzić gazetki promocyjne. Sklep My Center to punkt, który z całą pewnością posiada stałych, wiernych klientów, doskonale wiedzących, że zawsze czekają na nich atrakcyjne promocje. Standardowe ceny za elektronikę są tu porównywalnie niskie, biorąc pod uwagę inne tego typu sklepy. Sieć ta oferuje mnóstwo akcji, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Informacje o najnowszych promocjach zawiera cyklicznie wydawana w My Center gazetka. 

My Center nowa gazetka – jaka jest oferta sklepu?

Sieć sklepów My Center powstała w Polsce w 2018 roku i przez lata wchodziła do kolejnych miast. Co ważne, w większości były to mniejsze miasta, bo – jak można przeczytać na stronie internetowej sklepu – sprzedawcy zależało na dotarciu do lokalnych społeczności i to właśnie postawiono sobie za misję. Obecnie firma liczy około 240 placówek w całej Polsce, działając w większości na zasadzie franczyzy. 

Mycenter współpracuje z potężnymi firmami, dlatego w asortymencie znajdziemy znane marki sprzętów elektronicznych z wielu kategorii. W My Center gazetka uwzględnia takie produkty jak:

– komputery, monitory;

– telewizory;

– smartfony;

– smartwatche;

– drobne AGD, w tym te kuchenne;

– lodówki;

– zamrażarki;

– pralki;

– zmywarki;

– odkurzacze;

– drukarki;

– tusze i tonery;

– klawiatury, myszy;

– słuchawki

i wiele innych…

MyCenter AGD market – gazetka

Oferta sklepu jest naprawdę szeroka i w niczym nie ustępuje popularnym marketom z elektroniką. Produkty na co dzień są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, niemniej to właśnie czasowe akcje pozwalają zaoszczędzić najwięcej pieniędzy. W związku z tym warto regularnie przeglądać gazetki promocyjne. Znajdziemy w nich najlepsze okazje zebrane na kilkunastu stronach. Broszury takie obowiązują z reguły około dwa tygodnie, po czym oferta promocyjna ponownie się zmienia. W ten sposób możesz uniknąć przepłacania za jakiekolwiek produkty. 

Gazetka promocyjna My Center zawiera przejrzyście ułożone oferty, w związku z tym bez problemu znajdziesz to, czego aktualnie szukasz. Broszurę znajdziesz na stronie internetowej sklepu, a także na stronach z ofertami różnych sklepów. W ten sposób porównanie cen staje się znacznie łatwiejsze. Poza standardowymi gazetkami na witrynie My Center znajdują się inne interesujące akcje, takie jak chociażby darmowa dostawa. 

Co ważne, w ramach strony internetowej sklepu możesz szybko, za pomocą jednego kliknięcia przefiltrować interesujące Cię towary pod kątem tego, co znajduje się w gazetce. Jeżeli więc szkoda Ci czasu (i pieniędzy) na szukanie promocji, przeglądanie broszur i porównywanie ich z ofertą w sklepie będzie najlepszym rozwiązaniem. 

My Center gazetka – jakie produkty znajdziesz na promocji?

Jeżeli chodzi o sklep Mycenter gazetka nie jest tu nazbyt obszerna. Wyodrębnione są w niej wyłącznie najlepsze oferty, które rzeczywiście prezentują najniższe ceny wybranych produktów. Wśród nich znajdziesz między innymi telefony komórkowe i smartfony, większe sprzęty w postaci lodówek czy pralek, a także artykuły gospodarstwa domowego, oczywiście wszystkie popularnych marek i wysokiej jakości. Możesz więc znacznie taniej wyposażyć mieszkanie lub po prostu nie przepłacać za produkt, który od dawna chodził Ci po głowie.

W przypadku MyCenter nowa gazetka pojawia się z reguły co około dwa tygodnie, przy czym czas obowiązywania danej promocji jest określony w samej broszurze. Zdarza się, że oferty obowiązują przez tydzień, stąd też warto to obserwować, by nie przegapić korzystnych okazji. Sprzęty nie powtarzają się w każdej kolejnej gazetce, ponieważ nie jest to outlet, a po prostu oferta promocyjna, ograniczona czasowo. Warto więc kupować interesujące nas produkty wówczas, kiedy pojawiają się w broszurze, by nie czekać na kolejną okazję. 

5/5 - (1 oddanych ocen)