mycenterNa rynku stale pojawiają się nowe sklepy oferujące sprzęty elektroniczne typu RTV i artykuły gospodarstwa domowego. Kilka lat temu powstała nowa sieć zajmująca się sprzedażą elektroniki – My Center. Czym jest ten sklep, co możemy w nim znaleźć i jak prezentuje się oferta? Jakieś są o My Center opinie wśród klientów?

Sklep My Center – ogólne informacje 

Sklepy MyCenter wyróżniają się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta, którego traktują priorytetowo. To właśnie do niego ma być też dopasowana oferta My Center. Założona w 2018 roku sieć sklepów działających między innymi na zasadzie franczyzy, obecnie liczy prawie 250 sklepów w różnych miastach Polski. Lokalizacja poszczególnych punktów nie jest przypadkowa – firma stawia na rynek lokalny, często w niewielkich miejscowościach. Większość sklepów znajduje się na Śląsku, Mazowszu oraz w Małopolsce.

Ponadto MyCenter oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzi również sprzedaż online za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dostępny jest tam niezwykle szeroki asortyment, który można przejrzeć z poziomu domowego zacisza.

Co oferują sklepy Mycenter?

Oferta sklepów My Center jest bardzo rozbudowana i spokojnie może pod tym względem konkurować z większymi sieciami, które zdominowały rynek, takimi jak chociażby RTV EURO AGD. W asortymencie znajdziemy tu między innymi sprzęty marki LG, Amica, Samsung, Bosch, Electrolux, Xiaomi, Whirlpool i wiele innych. 

Zakupimy  tu między innymi:

– telewizory i RTV

– AGD do zabudowy i drobne, w tym artykuły gospodarstwa domowe do kuchni czy łazienki

– telefony oraz urządzenia GPS

– smartwatche

– komputery, monitory, tablety, notebooki

– drukarki, tusze i tonery

– słuchawki

– myszy i klawiatury

Artykuły można kupić w dowolnym sklepie stacjonarnym, ale także zamówić odbiór osobisty bądź dostawę. Chcąc dokonać zakupu przez Internet, można po prostu wejść na stronę internetową sprzedawcy bądź też dzwoniąc na numer 801 44 50 50 lub 32 727 55 27. W przypadku My Center kontakt jest bezproblemowy, a telefony są odbierane od poniedziałku do piątku.

Z pewnością dla niektórych istotny może okazać się fakt, że w MyCenter można dokonywać zakupów na raty. Istnieją tu dwa sposoby takiego rozwiązania: podpisanie umowy ratalnej w punkcie odbioru osobistego sklepu,  a także wypełnienie formularza przez Internet. 

Co znajdziemy w My Center poza różnego rodzaju sprzętem? Przede wszystkim świetne okazje cenowe. Standardowe, codzienne ceny są tu korzystne, jednak to nie koniec. Sklep przygotowuje cyklicznie wydawane gazetki z najlepszymi promocjami i artykułami ograniczonymi czasowo. O obowiązujących akcjach promocyjnych można dowiedzieć się nie tylko z gazetek, ale także za pośrednictwem fanpage’ów w mediach społecznościowych czy otrzymując newsletter na maila.

Aktualne oferty i promocje w My Center

Sieć MyCenter stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, w związku z czym stale oferuje mu ciekawe okazje. Przykładem mogą być kody promocyjne, darmowe dostawy czy kupony rabatowe. Same wyprzedaże i promocje są faktycznie opłacalne, a ceny nie są wcześniej zawyżane – My Center dba o transparentność swoich działań i wysoko stawia uczciwość wobec klienta. 

Sklepy My Center – kiedy są otwarte?

Większość sklepów otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Godziny te mogą jednak różnić się w zależności od sklepu, dlatego warto sprawdzić to wcześniej na stronie internetowej.

Poza tym, jak zostało wspomniane wcześniej, zakupów można dokonywać także przez Internet. W tym przypadku można to zrobić o dowolnej porze, a następnie odebrać towar w konkretnym punkcie bądź też po prostu zamówić produkty na wskazany adres.

My Center opinie klientów

Choć sklepy MyCenter nie są ogólnie znane w Polsce, a jedynie w mniejszych miastach, opinie w Internecie jednoznacznie pokazują zainteresowanie tą siecią. Według serwisów, na których klienci dokonują oceny danych firm, usług i produktów, w sklepach My Center opinie są w potężnej większości pozytywne. 

Klienci doceniają przede wszystkim miłą obsługę i bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą. Równie często wskazują oni na krótki czas realizacji dostawy, dzięki czemu produkty trafiają do zamawiającego nawet 2 dni po dokonaniu zamówienia. Poza tym kupując w tym sklepie klienci wskazują jako zaletę możliwość sprawdzenia, czy damy produkt jest w magazynie, podobnie jak w przypadku neo punkt.

Co jeszcze pojawia się wśród komentarzy na temat sieci My Center? Między innymi korzysta, wyróżniająca się na tle innych cena, zwłaszcza że ceny te dotyczą dokładnie tych samych produktów. Klienci polecają więc sklep My Center i wielokrotnie sami do niego wracają. 

5/5 - (1 oddanych ocen)