Sklepy spożywcze Rzeszów oferują bardzo dobrej jakości produkty z różnych półek cenowych. Każdy z nas znajdzie odpowiednie dla siebie produkty. Rzeszów sklep spożywczy to nie tylko produkty ekologiczne, ale również napoje oraz różnego typu alkohole. Warto zapoznać się z ofertą każdego z nich.

Carrefour
Darmowa dostawaod 120 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Frisco
Darmowa dostawa TAK (kod rabatowy)
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 10 zł*
Ocena5/5
Auchan
Darmowa dostawaTak (kod rabatowy)
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Barbora
Darmowa dostawaod 100 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawę0 zł
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,90 zł*
Ocena4/5
deli2
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena4/5
Allegro
Darmowa dostawaod 40 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 0 zł*
Ocena5/5
* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

Sklep spożywczy Rzeszów dla osób na specjalnej diecie

Rzeszów sklepy spożywcze oferują bardzo duży wybór żywności o specjalnym przeznaczeniu oraz żywności funkcjonalnej. Sklep spożywczy Rzeszów centrum pozwala nam zaopatrzyć się w produkty ekologiczne oraz przygotowane dla osób o specjalnych wymaganiach żywieniowych. Sklep spożywczy Rzeszów Lidl gazetka oferuje świeże produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć sklepów spożywczych Rzeszów Lidl posiada własną piekarnię, w której na miejscu otrzymamy bardzo dobrej jakości pieczywo, w tym pieczywo bezglutenowe oraz pieczywo pełnoziarniste, odpowiednie dla osób chorujących na cukrzycę. Piekarnia Lidla ma również w swojej ofercie bardzo smaczne wypieki słodkie, takie jak drożdżowe bułki oraz ciasta. Sklep spożywczy Rzeszów codziennie oferuje klientom dobrej jakości warzywa i owoce krajowe i zagraniczne, z codziennych dostaw. 

ranking sklepów spożywczych rzeszówSklep spożywczy online Rzeszów – jakie produkty można w nim kupić?

Sklepy internetowe Rzeszów spożywcze są coraz bardziej popularne. Pozwalają na szybkie zakupy online, bez wychodzenia z domu. Łatwa dostawa za pomocą własnych samochodów oraz firm kurierskich gwarantuje nam szybkość dostawy pod wybrany przez nas adres. Sklepy spożywcze w działające przez Internet mają taki sam wybór produktów spożywczych, co sklepy stacjonarne. Jednym z takich miejsc jest Stragan Zdrowia. Posiada w swojej ofercie bardzo duży wybór produktów ekologicznych oraz bezglutenowych, przeznaczonych dla osób chorych na celiakię. Sklep spożywczy Rzeszów Stragan Zdrowia pozwala nam na szybkie zakupy potrzebnych produktów online. Dostawy odbywają się po południu, na wskazany przez nas adres. Przy zakupach za minimum 200 zł dostawa jest gratis. Sklep oferuje bardzo dobre produkty, w tym herbaty, soki, warzywa oraz owoce pasteryzowane. Sklepy internetowe Rzeszów spożywcze coraz częściej posiadają w swojej ofercie specjalne produkty wegetariańskie i wegańskie, w tym pasty kanapkowe, zupy instant, a także sosy do makaronów. Sklep internetowy ma w swojej ofercie również ogromny wybór dobrej jakości kasz i makaronów oraz przetworów owocowych, w owoców wolnych od modyfikacji genetycznych. 

Sklepy spożywcze Rzeszów to również sieć sklepów spożywczych Dino. W ofercie znajdują się świeże wędliny oraz mięso, które można zakupić w kawałku lub poprosić o jego zmielenie na miejscu. Supermarket odznacza się świeżymi produktami, takimi jak owoce i warzywa z codziennych dostaw, a także własną piekarnią z różnego rodzaju pieczywem, wypiekanym na miejscu – każdy znajdzie swoje ulubione produkty. Można również kupić w jednym miejscu chemię domową, a w sklepie spożywczym Dino są również produkty czasowe, występujące sezonowo, np. naczynia kuchenne, czy kwiaty cięte. Wiele osób wybiera właśnie ten minimarket ze względu na wielość produktów oraz niskie ceny. Codzienne rabaty zachęcają do regularnych zakupów. 

Tesco jest supermarketem, do którego wraca wiele osób. Ma bardzo przystępne ceny, ale także ciekawe, atrakcyjne programy lojalnościowe dla stałych klientów. Sklepy spożywcze Rzeszów Tesco oferują pieczywo z własnej piekarni, w tym pieczywo bezglutenowe, a także takie wypieki, jak zapiekanki, kulebiaki oraz słodkie bułki z nadzieniem. Można znaleźć także w ofercie świeże warzywa oraz owoce, wędlinę oraz mięso, w tym wołowinę i wieprzowinę. Znajdziemy tam również specjalny dział przeznaczony dla osób, które poszukują nieprzetworzonej żywności oraz produktów wegańskich i wegetariańskich. Supermarket oferuje również bardzo dobry wybór produktów do domu, w tym naczynia, wyposażenie kuchni oraz łazienki. Marka odzieżowa F&F proponuje bardzo dobrej jakości odzież damską, męską oraz dziecięcą, zgodną z najnowszymi trendami. Tesco to hipermarket, w którym nie tylko kupimy świetnej jakości produkty spożywcze, ale również częściowo wyposażymy oraz udekorujemy nasz dom. Wiele osób wybiera również ten sklep ze względu na wysokiej jakości produkty spożywcze po zaskakująco niskich cenach.

Najlepsze sklepy spożywcze Rzeszów

Sklep spożywczy 24h Rzeszów, taki jak Tesco oraz sklep spożywczy Rzeszów ze zdrową żywnością znajdują się w rankingu sklepów spożywczych. Znajdziemy tam również hipermarkety oraz małe sklepy spożywcze Rzeszów, które odznaczają się świetną jakością produktów oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu w skali miesięcznej oszczędzimy sporo środków, które możemy przeznaczyć na swoje przyjemności lub inne pilne wydatki. 

5/5 - (1 oddanych ocen)