Data ważności: 13.07 – 27.07 

Spożywcza

aktualna gazetka selgros

Data ważności: 13.07 – 27.07  

Przemysłowa

selgros ulotka

Data ważności: 13.07 – 27.07  

Markowe produkty

gazetka selgros aktualna

Data ważności: 13.07 – 27.07 

Jubileusz

promocje selgros

*Ceny produktów w gazetkach promocyjnych mogą się różnić w zależności od miasta, w którym robi się zakupy.

Selgros Gazetka

Obszerna hala sklepowa, możliwość zakupu produktów hurtowo to cechy wyróżniające sieć sklepów Selgros. Ulotka firmy przedstawia aktualne promocje oraz sezonowo dostępne produkty, jakie można zakupić w sklepach tej sieci w określonym na ulotce czasie. Warto ją przeglądać, aby dowiedzieć się, jakie rzeczy opłaca się w danym okresie kupić. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić i zadbać o budżet swój oraz swojej działalności. Wybierając na zakupy sklep Selgros można mieć pewność, że wszystkie produkty będą świeże i wysokiej jakości, ponieważ firma bardzo dba o zadowolenie swoich klientów.

Selgros gazetka dla różnych klientów

Chociaż Selgros to sieć sklepów oferujących produkty przede wszystkim osobom prowadzącym działalność gospodarczą, to robią w nim zakupy także klienci indywidualni. Ulotka Selgros zawiera promocje na artykuły, które można kupić pojedynczo, a nie koniecznie w dużej paczce. Pozwala to na swobodne wybieranie rzeczy potrzebnych nie tylko do prowadzenia biznesu, ale również takich, które sprawdzą się w domu. Na naszej stronie znajduje się gazetka Selgros od jutra, która zawiera promocje, jakie będą obowiązywały w kolejnych dniach lub tygodniach danego miesiąca.

Selgros gazetka aktualna — zrób listę zakupów!

Chcąc zaplanować zakupy, warto opierać je o aktualnie dostępne produkty. Jeśli chodzi o sklepy Selgros ulotka promocyjna może pomóc w sporządzeniu listy potrzebnych rzeczy. Opierając zakupy o aktualne przeceny, można sporo zaoszczędzić. Lista zakupów sporządzona na podstawie rzeczy z gazetki pomaga w wyszukiwaniu najlepszych promocji na artykuły spożywcze oraz inne produkty dostępne w sklepie Selgros. Warto kierować się nią, aby wyszukiwać najlepsze okazje w danym sezonie lub tygodniu.

Gazetka Selgros aktualna — oferta spożywcza

Oferta spożywcza sieci Selgros jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć szeroki wybór polskich owoców warzyw sezonowych oraz sprowadzanych z zagranicy. Oprócz tego w Selgrosie można zaopatrzyć się w różne gatunki świeżych ryb, owoców morza oraz mięsa. W obszernych lodówkach znajdują się również wszelkiego rodzaju sery, nabiał czy jaja. Wśród produktów suchych nie brakuje makaronów, kasz, ryżu, mąki, przypraw. Sklep oferuje także szeroki wybór dań gotowych. Jeśli chodzi o Selgros gazetka od jutra często zawiera specjalne oferty konkretnych produktów spożywczych, warto więc do niej zaglądać, aby wiedzieć, co można kupić taniej.

Ulotka promocyjna Selgros — oferta non-food

Oprócz ogromnej gamy produktów spożywczych Selgros oferuje także inne artykuły. Wśród nich znajdują się między innymi środki czyszczące, takie jak wszelkiego rodzaju mleczka, płyny, czy proszki do prania. W Selgrosie można kupić także różne produkty kosmetyczne najlepszych polskich i zagranicznych marek. Oferta non-food zawiera również niezbędne produkty do biura, takie jak papier, segregatory, tusze do drukarek, przyrządy do pisania. Osobom pragnącym zaopatrzyć się w artykuły i jedzenie dla zwierząt także polecamy wizytę w sklepie Selgros.

Promocje Selgros — zaplanuj tańsze zakupy

Chcąc zaplanować domowy lub firmowy budżet, warto skorzystać z aktualnej oferty sklepu Selgros. Gazetka promocyjna Selgros może być w tym bardzo pomocna. Na jej podstawie dobrze jest wybrać, jakiego rodzaju produkty w danym tygodniu najbardziej opłaca się kupić. Te o dłuższej dacie ważności można nabyć w większej ilości, aby wystarczyły na dłużej. Warto pamiętać, że każda zaoszczędzona kwota może pomóc w rozwoju firmy, dlatego dobrze jest szukać oszczędności również podczas zakupów.

3.7/5 - (3 oddanych ocen)