Data ważności: 18.07 – 29.07 

Ogólna

ulotka promocyjna E.Leclerc

Data ważności: 11.07 – 22.07 

Spożywcza

E Leclerc gazetka

E.Leclerc to jedna z najbardziej znanych sieci sklepów spożywczych, w której Polacy chętnie robią codzienne zakupy. Znajdziemy w nim różnego rodzaju asortyment, dzięki czemu nie musimy odwiedzać kilku różnych punktów w celu wyboru ulubionych produktów. Klienci cenią sobie również promocję E.Leclerc, które sklep wprowadza regularnie. Wszystkie niezbędne informacje o aktualnych rabatach i dostępnej ofercie przedstawia nam gazetka E.Leclerc od jutra.

Gazetka promocyjna E.Leclerc

E.Leclerc gazetka jest dostępna zarówno w formie papierowej, jak i w elektronicznej. Tę pierwszą możemy pobrać z każdemu punktu sklepu w całej Polsce. E.Leclerc ulotka w wersji elektronicznej jest dostępna online na witrynie sieci, a także na tematycznych portalach i blogach. Dzięki niej możemy w szybki sposób dowiedzieć się, jaki asortyment jest aktualnie przeceniony i które produkty warto zakupić w danym momencie, aby zaoszczędzić sporą sumę. Jest to świetny sposób dla konsumentów, którym zależy na odłożeniu gotówki, a nie chcą rezygnować z zakupu ulubionej żywności, czy innego rodzaju produktów. Klienci korzystający z promocji, które zawiera gazetka, cenią sobie zróżnicowanie oferty oraz oszczędność czasu. Promocyjna ulotka pojawia się okresowo, najczęściej co tydzień, ale wydawane są także gazetki na dany sezon czy święto, np. świąteczne czy z okazji Dnia Matki lub Dnia Dziecka. 

Ulotka E.Leclerc — co zawiera?

E.Leclerc gazetka aktualna to zbiór aktualnie dostępnych produktów żywnościowych, ale nie tylko. Znajdziemy w niej asortyment z różnych branż, w tym artykuły gospodarstwa domowego, produkty zwierzęce, kosmetyki, chemię, środki czystości, książki, prasę i wiele innych. E.Leclerc gazetka od jutra to doskonała opcja dla osób, które chcą w szybki sposób dowiedzieć się, jakie produkty mogą otrzymać taniej kolejnego dnia, gdy mają potrzebę zrobienia większych zakupów. Dostępny w sklepie towar żywnościowy to świeże pieczywo i słodkie wypieki, gotowe dania obiadowe czy śniadaniowe, produkty sypkie, desery, mięso i wyroby mięsne, ryby i owoce morza, owoce i warzywa, woda, soki i napoje, produkty mrożone, żywność dla dzieci, fixy, zupy i buliony, sosy, musztardy i majonez, oleje roślinne, nabiał i produkty mleczne i wiele innych. 

Gazetka E.Leclerc – jedz zdrowo

E.Leclerc to także szeroka oferta produktów żywnościowych BIO, które uprawiane są w szczególnych warunkach. Do ich hodowli nie stosuje się sztucznych substancji, a ich wzrost odbywa się w naturalnych warunkach. Kwestia dotyczy zarówno produktów roślinnych, jak i zwierzęcych.

Gazetka E.Leclerc aktualna to także zbiór produktów wegańskich i wegetariańskich. Znajdziemy w niej takie produkty jak: mleka roślinne (np. kokosowe, sojowe), desery wegańskie, pasty warzywne, sosy, ser wegański, hummus, pasztety roślinne, gotowe dania (np. kotlety sojowe, pierogi wegetariańskie), napoje roślinne (np. owsiany), wędliny i kiełbaski wege (np. sojowe). 

W asortymencie E.Leclerc znajdziemy także produkty bezglutenowe, które chętnie wybierają osoby z nietolerancją oraz żywność funkcjonalną, przeznaczoną dla osób aktywnych fizycznie, produkty dla cukrzyków czy też bez laktozy. 

Produkty z inne kategorii

E.Leclerc to sieć oferująca również produkty dla sportowców (zarówno odzież sportową, jak też sprzęt i akcesoria), produkty dekoracyjne i wyposażenie domu czy ogrodu, artykuły papiernicze i przybory szkolne, odzież, książki i prasę itp. 

E.Leclerc ulotka promocyjna a zakupy online

Wielu klientów chcących zrobić zakupy w E.Leclercu zastanawia się, czy produkty z aktualnej gazetki promocyjnej mogą zostać zamówione z dostawą do domu. E.Leclerc to jeden z nielicznych marketów oferujących dostarczenie asortymentu pod drzwi, dzięki temu nie musimy przemierzać wielu kilometrów lub tracić cennego czasu na dotarcie do stacjonarnego punktu. Zarówno asortyment spożywczy, jak i produkty innego typu, które dostępne są w promocyjnych cenach, możemy zakupić za pośrednictwem witryny www sklepu. Sieć wprowadza także specjalne rabaty udzielane wyłącznie na zamówienia online z dostawą. 

3.7/5 - (3 oddanych ocen)