Data ważności: 27.07 – 02.08  

Plakat promocyjny

gazetka lewiatan aktualna

Data ważności: 20.07 – 26.07   

Gazetka

Lewiatan gazetka promocyjna

*Ceny produktów w gazetkach promocyjnych mogą się różnić w zależności od miasta, w którym robi się zakupy.

Czym jest gazetka Lewiatan?

Największa Polska sieć skupiająca punkty sprzedaży detalicznej to Lewiatan. Ulotka promocyjna w postaci gazetki to jeden ze sposobów na zwiększenie popularności tej sieci. Gazetka ma na celu dotarcie do dotychczasowych klientów oraz utrzymanie ich przy sieci, dlatego jest bezpłatnie kolportowana na terenie całego kraju. Jednocześnie ulotka Lewiatan dociera do osób, które nie znają sklepu i ma za zadanie przekonanie ich do jego asortymentu.

Tworzona przez Lewiatan gazetka promocyjna ma na celu głównie zaprezentowanie towaru, jaki oferuje sieć. Dzięki temu przyszli i obecni klienci będą w stanie ocenić, czy produkty sprzedawane w punktach handlowych są im potrzebne. Poza towarami klienci mogą też dowiedzieć się, w jakie są godziny otwarcia placówki. Często także podany jest numer telefonu, dzięki któremu można zdobyć dodatkowe informacje od obsługi lub kierownictwa. Na ostatnich stronach niemal każdej gazetki promocyjnej znajdują się także adresy pobliskich sklepów sieci Lewiatan.

Co zawiera gazetka promocyjna Lewiatan?

W gazetce przedstawione są najważniejsze promocje Lewiatan, jako sieć, często umieszcza w ulotce też informacje np. o występujących ograniczeniach. Wśród promocji mogą znaleźć się między innymi obniżki cen wybranych artykułów lub rabaty występujące w niektórych sklepach. Bardzo popularną promocją jest zakup kilku artykułów jednego rodzaju w niższej cenie, czyli 3 za 2 lub 1 gratis przy zakupie 4. Dostawcy niejednokrotnie decydują się na łączenie sił, dzięki temu promocją objęte są pakiety kilku towarów, które dopiero przy zakupie wszystkich mają niższą cenę.

Najczęściej spotykana jest w Lewiatan gazetka od jutra, czyli przedstawiająca produkty, które będą objęte promocją wkrótce. Ten egzemplarz udostępnia się na kilka dni przed promocją. Dzięki temu klienci mają możliwość zaplanować sobie wizytę w jednym ze sklepów z wyprzedzeniem. Jak informuje gazetka Lewiatan, od jutra lub za kilka dni dostępne będą określone produkty.

Dla ułatwienia odbioru ulotka promocyjna Lewiatan wzbogacona jest dodatkowymi zdjęciami. Można z nich rozpoznać rodzaj produktu, a także jego wielkość. Zazwyczaj każdy produkt ma dodatkowy szczegółowy opis, a informacja o promocji znajduje się także na półkach sklepów sieci Lewiatan. Ulotka podzielona jest zazwyczaj na kilka stref, które związane są z różnymi działami w sklepie. Dzięki temu przeglądając gazetkę, klient łatwiej zapamięta, gdzie znajdują się dane produkty na sklepowych półkach. W ten sposób zakupy będą łatwiejsze.

Lewiatan gazetka aktualna

Gazetka Lewiatan aktualna obejmuje produkty, które obecnie znajdują się w asortymencie. Najczęściej pojawia się co dwa tygodnie lub częściej, częstotliwość zależy od zmian promocji w sklepach sieci. Dodatkowe gazetki pojawiają się zazwyczaj przed świętami lub w szczególnych okresach jak np. pierwszy dzień szkoły.

Kolportowana przez sieć Lewiatan gazetka aktualna bardzo często projektowana jest w oparciu o badania rynkowe oraz skuteczność sprzedaży. Na promocję trafiają produkty, które cieszą się zainteresowaniem w danym okresie. Zazwyczaj asortyment dopasowuje się do pory roku. Latem znajdują się w niej promocje na owoce sezonowe i warzywa, które dostawcy wysyłają tylko przez kilka tygodni w roku. W czasie zimowym oraz świątecznym w gazetach można znaleźć produkty tematyczne, przeznaczone do okolicznościowych wypieków czy dekoracje. W ciepłe miesiące roku większą popularnością cieszą się napoje słodkie i gazowane, a także woda mineralna. Poza przypomnieniem znanych już produktów ulotka Lewiatan ma na celu wypromowanie nowych propozycji od firm współpracujących z siecią lub marek własnych.

4.5/5 - (2 oddanych ocen)