Warszawa sklepy spożywcze są obecnie bardzo dobrze wyposażone i dzięki dodatkowym opcjom dla konsumentów, są bardzo pomocne w codziennych zakupach. Sklepy spożywcze Warszawa są otwarte w różnych punktach stolicy, co pozwala na szybkie zakupy, bez potrzeby dojazdu do daleko oddalonych miejsc. 

Carrefour
Darmowa dostawaod 120 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Frisco
Darmowa dostawa TAK (kod rabatowy)
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 10 zł*
Ocena5/5
Auchan
Darmowa dostawaTak (kod rabatowy)
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Barbora
Darmowa dostawaod 100 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawę0 zł
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,90 zł*
Ocena4/5
deli2
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena4/5
Allegro
Darmowa dostawaod 40 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 0 zł*
Ocena5/5

* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

Sklepy spożywcze Warszawa — które najlepsze?

Jednym z najpopularniejszych sklepów w stolicy, w którym mieszkańcy coraz chętniej robią zakupy, jest supermarket Lidl. Sklep spożywczy Warszawa ma ogromną ilość bardzo dobrej jakości produktów. Sieć posiada własną piekarnię, która umożliwia nam zakup świeżych wypieków, zarówno na słono, jak i na słodko. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru ciast, w tym ciast drożdżowych oraz słodszych przekąsek, np. pączków. W sklepie funkcjonuje także tzw. ryneczek Lidla. Dzięki świeżym dostawą warzyw i owoców mamy pewność, że wybrane przez nas produkty, posiadają najlepszą jakość i pochodzą z ekologicznych upraw. Oprócz produktów spożywczych Lidl prowadzi sprzedaż produktów do gospodarstwa domowego oraz sprzętów elektronicznych, a nawet ubrań. W sklep spożywczy Warszawa sieci Lidl można w trakcie jednych zakupów kupić jednocześnie produkt spożywcze, sprzęt ogrodowy, a także małe AGD.

Sklep spożywczy Warszawa posiada również dodatkowe opcje dla klientów w postaci dogodnej aplikacji na smartfony. Dzięki niej będziemy mogli stworzyć własną listę zakupów. Aplikacja zbiera informacje z naszych paragonów i tworzy dla nas spersonalizowana listę zakupów. Dodatkowo aplikacja umożliwia dostęp do aktualnych ofert – wszystkie dostępne są w gazetka promocyjna lidl. Klienci, którzy posiadają aplikację mogą korzystać z dodatkowych rabatów, a także z pomocą aplikacji płacić za swoje zakupy, nawet jeśli ich smartfon nie posiada opcji NFC. Aplikacja jest darmowa i możliwa do pobrania w sklepie Google.

sklep spożywczy warszawa śródmieścieSklep spożywczy warszawa centrum – godziny otwarcia

Istnieją również w Warszawie sklepy czynne całą dobę, znajdujące się w rankingu sklepów spożywczych online. Sklep spożywczy 24h Warszawa to m.in. Tesco. Hipermarket Tesco oferuje zarówno świeże warzywa i owoce, jak i bardzo dobrej jakości pieczywo z własnej piekarni. Wypiekane na miejscu bułki oraz chleby można kupić w wersji pełnoziarnistej i pszennej. Dostępne są również wypieki przeznaczone dla diabetyków oraz wypieki bez glutenu, odpowiednie dla osób chorych na celiakię. Hipermarket Tesco Warszawa jest czynny przez całą dobę, co jest pomocne dla osób, które pracują w nienormowanych godzinach pracy.

Bardzo popularna jest również sieć sklepów spożywczych Warszawa Biedronka. Sklepy spożywcze Warszawa Biedronka mają konkurencyjne ceny i oferują świeże warzywa oraz owoce. Posiadają własną piekarnię, a od niedawna również cukiernię, w której można kupić świeże paczkowane ciasta z kremem, a także serniki oraz jabłeczniki. W Biedronce dostępne są również różne rodzaje mięsa, a także nabiał oraz środki czystości.

Sklepy internetowe Warszawa spożywcze

Warszawa sklep spożywczy to nie tylko bardzo dobrze wyposażone delikatesy, ale przede wszystkim sklepy spożywcze Warszawa z możliwością robienia zakupów online.

Sklepy spożywcze Warszawa, z możliwością zakupów online to m.in. sklep online Frisco. Warszawa sklep spożywczy Frisco, gdzie zakupy spożywcze online możemy zrobić w szybki sposób. W asortymencie znaleźć można m.in. bardzo dobrej jakości mięsa oraz wędliny, produkty bio, produkty bezglutenowe, świeże warzywa oraz owoce. Istnieje możliwość zamówienia zakupów pod nasze drzwi z pomocą dostawy firmą kurierską DPD. Sklep Frisco oferuje specjalne promocje oraz rabaty dla stałych klientów, a przy większych zamówieniach dostawa produktów jest darmowa. Sklepy spożywcze Warszawa oferują również odbiór zakupów w specjalnych lodówkomatach, które są wyposażone w chłodnie. W ten sposób nasze zakupy są wciąż świeże czekając na odbiór. Wiele rodzajów produktów, a także intuicyjnie działająca strona internetowa sprawia, że sklep Frisco jest często wybierany jako najlepszy sklep spożywczy online warszawa.

Warszawiacy chętnie odwiedzają także Auchan Direct, w którym znajdziemy świeże produkty, a także dostęp do wielu rodzajów pieczywa, herbaty, kawy oraz wysokiej jakości alkoholi, w tym piwa i wina. Łączy w sobie niskie ceny, ale także dobrej jakości produkty oraz ciekawą ofertę. W jednym miejscu możemy zaopatrzyć nasz dom w artykuły spożywcze, ale również w środki czystości. Auchan Direct proponuje bardzo ciekawe promocje dla klientów oraz duży wybór kawy, herbaty oraz różnego rodzaju nabiał, w tym nabiał z mleka koziego. Można również znaleźć nabiał bez laktozy, odpowiedni dla alergików.

 

 

5/5 - (2 oddanych ocen)