piotruś pan sieć sklepówDelikatesy Piotruś Pan zostały założone w 1995 roku przez polską spółkę. Na początku swojej działalności marka zajmowała się przede wszystkim dystrybucją produktów nabiałowych. Dzięki rozwojowi, firma obecnie posiada ponad 40 placówek zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Sklep Piotruś Pan znajdziemy m.in. w miastach jak Rzeszów, Przemyśl, Ustrzyki Dolne. Dodatkowo, sklepy stacjonarne są otwierane w mniejszych miejscowościach. 

Piotruś Pan delikatesy – jaka jest oferta?

Większość z nas na co dzień odwiedza różnego rodzaju sklepy spożywcze, które niestety nie zawsze posiadają w ofercie wszystko, czego aktualnie nam potrzeba do prowadzenia gospodarstwa domowego. Mamy swoje ulubione potrawy i produkty, które chętnie kupujemy regularnie. Nie chcemy więc poświęcać wiele czasu i wysiłku na wycieczki do kilku sklepów pod rząd, a szukamy raczej miejsca, w którym dostaniemy wszystko, czego szukamy. Z tego też powodu Piotruś Pan sklep może okazać się doskonałym wyborem dla osób, które chcą szybko i tanio zrobić codzienne zakupy, a jednocześnie zależy im na zminimalizowaniu wydatków. 

W ofercie sklepów Piotruś Pan znajdziemy wysokiej jakości żywność pochodzącą od najlepszych dostawców. W punktach bez problemu kupimy nabiał, słodycze, produkty sypkie jak kasza, ryż, makarony, słone przekąski, świeże mięso i wyroby wędliniarskie, ryby, sery, napoje, alkohole, kawy i herbaty, pieczywo i słodkie wypieki i wiele innych. Dodatkowo, sklep wprowadza liczne promocje dostępne w gazetce, dzięki którym zmniejszymy wydatki i odłożymy pieniądze na inne ważne cele. 

Dlaczego klienci chętnie korzystają z oferty delikatesów Piotruś Pan?

Współcześnie posiadamy coraz większą świadomość pod względem żywienia. Z tego też powodu coraz większa liczba klientów odchodzi od robienia zakupów w dużych marketach, w których znajdziemy żywność produkowaną masowo. Chcemy kupować zdrową i pełnowartościową „spożywkę”, aby uniknąć najgorszej jakości produktów, negatywnie wpływających na nasze zdrowie. Z tego też powodu chętniej wybieramy punkty, w których możemy kupować asortyment spożywczy z pełnowartościowym składem. Dodatkowo, obecnie zależy nam na wspieraniu polskich marek, których produkty znajdziemy właśnie w sklepach Piotruś Pan. 

Delikatesy Piotruś Pan opinie

Jedną z najpopularniejszych polskich sieci spożywczych są delikatesy Piotruś Pan. Opinie o tej firmie są bardzo pozytywne, a klienci chwalą sobie przede wszystkim mnogość promocji, atrakcyjne ceny i szeroki asortyment. Recenzje skupiają się głównie na korzyściach płynących z cyklicznie wydawanych gazetek, w których znajdziemy wysokie zniżki na dostępny asortyment. Dodatkowo, często wspominany jest program lojalnościowy, który umożliwia jeszcze efektywniejsze oszczędzanie. Z oferty tego sklepu najchętniej korzystają prawdziwi łowcy okazji, którzy chcą szybko i tanio zrobić zakupy w pobliżu.

4.2/5 - (4 oddanych ocen)