sklep spożywczy pss społem

Społem to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych w całej Polsce, którego punkty stacjonarne zlokalizowane są na terenie całego kraju. Sieć sklepów społem działa na krajowym rynku od wielu lat, stale poszerzając swoją ofertę i wprowadzając coraz nowocześniejsze rozwiązania. Przykładowo, wiele lokalnych punktów prowadzi sprzedaż online z dostawą pod drzwi i płatnościami mobilnymi. Dzięki temu możemy w swobodny i komfortowy sposób korzystać z oferty ulubionego od lat sklepu bez wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach do kas. 

PSS Społem

Społem powszechna spółdzielnia spożywców powstała w 1868 roku, wprowadzając pierwsze sklepy spożywcze w Poznaniu na początku 1919 roku z inicjatywy spółdzielni „Zgoda”, którą tworzyło 105 członków. Z biegiem lat społem liczyło już kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w różnych częściach kraju, również punktów samoobsługowych typu supersam. Obecnie sklep społem znajdziemy w każdym zakątku Polski, niezależnie od tego, czy mieszkamy w wielkich miastach np. w Warszawie, czy w mniejszych miejscowościach. Możemy skorzystać również z opcji z dostawą do domu. Zakupy z dowozem oferowane są przez społem punkty w różnych regionach. 

Społem sklep — jaka jest oferta?

W sklepach społem znajdziemy różnego rodzaju produkty żywnościowe, pochodzące od najlepszych producentów, dostawców i hodowców. W zależności od regionu, w każdym punkcie możemy zakupić asortyment charakterystyczny dla danej lokalizacji, ale nie tylko. Na półkach sklepowych znajdują się zarówno powszechne produkty, z których korzystamy na co dzień, jak też ekologiczne owoce czy warzywa, wysokiej jakości mięso i ryby, produkty sypkie, świeże pieczywo i słodkie wypieki, słone przekąski i różnego rodzaju słodycze, produkty śniadaniowe, cukiernicze, żywność BIO czy bezglutenową, kawy i herbaty, napoje, wody, soki, mrożonki, gotowe dania i wiele innych. 

Dodatkowo, w Społem kupimy produkty higieniczne np. papier toaletowy czy ręczniki papierowe, kosmetyki i asortyment pielęgnacyjny, chemię i środki czystości jak proszki i płyny do prania i artykuły codziennego użytku. 

Opinie o sklepach Społem

Szeroka oferta najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach to nie wszystko. Społem cieszy się pozytywnymi opiniami związanymi z obsługą klienta w punktach stacjonarnych i miłą atmosferą podczas zakupów. Dodatkowo, klienci chwalą sobie regularnie wprowadzane promocje na dostępny asortyment, a także cyklicznie wydawane gazetki ofertowe, w których znajdziemy ulubione produkty z dużymi zniżkami. 

Społem godziny otwarcia

Sklepy Społem w zależności od lokalizacji są otwarte w różnych przedziałach godzinowych. Przed wybraniem się na zakupy stacjonarne warto sprawdzić, o jakich porach możemy odwiedzić najbliższy punkt sieci spożywczej Społem. Przykładowe godziny otwarcia punktów w największych miastach:

— Warszawa ul. Nowy Świat 53 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę i niedzielę od 06:00 do 22:00.

— Warszawa ul. Mokotowska 57 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę od 07:00 do 21:00. W niedzielę sklep stacjonarny jest zamknięty. 

— Wrocław ul. Jemiołowa 50/54 — od poniedziałku do booty w godzinach od 07:00 do 21:00, w niedzielę od 08:00 do 15:00. 

— Poznań ul. Marszałkowska 29 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 18:00, w sobotę od 06:00 do 13:00. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

— Kraków ul. Mazowiecka 4 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 20:00, w sobotę od 08:00 do 15:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

— Katowice, Galeria Handlowa Skarbek, ul. Mickiewicza 4 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 19:30, w sobotę od 08:00 do 16:00. W niedzielę sklep jest zamknięty. 

— Bydgoszcz ul. Białogardzka 27 — od poniedziałku do niedzieli sklep czynny całą dobę.

— Łódź ul. Bolesława Limanowskiego 24 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę od 07:00 do 18:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

— Lublin ul. Konrada Wallenroda 13 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 20:00, w sobotę od 07:00 do 16:00. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

Pytania i odpowiedzi

Historia SPOŁEM sięga 1868 roku. Jest to spółka z polskim kapitałem. Poza sklepami ogólnospożywczymi posiada również własne magazyny, punkty gastronomiczne, hotele oraz zakłady przetwórstwa spożywczego.

W porównaniu do innych polskich sklepów SPOŁEM nie wyróżnia się atrakcyjnymi cenami produktów. Artykuły spożywcze i przemysłowe często są dużo droższe niż w konkurencyjnych sieciach handlowych.

Polska spółdzielnia spożywców SPOŁEM oferuje swoim klientom różnorodne produkty spożywcze, które często wyróżniają się dobrą jakością i wartościowym składem. W sklepach SPOŁEM znajdują się półki z dietetyczną i ekologiczną żywnością.

Sklepy SPOŁEM proponują smaczne i świeże wyroby garmażeryjne z lady. To przede wszystkim: pierogi, uszka, sery. W ofercie marketu w ramach towarów podawanych z chłodzonej lady znajdziesz też wędliny, sery i mięsa.

W sieci sklepów SPOŁEM można kupić produkty spożywcze, garmażeryjne, artykuły dla zwierząt, przetwory, mrożonki, kosmetyki i chemię gospodarczą. Oprócz tego sklepy posiadają w swojej ofercie produkty dla dzieci oraz akcesoria medyczne. Szczegółowy asortyment znajduje się na stronie internetowej SPOŁEM.

Sklepy SPOŁEM są czynne w każdą niedzielę handlową. Godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu. Oprócz tego wybrane placówki otwarte są również w pozostałe niedziele - objęte zakazem handlu.

Polska spółdzielnia spożywców SPOŁEM nie umożliwia swoim klientom usług kurierskich. Oznacza to, że nie można nadawać ani odbierać przesyłek w sklepach.

Prezes SPOŁEM Ryszard Jaśkowski szacuje, że na terenie Polski funkcjonuje już ponad 4000 punktów handlowych. Przedsiębiorstwo kieruje swoje działania głównie do osób starszych, które wybierając produkty pierwszej potrzeby, chętnie robią zakupy w pobliskim sklepie nie idąc za trendami zagranicznych supermarketów.

Sieć sklepów SPOŁEM umożliwia swoim klientom transakcje gotówkowe oraz bezgotówkowe w tym płatności za pomocą BLIK, telefonu karty lub smartwatcha. Za każde zakupy klienci otrzymują punkty - pod warunkiem, że są posiadaczami karty lojalnościowej lub aplikacji.

W markecie sieci SPOŁEM bez problemu kupisz doładowanie do dowolnej sieci telefonii komórkowej. Możesz poprosić o pomoc w tej kwestii sprzedawcę lub nabyć gotowe zestawy dostępne na witrynach tuż przy kasach.

5/5 - (1 oddanych ocen)