sklep spożywczy pss społem

Społem to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych w całej Polsce, którego punkty stacjonarne zlokalizowane są na terenie całego kraju. Sieć sklepów społem działa na krajowym rynku od wielu lat, stale poszerzając swoją ofertę i wprowadzając coraz nowocześniejsze rozwiązania. Przykładowo, wiele lokalnych punktów prowadzi sprzedaż online z dostawą pod drzwi i płatnościami mobilnymi. Dzięki temu możemy w swobodny i komfortowy sposób korzystać z oferty ulubionego od lat sklepu bez wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach do kas. 

PSS Społem

Społem powszechna spółdzielnia spożywców powstała w 1868 roku, wprowadzając pierwsze sklepy spożywcze w Poznaniu na początku 1919 roku z inicjatywy spółdzielni „Zgoda”, którą tworzyło 105 członków. Z biegiem lat społem liczyło już kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w różnych częściach kraju, również punktów samoobsługowych typu supersam. Obecnie sklep społem znajdziemy w każdym zakątku Polski, niezależnie od tego, czy mieszkamy w wielkich miastach np. w Warszawie, czy w mniejszych miejscowościach. Możemy skorzystać również z opcji z dostawą do domu. Zakupy z dowozem oferowane są przez społem punkty w różnych regionach. 

Społem sklep — jaka jest oferta?

W sklepach społem znajdziemy różnego rodzaju produkty żywnościowe, pochodzące od najlepszych producentów, dostawców i hodowców. W zależności od regionu, w każdym punkcie możemy zakupić asortyment charakterystyczny dla danej lokalizacji, ale nie tylko. Na półkach sklepowych znajdują się zarówno powszechne produkty, z których korzystamy na co dzień, jak też ekologiczne owoce czy warzywa, wysokiej jakości mięso i ryby, produkty sypkie, świeże pieczywo i słodkie wypieki, słone przekąski i różnego rodzaju słodycze, produkty śniadaniowe, cukiernicze, żywność BIO czy bezglutenową, kawy i herbaty, napoje, wody, soki, mrożonki, gotowe dania i wiele innych. 

Dodatkowo, w Społem kupimy produkty higieniczne np. papier toaletowy czy ręczniki papierowe, kosmetyki i asortyment pielęgnacyjny, chemię i środki czystości jak proszki i płyny do prania i artykuły codziennego użytku. 

Opinie o sklepach Społem

Szeroka oferta najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach to nie wszystko. Społem cieszy się pozytywnymi opiniami związanymi z obsługą klienta w punktach stacjonarnych i miłą atmosferą podczas zakupów. Dodatkowo, klienci chwalą sobie regularnie wprowadzane promocje na dostępny asortyment, a także cyklicznie wydawane gazetki ofertowe, w których znajdziemy ulubione produkty z dużymi zniżkami. 

Społem godziny otwarcia

Sklepy Społem w zależności od lokalizacji są otwarte w różnych przedziałach godzinowych. Przed wybraniem się na zakupy stacjonarne warto sprawdzić, o jakich porach możemy odwiedzić najbliższy punkt sieci spożywczej Społem. Przykładowe godziny otwarcia punktów w największych miastach:

— Warszawa ul. Nowy Świat 53 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę i niedzielę od 06:00 do 22:00.

— Warszawa ul. Mokotowska 57 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę od 07:00 do 21:00. W niedzielę sklep stacjonarny jest zamknięty. 

— Wrocław ul. Jemiołowa 50/54 — od poniedziałku do booty w godzinach od 07:00 do 21:00, w niedzielę od 08:00 do 15:00. 

— Poznań ul. Marszałkowska 29 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 18:00, w sobotę od 06:00 do 13:00. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

— Kraków ul. Mazowiecka 4 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 20:00, w sobotę od 08:00 do 15:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

— Katowice, Galeria Handlowa Skarbek, ul. Mickiewicza 4 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 19:30, w sobotę od 08:00 do 16:00. W niedzielę sklep jest zamknięty. 

— Bydgoszcz ul. Białogardzka 27 — od poniedziałku do niedzieli sklep czynny całą dobę.

— Łódź ul. Bolesława Limanowskiego 24 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 21:00, w sobotę od 07:00 do 18:00. W niedzielę sklep nieczynny. 

— Lublin ul. Konrada Wallenroda 13 — od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 20:00, w sobotę od 07:00 do 16:00. W niedzielę sklep jest nieczynny. 

5/5 - (1 oddanych ocen)