delikatesy frac opinie

Sklepy spożywcze Frac są otwarte dla wszystkich klientów z Rzeszowa, Warszawy, Krosna, Sanoka i z Jarosławia. Znajdziemy w nich różnego rodzaju asortyment spożywczy z atrakcyjnymi zniżkami z dostawą do domu lub zrobimy zakupy w stacjonarnych punktach. Sprawdź Frac godziny otwarcia w Twoim mieście i ciesz się najwyższej jakości jedzeniem w niskich cenach.

Dlaczego warto wybrać delikatesy Frac?

Frac to sklep wielobranżowy oferujący zawsze świeże produkty w niezmiennie niskich cenach. Dla klientów przygotowywane są specjalne oferty sezonowe. Przez cały rok można kupić niezwykle soczyste i wyselekcjonowane ekologiczne owoce i warzywa, również od lokalnych dostawców. Frac sklep oferuje bardzo dobrej jakości mięsa i wyroby wędliniarskie, w tym kiełbasy wędzone, boczki oraz salcesony w okazyjnych cenach. Dbając o jakość produktów sklepy mają zapewnione stałe oraz świeże dostawy od rzeźników i hurtowników. 

Delikatesy Frac zakupy online

Frac umożliwia zakupy przez internet oraz składanie zamówień telefonicznie. Istnieje również możliwość robienia zakupów z odbiorem osobistym w wybranym przez nas sklepie stacjonarnym. Ominiemy kolejki, a nasze zakupy będą na nas czekały w najbliższym punkcie. Dzięki temu nie musimy spędzać wielu godzin na poszukiwaniach ulubionych produktów i ograniczymy kontakty z większą liczbą ludzi.

Wszystkie zamówienia złożone po godzinie 17.00 lub w dni niepracujące są realizowane jako pierwsze kolejnego dnia. Jeśli zależy Ci na zrobieniu zakupów w danym dniu, możesz złożyć zamówienie telefonicznie lub poprzez stronę www sklepu. Przewoźnik dostarczy wszystkie wybrane przez ciebie produkty na podany przez Ciebie adres. Zamówione towary dostarczane są w specjalnych samochodach z chłodnią, dzięki czemu produkty nie tracą na swojej świeżości, ani na wartościach odżywczych.

Frac delikatesy umożliwiają szybkie zakupy online, bez wychodzenia z domu, co w dobie pandemii jest wyjątkowo bezpieczne i wygodne. Dzięki sklepowi Frac zakupy przez internet będą znacznie szybsze, co oszczędzi Twój czas i ograniczy kontakty z obcymi. Z takiej opcji korzystają przede wszystkim osoby w podeszłym wieku i klienci, którzy chcą zaoszczędzić czas. 

Sklep Frac – proste zakupy

Dla ułatwienia codziennych zakupów Frac sklep posiada również nowoczesną i bardzo intuicyjną aplikację mobilną na smartfona, którą za darmo można pobrać ze sklepu Google Play. W niej znajdują się wszystkie bieżące promocje, a także informacje o otwartych sklepach w naszej okolicy. Dzięki niej codzienne zakupy będą znacznie szybsze i przyjemniejsze. Przeglądając promocje, możemy z łatwością zaplanować przyszłe zakupy, ułożyć listę produktową i ustalić, jaki asortyment warto kupić aktualnie, aby maksymalnie zaoszczędzić.

Sklepy Frac i idea No Waste

Sklepy Frac są znane z dobroczynności i dbałości o ekologię. Idąc za ideą No Waste, sieć nie marnuje produktów żywnościowych. Są one przekazywane Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej. W ten sposób sklep pokazuje, że niewielki gest pozwala na łączenie dobroczynności z niemarnowaniem jedzenia. Sklep Frac promuje odpowiedzialne i rozsądne zakupy spożywcze, zwiększając świadomość konsumencką.

Delikatesy Frac opinie

Delikatesy Frac opinie posiadają bardzo pozytywne. Klienci chwalą sobie przede wszystkim szeroki asortyment spożywczy w niskich cenach. Na zadowolenie konsumentów wpływa również możliwość składania zamówień online ze sklepów w Warszawie, Rzeszowie, Krośnie, Sanoku oraz Jarosławiu. Korzystając z platform online, łatwo zauważyć, że witryny są czytelne, a wyszukiwanie aktualnej oferty zajmuje zaledwie kilka minut. Możemy sprawdzić także aktualne gazetki promocyjne, w których znajdziemy tańsze produkty, dzięki którym możemy zaoszczędzić. 

4.8/5 - (5 oddanych ocen)