Data ważności: Lipiec 2023 r.   

gazetka kakto

Jak wskazuje ulotka, Kakto to jeden z najpopularniejszych polskich dystrybutorów sprzętu AGD, RTV i urządzeń IT. Od 2012 roku firma rozwijała swoją działalność, dzięki czemu możliwe było otwarcie niemal 300 placówek na terenie całej Polski. Uruchomiono także prężnie działający sklep online, w którym klienci mogą składać zamówienia sprzętu z dostawą do domu. Asortyment jest dostępny w atrakcyjnych cenach, a marka często udziela regularnych rabatów na różne produkty, które proponuje nam Kakto gazetka. Znajdziemy w niej promocyjne ceny aktualnie dostępnych w ofercie sprzętów AGD do zabudowy i wolnostojących, urządzeń RTV, AGD małych oraz pielęgnacyjnych. Gazetka Kakto to także doskonały sposób na zmniejszenie wydatków za zakup urządzeń IT, np. laptopów gamingowych, ultrabooków, podzespołów komputerowych, a nawet smartfonów czy akcesoriów fotograficznych. W jednym miejscu możemy wyposażyć firmowe biura, a także zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt domowy. Jakie dokładnie produkty zawiera najnowsza gazetka Kakto w promocji?

Kakto ulotka

Od 2012 roku sklep Kakto  utrzymuje się w czołówce najlepszych polskich dystrybutorów sprzętu AGD i RTV oraz urządzeń IT. Jak wskazuje ulotka Kakto, właściciel Grupa AB SA co roku notuje nawet 8 mld zł obrotu. Sklep jest jednym z najpopularniejszych na rynku, a z proponowanej oferty korzysta coraz większa liczba zadowolonych klientów. Świadczą o tym zdobyte nagrody, np. Laur Klienta 2017 i Zaufana Marka 2018, a także doskonałe opinie o marce, wskazujące na atrakcyjne ceny w Kakto, promocje, regularne wprowadzane w sklepach i wyprzedaże sezonowe. 

Sklep cieszy się wieloma wysokimi ocenami, w których konsumenci wskazują nie tylko na niskie ceny, które cyklicznie proponuje nam gazetka Kakto, ale też wysoką jakość oferowanego sprzętu. Opinie o marce zawierają także szybkie realizacje zamówień, co jest możliwe dzięki stałej dostępności urządzeń w magazynie. Dzięki temu nie jest konieczne sprowadzanie ich od producenta i długie oczekiwanie na dostarczenie zamówienia.

Kakto aktualna gazetka — oferta

Gazetka aktualna Kakto to największy wybór różnego rodzaju sprzętów elektronicznych. W ofercie dostępne są zarówno najlepsze sprzęty AGD renomowanych marek, w tym AGD małe, wolnostojące i do zabudowy, jak również urządzenia RTV, IT, fotograficzne i różnego rodzaju akcesoria do domu oraz ogrodu. Gazetka promocyjna Kakto umożliwia nam szybkie wyszukanie potrzebnych w firmie lub w domu sprzętów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dystrybutor udziela różnych rabatów na dostępną ofertę regularnie, dzięki czemu możemy z łatwością zaplanować przyszłe zakupy bez ponoszenia zbyt dużych wydatków. 

Gazetka Kakto aktualna zawiera taki asortyment jak:

— Telewizory RTV Audio — Telewizory, słuchawki, akcesoria RTV, audio przenośne, Car Audio, kina domowe, HI-FI Audio, anteny i kable, projektory multimedialne, ekrany do projektorów.

— Duże AGD wolnostojące — Lodówki i chłodziarki, pralki i suszarki, kuchnie, zamrażarki wolnostojące, kuchenki mikrofalowe, zmywarki wolnostojące.

Duże AGD do zabudowy — Płyty kuchenne, okapy, lodówki, piekarniki, zmywarki, ekspresy do kawy, pralki, kuchenki mikrofalowe. 

— Małe AGD do kuchni — Blendery, ekspresy do kawy i akcesoria, czajniki elektryczne, roboty kuchenne, miksery ręczne, grille elektryczne, maszynki do mielenia mięsa, tostery, sokowirówki, frytkownice, opiekacze, gofrownice, wypiekacze do chleba, piekarniki elektryczne przenośne, urządzenia do gotowania jajek, kuchenki elektryczne i gazowe przenośne, krajalnice do chleba, multicookery, parowary, wolnowary, kombiwary, suszarki do warzyw, grzybów i owoców, szybkowary, wyciskarki wolnoobrotowe i standardowe, maszynki do lodów.

Małe AGD do domu — Odkurzacze, oczyszczacze powietrza, klimatyzatory przenośne, termowentylatory, nawilżacze powietrza, grzejniki olejowe, grzejniki konwektorowe, wentylatory, myjki wysokociśnieniowe, myjki do okien, parownice, mopy parowe, mopy ręczne, żelazka, parownice do ubrań, golarki do odzieży, akcesoria do odkurzaczy. 

— Małe AGD do pielęgnacji — Suszarki do włosów, lokówki, suszarko-lokówki, prostownice, golarki elektryczne, trymery do brody i włosów, maszynki do strzyżenia, szczoteczki elektryczne do zębów, depilatory, inhalatory nebulizatory, urządzenia do masażu, termometry bezdotykowe, ciśnieniomierze, koce i poduszki elektryczne, babycare, lusterka kosmetyczne, wagi łazienkowe. 

— Smartfony i telefony — Smartfony, telefony stacjonarne, tablety, słuchawki do telefonów i smartfonów, zestawy głośnomówiące, uchwyty samochodowe do telefonów i nawigacji, ładowarki do telefonów i tabletów, folie i szkła ochronne, rysiki, baterie do telefonów, krótkofalówki, PowerBanki. 

— Laptopy i komputery — Laptopy, stacjonarne komputery, Mini PC, komputery All in One, stacje robocze, komputery gamingowe, serwery. 

— Peryferia PC — Monitory, klawiatury i myszki, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory, sieci komputerowe, głośniki, nośniki danych, mikrofony, słuchawki dla graczy. 

— Podzespoły komputerowe — Płyty główne, dyski twarde, chłodzenie komputera, obudowy, pamięci RAM, procesory, karty graficzne, napęd, karty dźwiękowe, zasilacze, karty rozszerzeń. 

— Sprzęt fotograficzny — Aparaty kompaktowe, lustrzanki cyfrowe, lampy błyskowe, statywy, karty pamięci, torby i plecaki, ładowarki, ramki cyfrowe, drony. 

Sprzęt biurowy — Niszczarki, bindownice, sejfy i kasetki, liczarki i testery banknotów, gilotyny, fotele i biurka, kalkulatory, artykuły biurowe. 

— Fitness i sport — Smartwatche, camera sportowe, urządzenia treningowe, wagi bagażowe, opaski sportowe. 

— Dom i ogród — Armatura kuchenna i łazienkowa, monitoring, urządzenia pomiarowe, oświetlenie, inteligentny dom, narzędzia, akcesoria ogrodowe. 

5/5 - (1 oddanych ocen)