Data ważności: 18.07 – 24.07  

carrefour express gazetka

Data ważności: 18.07 – 24.07   

gazetka carrefour express

Codzienne zakupy nie muszą być zmorą, która zabiera nam wiele czasu i wymaga wielkich wydatków. Dzięki gazetkom promocyjnym szybko znajdziemy potrzebne nam produkty w zaskakująco niskich cenach. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, a także możliwość zapoznania się z bardzo atrakcyjnymi ofertami na produkty sezonowe. Robiąc zakupy w Carrefour Express, gazetka pozwoli nam znaleźć najlepszej jakości produkty codziennego użytku w korzystnych cenach.

Carrefour express gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna Carrefour Express umożliwia nam zmniejszenie kosztów za codzienne zakupy spożywcze i nie tylko. Dzięki niej możemy dowiedzieć się szczegółów o dostępnych promocjach, a także całkiem nowych produktach, np. sezonowych, które pojawiają się w sklepie na święta czy inne okazje. Sieć wydaje gazetki promocyjne regularnie, dzięki czemu możemy ograniczać nasze wydatki na stałe, bez obaw o zbyt wysokie kosztów codziennych zakupów. Sklep Carrefour wprowadza także specjalne rabaty, które znacznie zmniejszą ogólną sumę za nasze zakupy. 

Gazetkę pobierzemy w każdym sklepie stacjonarnym w formie papierowej. Dla osób, które wolą wersję elektroniczną, jest dostępna w Carrefour Express gazetka online, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o aktualnych promocjach w sklepie. Możemy sprawdzić ją na laptopie, a także na urządzeniach mobilnych, nawet gdy jesteśmy w drodze. To bardzo wygodny sposób dla zapracowanych, którzy nie mają wiele czasu, a zależy im na oszczędzaniu. 

Gazetkę w formacie pdf pobierzemy na urządzenia mobilne z systemem: iOS i Android, a także sprawdzimy bezpośrednio na stronie www sieci za pomocą przeglądarki. Możemy również pobrać aplikację mobilną Mój Carrefour, w której sprawdzimy gazetkę oraz zyskamy dodatkowe rabaty na zakupy!

Co sprawdzać w Carrefour Express? Gazetka promocyjna aktualna

Dzięki wielu sklepom, które wprowadzają atrakcyjne promocje, jesteśmy w stanie kupić wysokiej jakości produkty w niższych cenach. Jednym z nich jest właśnie popularny market: Carrefour Express. Gazetka aktualna przedstawia najnowsze promocje, w tym takie, przy których za zakup dwóch lub trzech produktów możemy zapłacić znacznie mniej niż w innych supermarketach.Warto wiedzieć, że gazetka promocyjna Carrefour Express wydawana jest regularnie i zawsze zostaje odpowiednio podzielona na specjalne sekcje. Dzięki temu możemy z łatwością znaleźć interesującą nas kategorię produktową, nawet gdy się spieszymy, i skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych w mgnieniu oka. 

Carrefour Express gazetka aktualna – oferta:

— Codziennie wypiekane pieczywo i słodkie wypieki;

— Świeże owoce i warzywa polskie oraz egzotyczne;

— Nabiał, w tym sery, twarożki, serki homogenizowane, jogurty i napoje mleczne;

— Świeże mięso i wyroby mięsne;

— Ryby, produkty rybne, np. sałatki, koreczki, ryby marynowane, pasty;

— Napoje — Woda, nektary, soki, napoje, syropy;

— Kawa i herbata — herbata czarna, zielona, czerwona, biała, mieszanki, kawa mielona, w ziarnach, w kapsułkach;

— Produkty sezonowe, np. ozdoby świąteczne, zabawki, kwiaty doniczkowe, kwiaty cięte na różne okazje, bukiety, dekoracje, gifty;

— Chemia domowa np. środki do czyszczenia i płyny do prania tkanin, proszki, kapsułki do zmywarki, płyny do naczyń, odkamieniacz i inne;

— Artykuły higieniczne, np. papier toaletowy, ręczniki kuchenne, podpadki, wkładki, tampony, patyczki higieniczne;

— Wiele innych produktów, np. słodycze, słone przekąski, przetwory, weki itp.

Dzięki gazetce sieci Carrefour Express można dowiedzieć się nie tylko o aktualnych promocjach, ale również znaleźć ciekawe produkty wprowadzane sezonowo. Wszystkie towary dostępne w ofercie odpowiednio selekcjonowane i w pełni świeże. Dzięki temu klienci mają pewność nie tylko bardzo niskich cen, ale również najwyższej jakości. 

Dla ułatwienia dostępu do najnowszych promocji możliwa dostępna jest również do ściągnięcia gazetka Carrefoura na urządzenia mobilne. W Carrefour Express gazetka pdf działa na wszystkich smartfonach i tabletach, a sprawdzimy ją o dowolnej porze, kiedy tylko mamy wolną chwilę.

Czy warto kupować w Carrefour i sprawdzać gazetki promocyjne?

Carrefour Express to popularna i lubiana przez polskich klientów sieć marketów, którą ranking sklepów spożywczych przedstawia jako jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Sklep posiada wiele punktów samoobsługowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski. We wszystkich skorzystamy z aktualnych promocji, dostępnych w wydawanych gazetkach. Nie musimy obawiać się, że w pobliskim sklepie nie skorzystamy z oferty promocyjnej. W Carrefour Express gazetka zawiera wielkie okazje cenowe, które są dostępne w każdym punkcie stacjonarnym. Dzięki temu możemy zrobić nawet szybkie zakupy bez obaw o zbyt wysokie wydatki. Dodatkowo, sklepy w większości są czynne do późnych godzin, np. do 22:00. Wiele z nich działa przez 24 godziny na dobę, co umożliwia nam zrealizowanie promocyjnych zakupów nawet w nocy. 

5/5 - (1 oddanych ocen)