abc sklep spożywczySklep ABC to bardzo popularna w Polsce sieć spożywcza należąca do spółki Eurocash, z której oferty korzysta coraz większa grupa konsumentów. Lista punktów stacjonarnych tego sklepu stale się poszerza przez regularne otwieranie nowych lokali w różnych lokalizacjach. Dzięki temu każdy klient lubiący robić zakupy w ABC, sklep spożywczy może odwiedzić bez wysiłku i konieczności poświęcenia dużej ilości czasu.

Sieć sklepów ABC — najważniejsze informacje

Sklep ABC istnieje na polskim rynku już od 20 lat. Przez wiele lat swojej działalności grupa Eurocash znacznie poszerzyła nie tylko ofertę spożywczą, ale także wprowadziła do asortymentu produkty chemiczne, środki czystości. Dodatkowo, ABC sklep spożywczy posiada obecnie ponad 9000 punktów stacjonarnych w różnych lokalizacjach. Jak wskazują statystyki, co ósmy mało-powierzchniowy sklep należy do tej marki.

Sklep ABC oferta — sprawdź dostępny asortyment

W sklepach stacjonarnych pod szyldem ABC możemy zakupić różnego rodzaju produkty spożywcze pochodzące od znanych i cenionych producentów żywności. Kupując asortyment popularnych marek w tym sklepie zyskujemy pewność, że jedzenie, które spożywamy na co dzień jest zdrowe i pełnowartościowe. Dodatkowo, ABC wprowadziło markę własną pod nazwą „Dobry Wybór”, którą znajdziemy w każdej gazetce promocyjnej. Dzięki temu możemy wybierać z bardzo szerokiej gamy produktów żywnościowych w najwyższej jakości. Ważny jest także fakt, iż w ABC ceny są konkurencyjne, a firma regularnie wprowadza liczne promocje, wyprzedaże, programy lojalnościowe oraz organizuje eventy i konkursy atrakcyjnymi nagrodami w formie zniżek na zakupy lub wynagrodzeń rzeczowych. 

W ABC kupimy zdrową żywność w niskich cenach, wybierając spośród bogatej oferty takich produktów jak: pieczywo, świeże warzywa i owoce, mięso i wyroby wędliniarskie, mleko i produkty mleczne, słodycze, słone przekąski, napoje, alkohol, gotowe dania, mrożonki, sery, produkty sypnie, asortyment zwierzęcy i wiele innych. Ponadto, w sklepach stacjonarnych ABC możemy zakupić produkty z działu chemia i środki czystości oraz kosmetyki i środki pielęgnacyjne, np. dezodoranty, antyperspiranty, żele pod prysznic, płyny do kąpieli oraz produkty higieniczne jak papier toaletowy czy ręczniki papierowe. 

Bogata oferta sklepów ABC, która stale jest poszerzana, sprawia, że do pobliskich punktów chętnie wybiera się coraz więcej osób, chcących korzystać z dobrodziejstw najlepszych marek, a także zminimalizować wydatki na zakupy spożywcze i nie tylko. 

Sklep ABC opinie

Opinie zadowolonych klientów wskazują przede wszystkim na to, że ABC to nie tylko sklepy ze zdrową żywnością, ale także punkty umożliwiające znaczne ograniczenie wydatków na codzienne zakupy. Dzięki temu sieć zdobywa coraz większą liczbę miłośników. Konsumenci chwalą sobie również fakt, że stacjonarny sklep spożywczy ABC zawsze znajduje się blisko osiedli mieszkaniowych. Dzięki temu nie mamy problemów z szybkim dotarciem do ulubionych delikatesów. Na rzecz zakupów w tej sieci często odstawiamy nawet zakupy przez internet, które wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów dostawy towarów. 

Sklep abc godziny otwarcia 

Jeśli interesuje nas sklep ABC, godziny otwarcia to pierwsza podstawowa kwestia, którą warto sprawdzić, jeśli w najbliższej okolicy znajduje się punkt stacjonarny. Dzięki temu z łatwością zaplanujemy codzienne zakupy spożywcze w delikatesach i ustalimy, kiedy warto udać się na promocyjne szaleństwo zakupowe.

Większość sklepów jest otwarta w przedziale od 06:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty. W mniejszych miejscowościach godziny otwarcia punktów mogą nieznacznie się różnić. Przykładowo w Bielawie ABC jest otwarty w godz. 08:00 — 20:00 od poniedziałku do piątku, w sobotę zaś lokal możemy odwiedzić do 19:00. Przed wybraniem się do ulubionego sklepu warto sprawdzić godzin otwarcia ABC, aby móc w pełni korzystać z korzyści płynących z zakupów w tej sieci.  

Pytania i odpowiedzi

Sklepy ABC są polską siecią marketów wielobranżowych. Zostały założone w 2000 roku. Obecnie należą do Grupy Eurocash, która jest również właścicielem takich sklepów jak: Lewiatan, Groszek oraz Delikatesy Centrum.

Sieć sklepów ABC oferuje franczyzobiorcom gotowy model prowadzenia sklepu. Wystarczy, że skontaktujesz się z działem marketingowym i poprosisz o przedstawienie oferty.

Sklepy ABC oferują bogatą ofertę artykułów spożywczo-przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Gazetki reklamowe obowiązujące w danym tygodniu zawierają wiele produktów w promocyjnych cenach - często dużo korzystniejszych niż te w dużych supermarketach.

ABC oferuje wiele produktów dobrej jakości. Wiele z nich pochodzi od polskich producentów. W sklepach znajdują się półki z ekologiczną żywnością, która zawiera prosty skład.

W sklepach ABC bez problemu kupisz mięso i wyroby garmażeryjne z lady. To produkty wysokiej jakości, które są sprzedawane w naprawdę rozsądnych cenach. Możesz nawet zamówić gotowe pierogi pakowane do hermetycznych pudełek.

Oferta sklepów ABC jest niezwykle bogata i nie odbiega od dużych sieci supermarketów. W asortymencie ABC znajdziesz produkty spożywcze, chemiczne, przemysłowe i użytku domowego. Warto sprawdzać gazetki reklamowe oraz informacje o aktualnych promocjach.

Obecnie zakaz handlu w niedziele obejmuje większość sklepów w Polsce. Jednak niektóre markety ABC są otwarte w niedziele. Zależy to jednak od właściciela punktu franczyzowego

Nadawanie oraz odbieranie przesyłek w punktach handlowych jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Większość sklepów ABC umożliwia skorzystanie z takich usług - zależy to jednak od właściciela danej placówki.

Eurocash tworzy prężnie rozwijający się program sieci partnerskich w Polsce. W ramach tego otwartych zostało już ponad 8500 sklepów detalicznych ABC. Liczba ta stale rośnie, ponieważ wielu przedsiębiorców decyduje się na podjęcie współpracy franczyzowej.

Obecnie sklepy ABC nie posiadają swojej aplikacji. Grupa Eurocash planuje jednak wiele zmian, między innymi stworzenie dogodnej aplikacji konsumenckiej. Dzięki temu rozwiązaniu klienci będą mogli w szybki i łatwy sposób sprawdzić aktualne promocje lub stworzyć pomocną listę zakupów.

4.5/5 - (2 oddanych ocen)