nasz sklepNasz Sklep to polska sieć handlowa, która została założona w 2002 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na sklepy wielkopowierzchniowe. Sieć składa się z właścicieli reprezentujących wyłącznie krajowy kapitał, przez co kładzie szczególny nacisk na popularyzowanie wspierania polskiej gospodarki i krajowego handlu. Przez prawie 20 lat swojej działalności prężnie rozwijała się w sektorze handlu na rynku spożywczo-przemysłowym, tworząc kolejne punkty w różnych lokalizacjach i poszerzając dostępną w delikatesach ofertę. Sklep Nasz Sklep proponuje swoim klientom wiele nowoczesnych rozwiązań spożywczych i gospodarczych w atrakcyjnych promocjach, korzystne programy oraz akcje lojalnościowe i regularne wyprzedaże sezonowe.

Sklep Nasz sklep — lokalizacje

Sieć Nasz Sklep aktualnie posiada ponad 4350 sklepów działających na zasadzie franczyzy pod szyldami: Nasz Sklep, Delikatesy Premium, Nasz Sklep Express oraz popularne Delikatesy Sezam. Zasięg obejmuje aż 13 województw: małopolskie, podkarpackie, lubelskie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, mazowieckie, pomorskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie i zachodniopomorskie. 

Dodatkowo, Nasz Sklep to aż 60 punktów stacjonarnych działających pod nazwami: Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Delikatesy Premium, Aligator i Livio. Są one zlokalizowane na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, dolnośląskiego i pomorskiego. 

Punkty Nasz Sklep godziny otwarcia mogą mieć nieco różne, w zależności od lokalizacji. Zazwyczaj jednak delikatesy są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-18:00 lub 06:00-20:00. Przed wybraniem się do pobliskiego sklepu, warto sprawdzić adres i godziny, w których możemy zrobić wygodne zakupy spożywcze w sklepie spożywczym w pobliżu.

Nasz sklep oferta 

Nie bez powodu o sieci Nasz Sklep opinie klientów są bardzo pozytywne. Najczęściej konsumenci chwalą sobie atrakcyjną ofertę, dostępną w punktach stacjonarnych i na platformie www. Nasz Sklep e-zakupy. Sieć regularnie wprowadza atrakcyjne promocje, które znajdziemy w wydawanych gazetkach w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej sieci.

W punktach Nasz Sklep oferta to między innymi:

— Artykuły spożywcze — Świeże warzywa i owoce z zaufanych upraw, mięso i wyroby wędliniarskie z najlepszych masarni i zakładów mięsnych, ryby, owoce morza i wyroby rybne, nabiał, mrożonki, dania gotowe, sosy i pasty, oleje i oliwy, produkty sypkie, świeże pieczywo i słodkie wypieki, artykuły do pieczenia, słodycze, przekąski i wiele innych. 

— Asortyment zwierzęcy — Karmy mokre i suche, przysmaki dla psów i kotów, nasiona dla ptaków. 

— Artykuły higieniczne — Papier toaletowy, ręczniki kuchenne, podpaski, wkładki, tampony, papier nawilżony itp.

— Chemia i środki czystości — Płyny do podłóg, mleczka do czyszczenia, zawieszki do WC, odświeżacze powietrza, środki do prania, tabletki do zmywarki, spraye i płyny.

— Woda, soki, nektary, napoje — Napoje gazowane i niegazowane, soki 100%, syropy owocowe, nektary, napoje izotoniczne i energetyczne, soczki dla dzieci. 

— Trunki i napoje alkoholowe — Piwa, wina, wódki, nalewki, likiery, whisky i inne.

I wiele innych.

Nasz sklep dostawa

Wielu klientów marketu zastanawia się, czy na stronie www Nasz sklep zakupy online z dostawą są możliwe do zrealizowania. Aktualnie sieć nie udostępniła nam takiej opcji, jednak w przyszłości planowane jest rozszerzenie oferty o tego typu możliwość. Obecnie więc możemy sprawdzić, gdzie najbliżej znajduje się sklep Nasz Sklep, aby zrobić zakupy stacjonarne w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Między innymi Nasz Sklep posiada swoje placówki w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń, Szczecin, Nysa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kielce, Iława i wiele innych. Nasz Sklep znajdziemy także w mniejszych miejscowościach, więc nawet jeśli nie mieszkamy blisko miasta, możemy liczyć na łatwy dostęp do regularnych promocji bez konieczności pokonywania długich tras. 

Pytania i odpowiedzi

Nasz Sklep to polska sieć handlowa, która powstała w 2000 roku. Firma zrzesza cztery spółki - Nasz Sklep, Nasz Sklep Express, Delikatesy Sezam oraz Delikatesy Premium. Oprócz tego Nasz Sklep posiada własne sklepy w większości zlokalizowane na Podkarpaciu.

Na tle innych sklepów w Polsce sieć Nasz Sklep oferuje atrakcyjne ceny różnych artykułów spożywczych i przemysłowych. Zakupy w punktach handlowych tej sieci często są bardziej opłacalne niż w dużych supermarketach należących do zagranicznych koncernów.

Asortyment w sieci handlowej Nasz Sklep oferuje różnorodne produkty, które często pochodzą od polskich dostawców. W sklepach można znaleźć działy ze zdrową żywnością, dietetycznymi przekąskami i ekologicznymi specjałami.

W sieci sklepów Nasz Sklep można nabyć produkty garmażeryjne pakowane do pudełek, np. pierogi i uszka. W ofercie marketu są dostępne także mięsa i wędliny podawane bezpośrednio z lady. Takie produkty są przechowywane w odpowiednio przystosowanych chłodniach, dzięki czemu mięsa i inne wyroby zachowują swoją świeżość i zapach.

Nasz Sklep oferuje swoim klientom artykuły spożywcze, monopolowe, przemysłowe i gospodarstwa domowego. Polityka firmy kładzie szczególny nacisk na działy ze świeżą żywnością - owoce, warzywa, mięso, nabiał oraz pieczywo. Placówki wyposażone są według nowoczesnych standardów rynkowych.

Przedsiębiorstwo zrzeszające punkty handlowe Nasz Sklep posiada ponad 60 sklepów własnych, które czynne są w niedziele handlowe. Godziny otwarcia placówek mogą się od siebie różnić.

Na chwilę obecną w sklepach Nasz Sklep nie jest placówką pocztową. Oznacza to, że nie ma możliwości odbioru ani nadania przesyłki. Celem przedsiębiorstwa jest tworzenie przyjaznych miejsc z profesjonalną obsługą.

Na ten moment sieć obejmuje ponad 4350 sklepów o charakterze franczyzowym oraz 60 sklepów własnych. Zdecydowana większość punktów własnych Nasz Sklep funkcjonuje na terenie województwa podkarpackiego.

Sklepy sieci Nasz Sklep nie posiadają swojej aplikacji. Mimo to firma stworzyła program lojalnościowy dla swoich klientów. Aby dołączyć do akcji należy założyć konto w programie lojalnościowym na którym w późniejszym czasie można sprawdzać ilość punktów i wymieniać na atrakcyjne nagrody.

4/5 - (3 oddanych ocen)