nasz sklepNasz Sklep to polska sieć handlowa, która została założona w 2002 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na sklepy wielkopowierzchniowe. Sieć składa się z właścicieli reprezentujących wyłącznie krajowy kapitał, przez co kładzie szczególny nacisk na popularyzowanie wspierania polskiej gospodarki i krajowego handlu. Przez prawie 20 lat swojej działalności prężnie rozwijała się w sektorze handlu na rynku spożywczo-przemysłowym, tworząc kolejne punkty w różnych lokalizacjach i poszerzając dostępną w delikatesach ofertę. Sklep Nasz Sklep proponuje swoim klientom wiele nowoczesnych rozwiązań spożywczych i gospodarczych w atrakcyjnych promocjach, korzystne programy oraz akcje lojalnościowe i regularne wyprzedaże sezonowe.

Sklep Nasz sklep — lokalizacje

Sieć Nasz Sklep aktualnie posiada ponad 4350 sklepów działających na zasadzie franczyzy pod szyldami: Nasz Sklep, Delikatesy Premium, Nasz Sklep Express oraz popularne Delikatesy Sezam. Zasięg obejmuje aż 13 województw: małopolskie, podkarpackie, lubelskie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, mazowieckie, pomorskie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie i zachodniopomorskie. 

Dodatkowo, Nasz Sklep to aż 60 punktów stacjonarnych działających pod nazwami: Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Delikatesy Premium, Aligator i Livio. Są one zlokalizowane na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, dolnośląskiego i pomorskiego. 

Punkty Nasz Sklep godziny otwarcia mogą mieć nieco różne, w zależności od lokalizacji. Zazwyczaj jednak delikatesy są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-18:00 lub 06:00-20:00. Przed wybraniem się do pobliskiego sklepu, warto sprawdzić adres i godziny, w których możemy zrobić wygodne zakupy spożywcze w sklepie spożywczym w pobliżu.

Nasz sklep oferta 

Nie bez powodu o sieci Nasz Sklep opinie klientów są bardzo pozytywne. Najczęściej konsumenci chwalą sobie atrakcyjną ofertę, dostępną w punktach stacjonarnych i na platformie www. Nasz Sklep e-zakupy. Sieć regularnie wprowadza atrakcyjne promocje, które znajdziemy w wydawanych gazetkach w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej sieci.

W punktach Nasz Sklep oferta to między innymi:

— Artykuły spożywcze — Świeże warzywa i owoce z zaufanych upraw, mięso i wyroby wędliniarskie z najlepszych masarni i zakładów mięsnych, ryby, owoce morza i wyroby rybne, nabiał, mrożonki, dania gotowe, sosy i pasty, oleje i oliwy, produkty sypkie, świeże pieczywo i słodkie wypieki, artykuły do pieczenia, słodycze, przekąski i wiele innych. 

— Asortyment zwierzęcy — Karmy mokre i suche, przysmaki dla psów i kotów, nasiona dla ptaków. 

— Artykuły higieniczne — Papier toaletowy, ręczniki kuchenne, podpaski, wkładki, tampony, papier nawilżony itp.

— Chemia i środki czystości — Płyny do podłóg, mleczka do czyszczenia, zawieszki do WC, odświeżacze powietrza, środki do prania, tabletki do zmywarki, spraye i płyny.

— Woda, soki, nektary, napoje — Napoje gazowane i niegazowane, soki 100%, syropy owocowe, nektary, napoje izotoniczne i energetyczne, soczki dla dzieci. 

— Trunki i napoje alkoholowe — Piwa, wina, wódki, nalewki, likiery, whisky i inne.

I wiele innych.

Nasz sklep dostawa

Wielu klientów marketu zastanawia się, czy na stronie www Nasz sklep zakupy online z dostawą są możliwe do zrealizowania. Aktualnie sieć nie udostępniła nam takiej opcji, jednak w przyszłości planowane jest rozszerzenie oferty o tego typu możliwość. Obecnie więc możemy sprawdzić, gdzie najbliżej znajduje się sklep Nasz Sklep, aby zrobić zakupy stacjonarne w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Między innymi Nasz Sklep posiada swoje placówki w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń, Szczecin, Nysa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Kielce, Iława i wiele innych. Nasz Sklep znajdziemy także w mniejszych miejscowościach, więc nawet jeśli nie mieszkamy blisko miasta, możemy liczyć na łatwy dostęp do regularnych promocji bez konieczności pokonywania długich tras. 

4/5 - (2 oddanych ocen)