Data ważności: 18.07 – 24.07  

globi gazetka od jutra

Data ważności: 11.07 – 17.07   

globi gazetka nowa

Gazetka Globi to doskonały sposób na szybkie zapoznanie się z dostępnym asortymentem i skorzystanie z atrakcyjnych promocji. To również świetny pierwszy krok w oszczędzaniu, gdy zależy nam na ograniczeniu wydatków na zakupy spożywcze. Znajdziemy ją w każdym punkcie stacjonarnym sieci, a także w wersji online zupełnie za darmo. W Globi gazetka wydawana jest cyklicznie, dzięki czemu regularnie planujemy listy zakupów i bieżące wydatki. 

Globi gazetka — oferta 

W gazetce promocyjnej Globi znajdziemy dostępny asortyment spożywczy w konkurencyjnych cenach. Została ona podzielona na różnego rodzaju sekcje, dzięki czemu bez problemów możemy odnaleźć dział, który obecnie nas interesuje. Nie marnujemy również czasu na szukanie potrzebnych nam produktów. W kilka sekund zapoznajemy się z aktualnymi zniżkami rabatowymi i planujemy kolejne zakupy w najbliższym punkcie Globi. 

W gazetce promocyjnej Sieci dostępna jest pełna oferta sklepów, z której aktualnie warto skorzystać. Znajdziemy w niej zarówno informacje o rabatach na produkty spożywcze codziennego użytku, jak też na asortyment niemowlęcy, zwierzęcy, alkoholowy i wiele innych. Wówczas możemy w łatwy sposób ustalać wydatki i planować listy zakupowe w jeszcze niższych cenach. Dodatkowo, w Globi gazetce dostępne są rabaty na produkty marki własnej Carrefour, a także informacje na temat aktualnych programów i akcji lojalnościowych. Dzięki temu jeszcze bardziej minimalizujemy wydatki na zakupy i odkładamy coraz więcej środków na ważniejsze cele. 

5/5 - (1 oddanych ocen)