Data ważności: 19.07 – 25.07      

gram market promocje

Data ważności:  12.07 – 18.07  

gazetka promocyjna gram market

Gazetka Gram Market to doskonała opcja dla osób, które lubią być na bieżąco z aktualnymi promocjami i dostępnym asortymentem w zniżkowych cenach. Dzięki regularnie wydawanym gazetkom promocyjnym możemy w szybki i łatwy sposób sprawdzić, co obecnie możemy zakupić w ulubionym pobliskim sklepie i na jakie oferty warto zwrócić uwagę. Dzięki temu znacznie ograniczamy nasze wydatki na codzienne zakupy i odkładamy na ważniejsze dla nas cele.

Gram Market gazetka 

W Gram market gazetka promocyjna wydawana jest cyklicznie, dzięki czemu regularnie sprawdzamy, co jest dostępne w tańszych cenach. Tym sposobem możemy także rozpocząć efektywne planowanie naszych wydatków i układać rozsądne listy zakupów. To świetna opcja dla wszystkich miłośników oszczędzania, a także dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z odkładaniem pieniędzy. 

Promocje Gram Market dostępne w gazetce są podzielone na różne sekcje, w których znajdziemy poszczególne działy i przypisane do nich produkty żywnościowe. Sklep spożywczy w pobliżu posiada zarówno gazetki w formie papierowej, które możemy zabrać do domu i na spokojnie obejrzeć dostępne promocje, jak i w wersji online, do których wrócimy, kiedy tylko chcemy. W Gram Market ulotka promocyjna jest w pełni darmowa i dostępna na stronie www 24/7. 

Nowa gazetka Gram Market

Gram Market to jeden z najpopularniejszych sklepów organizujących największe promocje i wyprzedaże. Korzystając z dostępnych zniżek i kupując asortyment w konkurencyjnych cenach możemy rozpocząć skuteczne oszczędzanie. W Gram Market gazetka od jutra pozwoli nam odpowiedzialnie zaplanować kolejne zakupy spożywcze i ułożyć listę niezbędnych produktów. W efekcie nie kupujemy zbędnej żywności, której często nie dajemy rady zużyć i ulega ona zepsuciu. Rozsądnie przeglądając aktualne gazetki sieci Gram, zyskujemy maksymalne korzyści pod względem oszczędności i braku marnowania żywności. 

Aktualne promocje w gazetce Gram

Gazetka marketu Gram zawiera nie tylko dostępny asortyment, na który zostały udzielone rabaty, ale również informacje o aktualnych wyprzedażach i wielkich promocjach. Sieć wprowadza różnego rodzaju akcje typu „Kupuj więcej za mniej” lub „Niesłychanie niskie ceny”, podczas których znacznie zminimalizujemy wydatki na zakupy spożywcze. Dodatkowo, możemy więcej dowiedzieć się o dostępnych programach lojalnościowych. Gazetka Gram Market to również świetna opcja na sprawdzenie, co danego dnia zakupimy w ramach promocji „ Rybka codziennie”, która związane jest ze świeżą dostawą różnego rodzaju ryb. 

Jakie produkty objęte promocją znajdziemy w gazetce Gram?

Market Gram w gazetce umieszcza wszystkie aktualne wyprzedaże i promocje na dostępny asortyment spożywczy. Są to m.in. mięso i wędliny, ryby (świeże i wędzone), warzywa i owoce, mrożonki (gotowe dania, warzywa, zupy), przetwory, dania typu instant, produkty sypkie, kawy i herbaty, konserwy, przeciery, napoje, soki i wody, napoje alkoholowe i wiele innych. Dodatkowo market posiada szeroką ofertę produktów higienicznych, kosmetycznych i środków czystości. Na półkach sklepowych Gram znajdziemy asortyment typu płyny do naczyń, mydła, papiery toaletowe, proszki, wkładki higieniczne i podpaski, szampony, mleczka do czyszczenia itp. 

5/5 - (1 oddanych ocen)