chata polska godziny otwarcia

Chata Polska to jeden z najpopularniejszych sklepów, z którego chętnie korzystają klienci szukający najwyższej jakości produktów żywnościowych. Dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju asortymentu, w jednym miejscu możemy znaleźć wszystko, czego aktualnie potrzeba nam do prowadzenia gospodarstwa domowego. Kupując zdrową żywność w polska chata, zyskujemy pewność, że posiłki, które spożywamy wraz z bliskimi, są w pełni wartościowe. Sklep dodatkowo udostępnia liczne promocje i wyprzedaże, dzięki którym oszczędzamy wiele środków na codziennych zakupach spożywczych. 

Chata polska — najważniejsze informacje

Sieć handlowa polska chata powstała w 1997 roku dzięki inicjatywie polskich przedsiębiorstw. Obecnie posiada wiele oddziałów stacjonarnych ogólnospożywczych, a chata polska sklepy ekologiczne znajdują się w obrębie kilku województw na terenie całego kraju. Sklep spożywczy posiada bogaty asortyment spożywczy, np. mięso i wyroby wędliniarskie, sery, nabiał, produkty mleczne, pieczywo, słodkie wypieki, produkty sypkie, mrożonki, gotowe dania i wiele innych. 

Przewagą sieci chata polska są produkty lokalnych lub regionalnych marek, dzięki czemu klienci kupujący w tym sklepie wspierają polską gospodarkę. W ofercie możemy znaleźć asortyment regionalny, lokalne produkty, a także żywność produkowaną przez dwie marki własne sieci: Dobra Nasza i Kraina Smaków Chaty Polskiej. 

Chata Polska oferta 

Sklep spożywczy Polska Chata posiada w ofercie żywność z kilku działów. Są to: Spiżarnia, Cukiernia, Piekarnia, Wędzarnia, Garmażeria oraz Dobra Nasza (w którym znajdziemy produkty marki własnej). Dzięki szerokiemu wyborowi asortymentu, każdy klient otrzyma wszystko, czego aktualnie mu potrzeba, od podstawowych produktów codziennych, po żywność regionalną i produkty najlepszych polskich marek.  

Chata polska godziny otwarcia

Większość sklepów stacjonarnych tej sieci jest otwartych przez 7 dni w tygodniu, do 21:00 w dni robocze. Szczegółowe godziny otwarcia sklepów są uzależnione od lokalizacji punktu. W mniejszych miejscowościach mogą być one krótsze i nie obejmować weekendów. Szczegóły dotyczący godzin otwarcia są dostępne na stronie www Chatu Polskiej po wyszukaniu konkretnej placówki stacjonarnej w Twojej okolicy. 

Wyprzedaże w Polskiej Chacie 

Sklep umożliwia korzystanie z licznych promocji dostępnych w regularnie wydawanych gazetkach, które można pobrać w punktach stacjonarnych lub sprawdzić w Sieci. Dodatkowo, klienci mogą założyć kartę lojalnościową, która uprawnia ich do otrzymywania dodatkowych benefitów, np. w postaci kodów rabatowych na kolejne zakupy. 

Chata Polska opinie

Chata Polska opinie posiada bardzo pozytywne, dzięki czemu zadowoleni klienci chętnie wracają do stacjonarnych punktów tej Sieci. Najbardziej docenianie są regularnie wprowadzane promocje, dzięki którym oszczędzamy na codziennych zakupach. Konsumenci wskazują także na korzyści płynące z uczestnictwa w programie lojalnościowym. Zakładając kartę „Zyskuję z Chatą” można jeszcze bardziej ograniczyć wydatki i cieszyć się wieloma benefitami, np. bonami na kolejne zakupy. Wysokie oceny to bez wątpienia również wynik szerokiej oferty zdrowej żywności. W Chacie Polskiej od ręki kupimy pełnowartościowe produkty marki własnej „Dobra Nasza”, które nie tylko cechują się zdrowym składem, ale także są produkowane przez lokalne firmy. 

Pytania i odpowiedzi

Sklepy Chata Polska to polska sieć ogólnospożywcza. Oferta punktów handlowych obejmuje polskie, lokalne produkty spożywcze oraz artykuły regionalne. Chata Polska opiera swoją sprzedaż na świeżych, sprawdzonych produktach pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Aby zostać franczyzobiorcą sklepu Chata Polska, skontaktuj się z przedstawicielem firmy. Możesz to zrobić telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Decydując się na franczyzę w tej sieci, zyskujesz gwarancję przychodu przez cały rok.

Sklepy ogólnospożywcze Chata Polska posiadają w swojej ofercie wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Koszty poszczególnych produktów są często dużo korzystniejsze niż w dużych zagranicznych supermarketach.

Asortyment jaki oferują sklepy sieci Chata Polska to wyłącznie sprawdzone produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Wiele artykułów to regionalne przysmaki, który od lat tworzone są z należytą starannością. Robiąc zakupy w sklepach Chata Polska nie musisz martwić się o świeżość dostępnych produktów.

W sieci sklepów Chata Polska bez problemu kupisz produkty garmażeryjne z lady. Znajdziesz je w odpowiednio przystosowanych chłodniach, które gwarantują świeżość wyrobów. Takie produkty spożywcze są sprowadzane od sprawdzonych dostawców, bezpośrednio do punktów sprzedaży Chata Polska.

Chata Polska jest siecią ogólnospożywczych sklepów, w których znajdziesz polskie lokalne produkty najlepszej jakości. Sprzedaż nastawiona jest na regionalne artykuły z najwyższej półki. Klienci mogą przebierać spośród wielu swojskich smakołyków spożywczych wyprodukowanych w Polsce.

Ogólnopolska sieć sklepów Chata Polska czynna jest w każdą niedzielę handlową. Godziny otwarcia punktów handlowych mogą się od siebie różnić. Zależy to od franczyzobiorcy danego sklepu.

Odbiór lub nadanie przesyłki jest możliwe tylko w niektórych sklepach sieci Chata Polska. Usługa realizowana jest w godzinach otwarcia sklepu. Firma posiada punkty handlowe na terenie całej Polski.

Na terenie całej Polski zostało otwartych już ponad 400 sklepów ogólnospożywczych sieci Chata Polska. Rynek konsumencki nieustannie się rozwija, a przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw cały czas doskonaląc swoją politykę i powiększając liczbę punktów handlowych.

Sklepy Chata Polska nie posiadają swojej prywatnej aplikacji. Można jednak skorzystać z innych programów, które oferują przegląd aktualnych ulotek promocyjnych z produktami dostępnymi w Chata Polska.

5/5 - (3 oddanych ocen)