chata polska godziny otwarcia

Chata Polska to jeden z najpopularniejszych sklepów, z którego chętnie korzystają klienci szukający najwyższej jakości produktów żywnościowych. Dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju asortymentu, w jednym miejscu możemy znaleźć wszystko, czego aktualnie potrzeba nam do prowadzenia gospodarstwa domowego. Kupując zdrową żywność w polska chata, zyskujemy pewność, że posiłki, które spożywamy wraz z bliskimi, są w pełni wartościowe. Sklep dodatkowo udostępnia liczne promocje i wyprzedaże, dzięki którym oszczędzamy wiele środków na codziennych zakupach spożywczych. 

Chata polska — najważniejsze informacje

Sieć handlowa polska chata powstała w 1997 roku dzięki inicjatywie polskich przedsiębiorstw. Obecnie posiada wiele oddziałów stacjonarnych ogólnospożywczych, a chata polska sklepy ekologiczne znajdują się w obrębie kilku województw na terenie całego kraju. Sklep spożywczy posiada bogaty asortyment spożywczy, np. mięso i wyroby wędliniarskie, sery, nabiał, produkty mleczne, pieczywo, słodkie wypieki, produkty sypkie, mrożonki, gotowe dania i wiele innych. 

Przewagą sieci chata polska są produkty lokalnych lub regionalnych marek, dzięki czemu klienci kupujący w tym sklepie wspierają polską gospodarkę. W ofercie możemy znaleźć asortyment regionalny, lokalne produkty, a także żywność produkowaną przez dwie marki własne sieci: Dobra Nasza i Kraina Smaków Chaty Polskiej. 

Chata Polska oferta 

Sklep spożywczy Polska Chata posiada w ofercie żywność z kilku działów. Są to: Spiżarnia, Cukiernia, Piekarnia, Wędzarnia, Garmażeria oraz Dobra Nasza (w którym znajdziemy produkty marki własnej). Dzięki szerokiemu wyborowi asortymentu, każdy klient otrzyma wszystko, czego aktualnie mu potrzeba, od podstawowych produktów codziennych, po żywność regionalną i produkty najlepszych polskich marek.  

Chata polska godziny otwarcia

Większość sklepów stacjonarnych tej sieci jest otwartych przez 7 dni w tygodniu, do 21:00 w dni robocze. Szczegółowe godziny otwarcia sklepów są uzależnione od lokalizacji punktu. W mniejszych miejscowościach mogą być one krótsze i nie obejmować weekendów. Szczegóły dotyczący godzin otwarcia są dostępne na stronie www Chatu Polskiej po wyszukaniu konkretnej placówki stacjonarnej w Twojej okolicy. 

Wyprzedaże w Polskiej Chacie 

Sklep umożliwia korzystanie z licznych promocji dostępnych w regularnie wydawanych gazetkach, które można pobrać w punktach stacjonarnych lub sprawdzić w Sieci. Dodatkowo, klienci mogą założyć kartę lojalnościową, która uprawnia ich do otrzymywania dodatkowych benefitów, np. w postaci kodów rabatowych na kolejne zakupy.