chata polska godziny otwarcia

Chata Polska to jeden z najpopularniejszych sklepów, z którego chętnie korzystają klienci szukający najwyższej jakości produktów żywnościowych. Dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju asortymentu, w jednym miejscu możemy znaleźć wszystko, czego aktualnie potrzeba nam do prowadzenia gospodarstwa domowego. Kupując zdrową żywność w polska chata, zyskujemy pewność, że posiłki, które spożywamy wraz z bliskimi, są w pełni wartościowe. Sklep dodatkowo udostępnia liczne promocje i wyprzedaże, dzięki którym oszczędzamy wiele środków na codziennych zakupach spożywczych. 

Chata polska — najważniejsze informacje

Sieć handlowa polska chata powstała w 1997 roku dzięki inicjatywie polskich przedsiębiorstw. Obecnie posiada wiele oddziałów stacjonarnych ogólnospożywczych, a chata polska sklepy ekologiczne znajdują się w obrębie kilku województw na terenie całego kraju. Sklep spożywczy posiada bogaty asortyment spożywczy, np. mięso i wyroby wędliniarskie, sery, nabiał, produkty mleczne, pieczywo, słodkie wypieki, produkty sypkie, mrożonki, gotowe dania i wiele innych. 

Przewagą sieci chata polska są produkty lokalnych lub regionalnych marek, dzięki czemu klienci kupujący w tym sklepie wspierają polską gospodarkę. W ofercie możemy znaleźć asortyment regionalny, lokalne produkty, a także żywność produkowaną przez dwie marki własne sieci: Dobra Nasza i Kraina Smaków Chaty Polskiej. 

Chata Polska oferta 

Sklep spożywczy Polska Chata posiada w ofercie żywność z kilku działów. Są to: Spiżarnia, Cukiernia, Piekarnia, Wędzarnia, Garmażeria oraz Dobra Nasza (w którym znajdziemy produkty marki własnej). Dzięki szerokiemu wyborowi asortymentu, każdy klient otrzyma wszystko, czego aktualnie mu potrzeba, od podstawowych produktów codziennych, po żywność regionalną i produkty najlepszych polskich marek.  

Chata polska godziny otwarcia

Większość sklepów stacjonarnych tej sieci jest otwartych przez 7 dni w tygodniu, do 21:00 w dni robocze. Szczegółowe godziny otwarcia sklepów są uzależnione od lokalizacji punktu. W mniejszych miejscowościach mogą być one krótsze i nie obejmować weekendów. Szczegóły dotyczący godzin otwarcia są dostępne na stronie www Chatu Polskiej po wyszukaniu konkretnej placówki stacjonarnej w Twojej okolicy. 

Wyprzedaże w Polskiej Chacie 

Sklep umożliwia korzystanie z licznych promocji dostępnych w regularnie wydawanych gazetkach, które można pobrać w punktach stacjonarnych lub sprawdzić w Sieci. Dodatkowo, klienci mogą założyć kartę lojalnościową, która uprawnia ich do otrzymywania dodatkowych benefitów, np. w postaci kodów rabatowych na kolejne zakupy. 

Chata Polska opinie

Chata Polska opinie posiada bardzo pozytywne, dzięki czemu zadowoleni klienci chętnie wracają do stacjonarnych punktów tej Sieci. Najbardziej docenianie są regularnie wprowadzane promocje, dzięki którym oszczędzamy na codziennych zakupach. Konsumenci wskazują także na korzyści płynące z uczestnictwa w programie lojalnościowym. Zakładając kartę „Zyskuję z Chatą” można jeszcze bardziej ograniczyć wydatki i cieszyć się wieloma benefitami, np. bonami na kolejne zakupy. Wysokie oceny to bez wątpienia również wynik szerokiej oferty zdrowej żywności. W Chacie Polskiej od ręki kupimy pełnowartościowe produkty marki własnej „Dobra Nasza”, które nie tylko cechują się zdrowym składem, ale także są produkowane przez lokalne firmy. 

5/5 - (3 oddanych ocen)