zyskuje z chatąKupując regularnie w sklepie chata polska, karta na punkty to podstawowa opcja, jaką powinien zainteresować się każdy klient. Dzięki tego typu rozwiązaniu oszczędzamy nie tylko korzystając z aktualnych promocji, ale także otrzymujemy atrakcyjne rabaty. Do programu „Zyskuję z chatą” może dołączyć każda osoba zainteresowana zupełnie za darmo. Jak sprawdzić punkty na karcie chata polska i na jakie nagrody możemy je wymienić?

Chata polska karta lojalnościowa

Chata polska to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych, w których na co dzień chętnie kupuje niezliczona liczba klientów. W ofercie sieci znajdziemy korzystne promocje i wyprzedaże, dzięki którym znacznie ograniczamy wydatki na zakupy. Dodatkowo, ten sklep spożywczy wprowadził specjalny program lojalnościowy dla stałych klientów. W sieci chata polska karta na punkty to świetna opcja, która umożliwia jeszcze większe oszczędzanie. Zgromadzone punkty wymieniamy na atrakcyjne benefity, np. bony zakupowe. 

Chata polska punkty – jak zbierać i jak wymieniać na kupony zniżkowe?

W Chacie Polskiej za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 punkt, który zostaje zapisany na naszej karcie klienta, czyli wirtualnej skarbonce. Zgromadzone oszczędności możemy później wymienić na kupony rabatowe, które wykorzystamy przy kolejnych zakupach w sklepie. Jak wskazuje chata polska gazetka, wystarczy zgromadzić 600 punktów, aby otrzymać bon o wartości 20 zł. Z kolei, jeśli uzbieramy 1200 punktów, możemy wymienić je na kupon w kwocie 50 zł. 

Zasady korzystania z karty na punkty w Chacie Polskiej

  1. Aby dołączyć do programu i założyć kartę na punkty, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny w wybranym sklepie stacjonarnym. Wydanie karty Chata Polska jest zupełnie darmowe dla każdego klienta. 
  2. Punkty są zbierane na karcie lojalnościowej przy każdym zakupie towarów w sklepach. Pamiętajmy, aby okazać kasjerowi kartę na punkty jeszcze przed zapłaceniem za zakupy i wydrukowaniem paragonu. 
  3. Za każde wydane 5 zł, otrzymujemy na kartę 1 punkt. Za przekroczenie drugiego progu 5 złotowego (zakupy na ponad 10 zł), dostajemy dodatkowe 2 punkty, a za przekroczenie każdego kolejnego programu, na naszą kartę trafiają dodatkowo 3 punkty. 
  4. Do wartości transakcji zakupowych nie wlicza się opłat za wyroby nikotynowe, wysokoprocentowe napoje alkoholowe (powyżej 18% zawartości alkoholu w składzie), mleko początkowe oraz doładowania telefoniczne. 
  5. Punkty zgromadzone na karcie są ważne przez rok od chwili dokonania transakcji zakupowej. 
  6. Punkty są zapisane na karcie lojalnościowej maksymalnie w ciągu 14 dni od chwili, w której zostały naliczone podczas transakcji zakupowej. 
  7. Zgromadzone punkty możemy wymieniać na bony zakupowe w punktach stacjonarnych sieci. Zabrane 600 punktów umożliwia otrzymanie kuponu na kwotę 20 zł brutto, z kolei 1200 punktów wymienimy na bon o wartości 50 zł brutto. 
  8. Warunkiem odbioru bonu jest okazanie karty lojalnościowej oraz dokumentu tożsamości. Kupon zostanie wydany maksymalnie w ciągu 10 dni od momentu zgłoszenia chęci odbioru

Pełen regulamin jest dostępny na stronie www.zyskujezchata.pl

3.7/5 - (13 oddanych ocen)