Łódź to miasto, w którym znajdziemy różnorodne sieci sklepów oferujących zarówno produkty spożywcze, jak i towar związany z poszczególnymi branżami. Sklepy spożywcze Łódź to szeroki wybór wysokiej jakości asortymentu, który możemy otrzymać w zaledwie kilka minut. Sklep spożywczy w pobliżu to nie tylko osiedlowy punkt, w którym zakupimy podstawowe produkty żywnościowe, ale również placówka, w której bez problemu dobierzemy artykuły gospodarstwa domowego, RTV, AGD, odzież, czy też różnego rodzaju gadżety.

Carrefour
Darmowa dostawaod 120 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Frisco
Darmowa dostawa TAK (kod rabatowy)
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 10 zł*
Ocena5/5
Auchan
Darmowa dostawaTak (kod rabatowy)
Dostawa MIASTA
Cena za dostawęod 19,90 zł*
Ocena5/5
Barbora
Darmowa dostawaod 100 zł
Dostawa MIASTA
Cena za dostawę0 zł
Ocena4/5
BioGo
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 7,90 zł*
Ocena4/5
deli2
Darmowa dostawaod 250 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 9,90 zł*
Ocena4/5
Allegro
Darmowa dostawaod 40 zł
Dostawa codziennie
Cena za dostawęod 0 zł*
Ocena5/5
* Cena uzależniona jest od dnia i godziny dostawy

We współczesnych czasach coraz częściej odchodzi się od ograniczeń, z jakimi kiedyś mieliśmy do czynienia, chcąc skorzystać z oferty takich punktów jak sklep spożywczy Łódź centrum. Obecnie w takim miejscu możemy zyskać wiele korzyści płynących z urozmaiconych zakupów. Nie posiadamy już problemów z docieraniem do stacjonarnych sklepów, zwłaszcza z przemierzaniem wielu kilometrów, gdy mieszkamy z dala od centrum. Sklep spożywczy Łódź to często ogólnopolska sieć punktów, które znajdują się w różnych częściach miasta. Dzięki temu możemy w zaledwie kilka minut dojechać do marketu, którego oferta najbardziej nas zainteresowała. Dodatkowo sklep spożywczy 24h Łódź umożliwia nam zrobienie zakupów o dowolnej porze dnia i nocy. Jest to spore udogodnienie dla osób zapracowanych, które nie mogą poświęcić dużej ilości czasu na „szał zakupowy”. 

ranking sklepów spożywczych łódźŁódź sklepy spożywcze — jak znaleźć najlepsze?

Każdemu konsumentowi zależy na tym, aby wybrany przez niego sklep spożywczy Łódź spełniał jego oczekiwania zarówno co do jakości asortymentu, jak i do oferowanych cen. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że dobie ciągłego pędu i wielości obowiązków chcemy jak najszybciej docierać do sklepów oraz sprawnie robić w nich zakupy. Sieć sklepów spożywczych Łódź to różnorodna oferta punktów, które zlokalizowane są w różnych dzielnicach miasta. Dzięki temu swój ulubiony market możemy znaleźć nawet obok osiedli mieszkaniowych. Aby wybrać punkt, w których najchętniej będziemy robić zakupy, warto przejrzeć ranking hipermarketów. Tego typu zestawienie zostało przygotowane przez specjalistów z zakresu sprzedaży. Pod uwagę brano przede wszystkim atrakcyjność oferty, a także koszty związane z zakupami, czy też promocje i programy lojalnościowe. Dodatkowo przy układaniu rankingu najlepszych punktów, takich jak sklep spożywczy Łódź, dużą wagę mają oceny klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami na temat dostępnego asortymentu i wielu innych kwestii związanych z branżą spożywczą w danym miejscu. 

Łódź sklep spożywczy na wyciągnięcie ręki

Jednym z najpopularniejszych sklepów z branży spożywczej w Łodzi jest Carrefour. Ta sieć sklepów jest znana przez niemal każdego Polaka, gdyż jej punkty możemy znaleźć w całym kraju. Niejednokrotnie ten sklep umieszcza swoje markety w miejscach oddalonych od centrum miasta, gdzie powstają nowe osiedla, w których coraz chętniej mieszkają młodzi. Supermarket umożliwia zrobienie w swoich punktach zakupów spożywczych, ale nie tylko. Market posiada w swojej ofercie różnego rodzaju towar, który stanowi absolutną podstawę życia codziennego każdego z nas. O tym, jakie produkty znajdziemy w sklepie, dowiemy się z różnych źródeł. Niezwykle pomocna okazuje się Carrefour gazetka, która jasno informuje konsumenta, co może zakupić w danym tygodniu czy miesiącu. Znajdują się w niej aktualne oferty, ale także szczegóły na temat dostępnych rabatów. Dzięki temu klienci oszczędzają na codziennych zakupach. 

Sklepy spożywcze Łódź to również wiele punktów sieci Biedronka. To właśnie w tym znanym każdemu z nas supermarkecie Polacy coraz chętniej robią zakupy. Market posiada szeroką ofertę spożywczą, w której znajdziemy m.in. pieczywo pochodzące z własnej piekarni, świeże mięso i ryby, nabiał, produkty śniadaniowe, kawy i herbaty itp. Niedawno w sklepie Biedronka pojawiło się również nowe stoisko, w którym możemy wybierać spośród wielu opcji deserów. W tym markecie kupimy nie tylko słodkie wypieki jak drożdżówki czy croissanty, ale również torciki z kremem. Dodatkowo ta popularna sieć sklepów od niedawna stanowi sklep spożywczy online Łódź. Obecnie za pośrednictwem aplikacji Glovo możemy zamówić zakupy z dowozem do domu właśnie z tego supermarketu. W wyborze ulubionych produktów pomoże nam Biedronka gazetka, która dostępna jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w formie elektronicznej na stronie www marketu. 

Jakie sklepy internetowe spożywcze Łódź?

Oprócz Biedronki, w Łodzi znajdziemy inne sklepy, które umożliwiają zamawianie zakupów z dostawą. Jednym z najchętniej wybieranym wśród mieszkańców jest Tesco. Hipermarket ten oferuje nie tylko produkty z branży spożywczej, ale również odzież, sprzęt elektroniczny, chemię i kosmetyki, produkty zwierzęce i wiele innych. Tesco gazetka doskonale pomaga konsumentom w otrzymaniu informacji, jaki towar jest aktualnie przeceniony oraz jakie korzyści zyskamy dzięki skorzystaniu z rabatów czy programów lojalnościowych. W hipermarkecie możemy zrobić zakupy o dowolnej porze dnia i nocy, gdyż market ten oferuje zamówienie dostawy w wybranym przez nas dniu i przedziale godzinowym. 

5/5 - (1 oddanych ocen)