Data ważności:  26.07 – 01.08    

twój market promocje

Data ważności: 19.07 – 25.07      

twój market gazetki

Twój Market to sieć polskich supermarketów, działają na rynku od 1991 roku. Firma posiada wiele punktów zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, zarówno w większych miastach, jak i w małych miejscowościach. Marka w szczególny sposób dba o wspieranie krajowej gospodarki, proponując swoim klientom produkty najwyższej jakości w niskich cenach. Dodatkowo, w sklepach znajdziemy atrakcyjne promocje, które proponują nam regularnie wydawane gazetki Twój Market.

Twój Market gazetka – oferta

— Wędzarnia Białecki — mięso i wędliny z własnych zakładów mięsnych Białecki;

— Kuchnia Białecki — Gotowe dania (krokiety, pierogi, kluski i inne), sałatki, surówki;

— Cukiernia Białecki — Słodkie wyroby produkowane przez własną piekarnię sieci;

— Piekarnia Białecki —  Codziennie wypiekane pieczywo z najlepszej jakości mąki. Pieczywo pszenne, żytnie, orkiszowe, bez glutenu i wiele innych;

— Spiżarnia Białecki —  Przetwory owocowe i warzywne, dżemy, konfitury;

— Browar Kleczewski — Piwo warzone z zachowaniem tradycyjnych metod na bazie naturalnych składników;

— Blisko Natury — Regularne dostawy świeżych owoców i warzyw z najlepszych lokalnych upraw;

— Produkty sypkie — Mąki, cukier, sól, makarony, ryże, kasze, itp.;

— Słodycze i słone przekąski;

— Kawa i herbata — Kawa mielona, ziarnista, rozpuszczalna. Herbata czarna, Earl Grey, zielona, czerwona, biała;

— Artykuły niemowlęce — Deserki, obiadki, przekąski, artykuły higieniczne;

— Ryby i owoce morza — Ryby świeże i wędzone, pasty rybne;

— Sosy, przeciery, majonezy, ketchupy, musztardy, hummus;

— Gotowe dania mrożone i inne mrożonki, np. warzywa na patelnię, owoce morza;

— Produkty do wypieków — Mąki, soda oczyszczona, proszek do pieczenia, olejki zapachowe, posypki, polewy, kisiele, budynie, laski wanilii i wiele innych;

— Wody, soki, nektary, napoje, syropy;

— Trunki i napoje alkoholowe;

— Chemia i środki czystości;

— Kosmetyki pielęgnacyjne damskie i męskie;

— Artykuły higieniczne;

— Produkty gospodarstwa domowego.

Twój Market aktualna gazetka 

W sklepie Twój Market gazetka jest wydawana regularnie, dzięki czemu możemy z łatwością zaplanować każde zakupy stacjonarne. Ulotka została podzielona na specjalne sekcje z konkretnymi działami. W ten sposób możemy w zaledwie kilka chwil znaleźć interesujący nasz asortyment w promocyjnych cenach, bez przeznaczania dużej ilości czasu. Jest to szczególnie pomocne, gdy chcemy zrobić pilne zakupy i spieszymy się z wyborem poszczególnych propozycji produktowych. Twój Market gazetki znajdziemy zarówno w wersji papierowej w sklepach stacjonarnych, jak też online na stronie www. Są również dostępne w aplikacji mobilnej Twój Market. Gazetka promocyjna to świetny sposób na zarządzanie domowym budżetem bez ponoszenia wysokich kosztów. Sieć umożliwia również założenie dodatkowej karty lojalnościowej — „Twojej Karty”, dzięki której zyskamy jeszcze więcej rabatów na codzienne zakupy spożywcze w atrakcyjnych cenach. 

Twój Market ulotka — początki

Twój Market powstał w 1991 roku z inicjatywy rodziny Białeckich. W pierwszych latach działalności firma prowadziła sklep mięsny w Budzisławiu Kościelnym. Prężny rozwój zakresu usług doprowadził do poszerzenia oferty o kolejne opcje. Jak wskazuje ulotka Twój Market, sieć założyła piekarnię w Kleczewie i zakład wędliniarski, a także rozpoczęła produkcję garmażeryjną. 

Firma szczególnie dba o wspieranie polskich gospodarstw, przez co posiada w ofercie nie tylko produkty marki własnej, ale także pochodzące od zaufanych hodowców i ekologicznych upraw. Cały asortyment jest dostępny w konkurencyjnych cenach, które proponuje gazetka Twój Market. Promocje są wprowadzane regularnie, a dodatkowo na klientów czekają w sklepach specjalne opcje umożliwiające oszczędzanie jeszcze większej ilości środków. Między innymi, dużą popularnością cieszy się karta stałego klienta, dzięki której otrzymujemy jeszcze więcej zniżek na zakupy. Sieć planuje uruchomienie platformy umożliwiającej zakupy spożywcze przez internet, jednak obecnie klienci zrealizują swoje plany zakupowe wyłącznie w sklepach stacjonarnych. 

3.7/5 - (4 oddanych ocen)