glovo kod

TWÓJ KOD na 3 x 15zł

LNTLWN6

W dzisiejszych czasach zamawianie jedzenia na dowóz przez specjalnie dostosowane w tym celu aplikacje mobilne stało się powszechną praktyką w większych miastach. Jest to szybki i łatwy sposób, aby zamówione produkty trafiły prosto pod wskazany adres. Ponadto, w jednym miejscu można dobrać swój posiłek według swoich preferencji kulinarnych i wybierać spośród różnych rodzajów barów i restauracji, serwujących zróżnicowaną kuchnię – od fast-foodów, kuchnię amerykańską, meksykańską, indyjską do włoskich makaronów. 

Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami, warto śledzić oferty na stronach sklepów, lokali gastronomicznych oraz aplikacji mobilnych. Możliwość stałego monitorowania promocji ułatwiają smartfony z specjalnymi oprogramowaniami, które szybko i sprawnie pozwalają zaoszczędzić na jedzeniu. Jednym z często stosowanych są Glovo kody rabatowe na dowóz.

Co to jest kod rabatowy Glovo?

Obecnie, nawał obowiązków i kwestia komfortu sprawiają, że coraz popularniejsze stały się aplikacje umożliwiające robienie zakupów, sprawdzenie promocji w sieciach sklepów oraz zamawianie jedzenia na wynos. Jedzenie na dowóz wypiera tradycyjne zamawianie posiłków restauracyjnych przez telefon. Jedną z bardziej znanych aplikacji mobilnych jest Glovo, która umożliwia zamawianie i dostawę posiłków, a także zakup i dowóz produktów spożywczych ze znanych supermarketów. Samo działanie aplikacji Glovo jest proste i funkcjonalne, a proces rejestracji nie przysparza większych problemów. 

Jak złożyć tańsze zamówienie? Aby przystąpić do zamówienia, należy zweryfikować swoje konto i wybrać formę płatności. Należy wpisać także adres pod który ma zostać dostarczone zamówienie. Promocje Glovo pojawiają się w newsletterze albo dostępne są już w interfejsie aktywnego użytkownika. Bardzo często na innych stronach podane są kody promocyjne. Glovo – kody promocyjne są dostępne nie tylko dla stałych klientów, ale także i dla nowych użytkowników, aby zachęcić konsumentów do korzystania z ich usług. Często oprócz zniżek na samo zamówienie, oferowana jest darmowa dostawa Glovo.

Darmowa dostawa Glovo – kod rabatowy

Warto wiedzieć, że można skorzystać z darmowej dostawy w Glovo. Tego typu promocja pojawia się sezonowo, dlatego też należy na bieżąco śledzić Glovo kody rabatowe. Warto włączyć powiadomienia na newsletterze o aktualnych zniżkach i darmowych dowozach, aby nie przegapić okazji. Glovo kody promocyjne udostępnia  głównie w celach marketingowych, aby zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami i przebić się swoją ofertą wśród konkurencyjnych firm. Jednakże, promocje tego typu nie występują zbyt często, gdyż zamawianie produktów na dowóz cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miast. 

Kod rabatowy na Glovo to nie tylko dobra reklama dla aplikacji mobilnej, ale także idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić trochę gotówki na zamawianiu jedzenia na dowóz. Darmowa dostawa to forma promocji, która ma zachęcić do rejestracji konta w aplikacji przez nowych użytkowników oraz do częstszego korzystania z usług przez stałych klientów.

Glovo kody rabatowe – jakie zniżki na nas czekają?

Glovo to jedna z lepiej prosperujących aplikacji mobilnych z szerokim wyborem produktów połączonych z sezonowymi rabatami. Oprócz darmowej dostawy, konsumenci mogą korzystać z wielu innych rodzajów promocji w Glovo. Kody promocyjne mogą mieć związek z kalendarzowymi świętami, akcjami napędzanymi przez osoby publiczne czy też zwiększoną aktywnością działań marketingowych firmy Glovo. Zniżki są oferowane na określonych z góry warunkach, a częstym ograniczeniem dla konsumentów jest brak możliwości łączenia ze sobą obowiązujących promocji. 

Glovo – kto może korzystać ze zniżek?

Ze zniżek mogą skorzystać zarówno stali, jak i nowi klienci, którzy posiadają specjalny kod rabatowy. Jak dostać kod rabatowy Glovo? Informacje o kodach zawiera aplikacja mobilna Govo. Kody są często udostępniane na newsletterze, dlatego też warto włączyć możliwość wysyłania ofert przez Glovo w celach marketingowych w podanym przez siebie adresie e-mail. Aby anulować subskrypcję newslettera Glovo, wystarczy kliknąć link u dołu wybranego w trakcie rejestracji newslettera. Oczywiście kody promocyjne mogą pojawiać się nie tylko przez sam newsletter Glovo, ale także na stronach zewnętrznych z promocjami czy na mediach społecznościowych. 

W sytuacji, gdy została przyznana Ci bezpłatna dostawa lub zostały wpłacone na Twoje konto środki i chcesz sprawdzić wpłaconą kwotę lub nie wiesz, jak z tych opcji skorzystać warto zaglądnąć do zakładki “Kody promocyjne” na swoim profilu. W tym miejscu znajdziesz interesujące Cię informacje na ten temat. Należy pamiętać, że wpisane Glovo kody promocyjne będą stosowane domyślne przy kolejnym zamówieniu w aplikacji. Natomiast, jeśli po zrealizowaniu zamówienia na koncie pozostaną jakieś środki, to zostaną one zapisane na poczet następnej transakcji.

Nie można zapominać o tym, że kody rabatowe Glovo podlegają określonym warunkom i po czasie mogą wygasnąć. Oznacza to, że nie każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z danej promocji lub też będzie musiał zrealizować kod rabatowy w określonym czasie, aby zniżka została zaliczona. 

Glovo Prime – kody promocyjne

Dostęp do wyjątkowych promocji i darmowych dostaw daje abonament Glovo Prime.  Punkty objęte programem Prime mogą się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Subskrypcja odnawia się automatycznie co miesiąc, dopóki nie zostanie anulowana. Przystąpienie do abonamentu Glovo Prime nie wymaga żadnych długoterminowych zobowiązań i można z niego zrezygnować w dowolnej chwili. 

Jak dodać kod rabatowy Glovo?

Jak aktywować kod rabatowy Glovo? Należy to zrobić w aplikacji mobilnej podczas zamawiania produktów spożywczych czy posiłków z lokalów gastronomicznych. Gdzie wpisać kod rabatowy w Glovo? Należy przejść do sekcji “Kody promocyjne” na swoim profilu. Aby aktywować kupon wystarczy go wpisać, a zniżka zostanie automatycznie zastosowana. Innym sposobem na aktywowanie zniżki Glovo jest zamówienie wybranych przez siebie produktów, a przy wyborze płatności wpisanie kodu promocyjnego w specjalnie przygotowanej do tego rubryce. Przy rozliczeniu oprogramowanie naliczy zniżkę i obniży wartość zamówienia o zastosowany kod rabatowy. 

Jak usunąć kod rabatowy na Glovo? 

W celu usunięcia kodu promocyjnego Glovo wystarczy wejść w zakładkę ”Kody promocyjne” na swoim profilu i zrezygnować z korzystania z kodu promocyjnego. Nie należy obawiać się, że kupon zostanie bezpowrotnie stracony. Przy zamówieniu, przy którym chcesz skorzystać z promocji możesz ponownie wpisać anulowany kod rabatowy i cieszyć się mniejszą kwotą za zamówienie. 

Należy jednak pamiętać, że kupon może być ograniczony czasowo, tak więc jeśli zostanie on usunięty z zakładki “Kody promocyjne Glovo”, a czas jego zrealizowania minął, to będzie już on nieważny. 

Gdzie działają kody rabatowe Glovo?

Warto wiedzieć, że możliwość realizowania kodów rabatowych dotyczy nie tylko restauracji. Dzięki zainstalowaniu aplikacji Glovo można szybko i tanio zamawiać dowolne produkty ze sklepów spożywczych, wielobranżowych, sklepów z elektroniką, aptek i drogerii. Zamiast tradycyjnych zakupów, można zamówić produkty z dostawą pod wskazany adres, a co za tym idzie zaoszczędzić cenny czas oraz zyskać komfort fizyczny i psychiczny. Ponadto, kody promocyjne Glovo sprawiają, że zakupy wychodzą taniej, niż podczas dokonywania zakupów bezpośrednio w sklepie. 

Jak więc wygląda współpraca aplikacji Glovo z innymi firmami? Glovo obsługuje takie sieci sklepów i lokali gastronomicznych jak:

 • Biedronka,
 • Lidl,
 • Carrefour i Carrefour Express,
 • Żabka,
 • Rossmann,
 • Empik,
 • Douglas,
 • EURO RTV AGD,
 • Media Markt,
 • H&M.
 • Bershka,
 • McDonald’s,
 • KFC,
 • Burger King.

Oczywiście to nie cała lista placówek, gdzie realizowane są zamówienia i kody promocyjne aplikacji Glovo. W szczególności dotyczy to restauracji, z którymi Glovo ma szeroką współpracę, dzięki czemu konsument może wybierać spośród różnorodnych lokali. Aby zapoznać się z dostępnymi sklepami i restauracjami w Glovo należy wpisać w aplikacji adres. Oprogramowanie automatycznie na podstawie podanego adresu wskaże dostępne oferty firm spożywczych, gastronomicznych i innych placówek oraz wskaże dostępne promocje dla stałych i nowych klientów. Bardzo popularnym wyborem wśród użytkowników jest Glovo – kod rabatowy McDonald’s. 

Warto wiedzieć, że nie każdy sklep lub lokal w danej chwili ma dostępne kody rabatowe. Glovo promocje udostępnia sezonowo w kilku punktach, tak więc warto śledzić na bieżąco zniżki, aby trafić na preferowaną ofertę z kodem promocyjnym. Kody rabatowe sklepów spożywczych w Glovo to skuteczny sposób na kumulowanie oszczędności w domowym budżecie. Jest to dobra alternatywa dla mozolnego szukania promocji w gazetkach promocyjnych dostępnych w aplikacjach mobilnych. 

Glovo – metody płatności

Glovo akceptuje różne formy płatności w zależności od kraju zamieszkania. Podczas składania zamówienia można zobaczyć dostępne formy płatności i wybrać preferowaną płatność Glovo z rozwijanego menu. W przypadku płatności kartą aplikacja obsługuje karty kredytowe lub debetowe, w tym Visa, MasterCard lub American Express. Natomiast, jeśli decydujesz się na płatność gotówką, płatność jest przyjmowana przy odbiorze przez kuriera, który dostarczył zamówienie. 

Na etapie rejestracji, a także po zarejestrowaniu się na aplikacji Glovo można dodać kartę kredytową, aby móc szybko uiszczać płatność za zamówienie. Oczywiście, jeśli z jakichkolwiek powodów obawiasz się dodawania kart do zewnętrznych aplikacji mobilnych, to Glovo oferuje płatność przelewem lub za pomocą funkcji BLIK. Zniżki w Glovo możesz więc zatem sprawnie i wygodnie zrealizować, dzięki uniwersalnym metodom płatności. 

Warto zaznaczyć, że preferowaną formę płatności można zmienić w szczegółach profilu. Zmiana metody płatności zostanie natychmiast zastosowana, a klient może od razu kontynuować zamawianie produktów w Glovo.

Jakie korzyści daje kod rabatowy Glovo?

Zainstalowanie i aktywne korzystanie z promocji Glovo daje wiele wymiernych korzyści dla zamawiających produkty spożywcze i jedzenie na wynos. Po pierwsze to dobry sposób na oszczędności dla domowego budżetu, gdyż przy normalnym zamawianiu bez kuponów, kwota za zamówienie nie zawsze jest korzystna dla konsumenta. Po drugie, użytkowanie aplikacji Glovo ze zniżkami daje dostęp do nietypowych produktów, które nie są dostępne w ofercie restauracji lub sklepów. Warto zaznaczyć, że obsługa Glovo jest prosta i wygodna, a intuicyjne menu z filtrami ułatwia personalizację produktów. 

Kody rabatowe dla wielu osób mogą kojarzyć się ze zwykłymi działaniami marketingowymi, które nie do końca są opłacalnymi promocjami. Jednakże promocje Glovo są korzystne dla użytkowników i faktycznie przyczyniają się do generowania oszczędności przy zamówieniach. Możliwość darmowej dostawy, rabaty na dowolne zamówienie, czy też promocje dostępne w określonych sieciach sklepów są doskonałą okazją dla łowców okazji. Jak wpisać kod rabatowy Glovo? Tak jak było wspomniane wcześniej wystarczy dostęp do aplikacji i wpisanie kodu w zakładce “Kody promocyjne”.

Warto na bieżąco śledzić promocje Glovo. Kurierzy dbają o jak najlepszą jakość wykonywanych usług, tak aby zamówione produkty przyszły pod wskazany adres w optymalnym czasie, a posiłki z restauracji dostarczane do domu były ciepłe i nienaruszone w jak najszybszym terminie. Profesjonalne podejście dostawców oraz atrakcyjne kody promocyjne dla stałych i nowych klientów sprawiają, że platforma Glovo cieszy się rosnącą renomą wśród dostawców jedzenia w całej Polsce. 

5/5 - (1 oddanych ocen)