Data ważności: 19.07 – 25.07 

Spożywcza

gazetka api od jutra

Data ważności: 05.07 – 18.07   

Spożywcza

gazetka api market

W Api market gazetka promocyjna jest dostępna zupełnie za darmo dla każdego klienta, który chce w szybki sposób sprawdzić obowiązujące rabaty i aktualne produkty objęte promocją. Dzięki takiej opcji łatwo i bez wysiłku dowiemy się, jaki asortyment jest dostępny w korzystnych cenach i na czym możemy zaoszczędzić. Gazetka Api Market jest udostępniona również w formie elektronicznej w Internecie. 

Api Market gazetka 

Gazetki ofertowe/promocyjne to jedna z najlepszych opcji, z jakich korzystają konsumenci w celu zaoszczędzenia środków. Robiąc codzienne zakupy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wydatki mogą obejmować naprawdę wysokie kwoty. Jednak, jak się okazuje, wystarczy zrobić drobny krok, aby znacznie je ograniczyć. Pomoże nam w tym gazetka, czyli tzw. broszura promocyjna, w której znajdziemy asortyment objęty zniżkami. Takie rozwiązanie oferuje obecnie niemalże każdy sklep spożywczy w pobliżu, wielkopowierzchniowy market i sklepy online. 

W gazetce Api znajdziemy różnego rodzaju asortyment

— Produkty świeże (nabiał, owoce i warzywa, mięso i wyroby wędliniarskie, ryby i przetwory rybne, dania gotowe i garmażeryjne);

— Napoje (energetyczne i izotoniczne, woda, soki gazowane i niegazowane, syropy, soki, nektary);

— Produkty z działu „PIEKARNIA” (pieczywo świeże i pakowane, ciasto, wyroby cukiernicze);

— Asortyment dla dzieci i niemowląt (kosmetyki dziecięce, chusteczki pieluszki, produkty spożywcze dla dzieci, np. soki, przeciery);

— Chemię (kosmetyki, artykuły higieniczne np. rapier toaletowy, ręczniki papierowe,  środki piorące i czyszczące);

— Mrożonki (lody, pizza, frytki, dania gotowe, ryby i owoce morza, warzywa i owoce, mięsa mrożone);

— Alkohole (wino, piwo);

— Inne (artykuły zwierzęce, przemysłowem prasa).

Api Market promocje 

Api Market to jeden z najpopularniejszych sklepów online, w których na wyciągnięcie ręki zrobimy promocyjne zakupy. Na platformie dostępna jest gazetka ofertowa, w której znajdziemy wszystkie produkty w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, możemy skorzystać z licznych wyprzedaży, które Api Market organizuje regularnie. Dzięki zakupom na stronie www sklepu możemy nie tylko zaoszczędzić dzięki korzystaniu z gazetki, ale także otrzymujemy kody rabatowe, które wykorzystujemy do zmniejszania kosztów zamówienia. Wystarczy założyć darmowe konto „Moje Api” i cieszyć się ze zminimalizowania wydatków na zakupy online z dostawą do domu. 

5/5 - (2 oddanych ocen)