Bonna sklepNa polskim rynku spożywczym znajdziemy wiele różnego rodzaju sklepów oferujących najwyższej jakości żywność w atrakcyjnych cenach. Jednym z najpopularniejszych wśród mieszkańców Piastowa jest sklep Bonna, znajdujący się w doskonałej lokalizacji. Do punktu stacjonarnego dotrzemy z dowolnej części miasta, dzięki czemu nie musimy pokrywać wielu kilometrów, aby skorzystać z zakupów ulubionych produktów w atrakcyjnych cenach. Bonna sklep cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów korzystających z jego oferty od ponad 12 lat. Dodatkowo, Bonna wydaje regularne ulotki promocyjne, które umożliwiają nam efektywne oszczędzanie na codziennych zakupach spożywczych i przemysłowych. Jeśli interesuje nas oferta sklepu, warto sprawdzić pod jakim adresem znajduje się punkt stacjonarny Bonna i jakie są aktualne promocje na dostępny asortyment. 

Bonna sklep, o firmie, promocje

Przeglądając ranking sklepów spożywczych, łatwo zauważyć, że sklep Bonna staje się coraz popularniejszy wśród klientów Piastowa, chcących w jednym miejscu robić wygodne zakupy spożywcze i przemysłowe. O sieci Bonna opinie są bardzo pozytywne, zwłaszcza pod względem dostępności świeżych i lokalnych produktów oraz obowiązujących promocji. 

Sieć wydaje regularne gazetki promocyjne, dzięki którym możemy zaoszczędzić na zakupie ulubionej żywności i nie tylko. Umożliwia nam to odłożenie środków na inne cele i zminimalizowanie wydatków na codzienne zakupy nawet o kilkaset złotych. W Bonna oferta to przede wszystkim regionalne produkty, świeże dostawy mięsa, warzyw i owoców z lokalnych sadów czy zakładów mięsnych oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Niestety w tej sieci nie są dostępne zakupy spożywcze online, dlatego jeśli chcemy zamówić dostawę produktów, warto poszukać innego sklepu w pobliżu oferującego taką możliwość, np. Polski Koszyk. Sklep Bonna jednak znajduje się w dogodnej lokalizacji, do której dotarcie z pobliskich miejscowości nie sprawi problemu. 

Bonna produkty

Bonna to jedna z lokalnych sieci wydających regularne gazetki promocyjne. Dzięki przeglądaniu ulotek ze zniżkami możemy znacznie zaoszczędzić na codziennych zakupach spożywczych. Gazetka tego sklepu jest podzielona na specjalne sekcje wedle kategorii produktowych. Umożliwia nam to szybkie znalezienie ulubionych produktów w promocyjnych cenach bez konieczności przeglądania wszystkich stron. To doskonały sposób na sprawdzenie aktualnych zniżek, gdy zależy nam na czasie i chcemy zrealizować szybkie zakupy. 

Sklep Bonna aktualne gazetki promocyjne wydaje w formie papierowej oraz online. Możemy wybrać dogodną dla nas opcję i zwiększyć wygodę przeglądania najnowszych ofert promocyjnych. Gazetka Bonna jest dostępna w markecie stacjonarnym w Piastowie oraz na stronie www sieci. Pobierając ją z lady sklepowej, możemy w dowolnym momencie sprawdzić, co aktualnie warto kupić w pobliskich delikatesach. Z kolei w wersji pdf pobierzemy ją na komputer czy urządzenie mobilne, lub wyświetlimy na platformie online i w wolnej chwili wygodnie ułożymy listę zakupową na kolejną wizytę w sklepie. 

Bonna lokalizacja

Bonna sklep znajduje się w Piastowie na ul. Wybickiego 3. 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 07:00-21:00

Wtorek: 07:00-21:00

Środa: 07:00-21:00

Czwartek: 07:00-21:00

Piątek: 07:00-21:00

Sobota: 07:00-21:00

Niedziela: 09:00-15:00 w niedziele handlowe.

Bonna oferta

Dostępna w markecie Bonna oferta to:

— Świeże mięso z lokalnych hodowli zakładów mięsnych;

— Wędliny i wyroby mięsne;

— Przetwory i konserwy, np. ogórki konserwowe i kiszone, dżemy powidła, kapusta kiszona, kukurydza konserwowa, miody;

— Świeżo wypiekane pieczywo na miejscu;

— Słodkie wypieki, np. ciasta domowe i z kremem, babeczki, ciasteczka, słodkie bułki;

— Mrożonki: bukiety warzyw, warzywa na patelnię, pizza, zapiekanki, frytki;

— Nabiał, produkty mleczne, np. mleko, masło, śmietana, maślanka, jogurty, sery, twarogi;

— Przetwory rybne: makrela wędzona, koreczki śledziowe, szprotki w oleju, śledź w sosie pomidorowym, łosoś wędzony, pasty rybne;

— Produkty sypkie, np. mąki, płatki, ryże, kasze, kisiel, budyń, zupy instant;

— Słodycze, np. batony, wafelki, ciasteczka, czekolady, czekoladki, cukierki, żelki, lizaki;

— Kawy i herbaty: mielona, w ziarnach, rozpuszczalna, herbata czarna, zielona, czerwona, Earl Grey, herbata ziołowa, mieszanki, owocowe;

— Sosy i przeciery, np. ketchupy, musztardy, chrzany, przeciery pomidorowe, sosy;

— Przyprawy, np. mieszanki do mięs, przyprawy do ryb, zioła, papryka słodka i ostra, pieprz i sól, przyprawy do ziemniaków i inne;

— Soki i napoje: woda mineralna, nektary, soki 100%, soki wieloowocowe, napoje gazowane, syropy, soczki dla dzieci;

— Produkty zwierzęce: karmy mokre i suche dla psów oraz kotów, przysmaki, ziarna;

— Artykuły przemysłowe: papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, podpaski i wkładki, ściereczki nawilżane do czyszczenia powierzchni, płyny do naczyń, mleczka uniwersalne, płyny do podłóg, pojemniki do przechowywania żywności, zestawy noży, naczynia, garnki i patelnie, akcesoria kuchenne i łazienkowe. 

5/5 - (1 oddanych ocen)