auchan sklepSieć handlowa Auchan to jedna z niewielu firm, która oferuje nie tylko standardowe zakupy stacjonarne w sklepie, ale także te przez Internet, za pośrednictwem Auchan Direct. Jest to platforma, na której w przypadku Auchan sklep prowadzi sprzedaż online od 2011 roku. Tego typu rozwiązanie jest świetne dla osób, które nie mają czasu na chodzenie po marketach, a także nie lubią ścisku, kolejek lub po prostu nie mają możliwości zrobienia dużych zakupów w sklepie na przykład ze względu na brak samochodu.

Dodatkowo w Auchan e zakupy odbierzesz także z punktu odbioru osobistego. Dzięki temu klienci nie muszą czekać na dostawę w konkretnym terminie i dostosowywać swojego planu dnia do przyjazdu kuriera. W Auchan dostawa jest więc niezwykle wygodna, a punkty odbioru umożliwia odebranie zakupów o dowolnej, najdogodniejszej dla klienta porze.

ZRÓB ZAKUPY >>

Co w swojej ofercie posiada Auchan Direct?

Asortyment sklepu internetowego Auchan jest taki sam, jak w przypadku stacjonarnych supermarketów. W Auchan zakupy przez Internet zrobisz niezależnie od tego, czego akurat potrzebujesz. Znajdziesz tam wszystkie świeże produkty, takie jak pieczywo, owoce, warzywa czy mięso, a także gotowe dania, przekąski, półprodukty, napoje oraz artykuły przemysłowe. Dodatkowo w Auchan online zakupisz też różnego rodzaju kosmetyki, chemię gospodarczą, artykuły dla niemowląt, produkty dla zwierząt i wiele innych. Dla wielu osób istotny będzie zapewne też fakt, że w Auchan zakupy online mogą także obejmować alkohole.

Auchan Direct darmowa dostawa

W przypadku Auchan sklepy oferują dostawę nawet tego samego dnia za pośrednictwem usługi Auchan Direct. Standardowy koszt dostawy to 19,90 zł, a w przypadku zamówień z dostawą jeszcze tego samego dnia koszty wzrastają do 25 zł. Poza tym robiąc zakupy w Auchan dostawa jest dostosowana do Twoich preferencji. Wybierasz więc najbardziej odpowiadającą Ci godzinę oraz dzień otrzymania zakupów. Jest to komfortowe rozwiązanie dla osób, które mają problem z transportem dużych zakupów, ponieważ zakupy w Auchan online dostarczane są bezpośrednio pod drzwi. Jeśli chodzi o odbiór osobisty to w Auchan e zakupy skompletowane zostaną bezpłatnie. Darmowa dostawa Auchan Direct jest również możliwa na pierwsze zakupy, jeśli wykorzystamy powyższy kod.

Warto dodać, że w sklepie Auchan zakupy online muszą mieć minimalną wartość w wysokości 100 zł, aby można było dokonać zamówienia. Auchan zakupy przez Internet oferuje w kilkunastu miastach Polski, głównie w okolicach Warszawy, aczkolwiek firma podejmuje starania, aby usługę tę rozszerzać także na inne miasta Polski.

Dokładny opis miast jaki obejmuje Auchan dostawa to: Warszawa, Izabelin, Babice, Łomianki, Piastów, Ząbki, Piaseczno, Nadarzyn i okolice, Marki, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Legionowo i okolice, Michałowice, Lesznowola, Prażmów, Magdalenka, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria i okolice, Zalesie Górne i okolice, Głosków i okolice, Grodzisk Mazowiecki i okolic, Brwinów, Otrębusy, Milanówek, Nieporęt i okolice, Jabłonna, Zielonka, Podkowa Leśna, Komorów i okolice, Wołomin, Kobyłka, Wólka Kosowska i okolice, Łoś i okolice, Grójec i okolice.

Auchan godziny otwarcia

W przypadku Auchan sklepy otwarte są różnie, w zależności od placówki. Niektóre z nich umiejscowione są bowiem w galeriach handlowych. Zazwyczaj jednak w Auchan godziny otwarcia sięgają od 7:00 do okolic 21:00. W niedziele handlowe sklepy otwarte są z reguły od 9:00 do 21:00. Są więc one dostosowane między innymi do osób pracujących. Godziny otwarcia warto śledzić na bieżąco, zwłaszcza w okresie świąt lub podczas wyjątkowych sytuacji. Chcąc być na bieżąco z godzinami otwarcia sklepu możemy do tego użyć aplikacji Auchan gdzie w szybki sposób po wpisaniu naszej lokalizacji, znajdziemy najbliższy sklep wraz z informacją o godzinach otwarcia Auchan.