Stawianie na najlepsze sklepy spożywcze oznacza przede wszystkim to, że zależy nam na odpowiednim połączeniu dwóch aspektów zakupów spożywczych: różnorodności i oszczędności. To właśnie oferuje Auchan Katowice. Hipermarket ma bogate wyposażenie, które spełni nie tylko oczekiwania spożywcze. Co więcej, na terenie wielu sklepów tej sieci można znaleźć bardzo korzystne usługi dodatkowe. Wśród sztandarowych z pewnością można wymienić cukiernie i piekarnie, które działają przy większości sklepów Auchan Katowice. Market czasem może nie mieć ich wyszczególnionych, zwłaszcza wtedy, gdy jest nieco mniejszy, ale w samym sklepie zawsze na klientów czekają świeże bułki, chleby i inne wypieki.

Auchan Katowice – produkty w ofercie

Niektórzy myślą, że szczególnie szeroki asortyment oferuje Auchan Warszawa. Jest to jednak całkowicie błędne przekonanie, zwłaszcza wtedy, gdy spojrzymy na Auchan Katowice. Sklep stacjonarny ma tu bardzo wiele dostępnych do nabycia produktów. Każdy z nich cechuje się starannością wprowadzania do oferty. Jest to oznaką starania się o maksymalizację zadowolenia klientów i spełnienie misji dostarczania najwyższej jakości towarów, jaką ma Auchan Katowice. Produkty w marketach na terenie tego miasta są bardzo różnorodne, jednocześnie tanie. Co więcej, każdy znajdzie tu coś dla siebie, co sprawia, że zakupy spożywcze będą w tych sklepach dobrym pomysłem dla osób niemogących spożywać np. laktozy, glutenu lub produktów pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, istnieje również możliwość robienia zakupów w Auchan Katowice online. To zaś stanowi wyjątkowe ułatwienie zwłaszcza dla osób unikających tłoku i kolejek. Znaleźć tu można:

 • Świeże owoce i warzywa;
 • Produkty mlecznego różnego rodzaju;
 • Świeżo wypiekane pieczywo;
 • Słodkie wypieki;
 • Świeże mięso oraz ryby;
 • Najwyższej jakości mrożonki;
 • Wiele produktów do pieczenia;
 • Produkty spożywcze bez glutenu i laktozy;
 • Artykułu spożywcze Bio i ECO.

Produkty spożywcze to nie wszystko, co oferuje Auchan Katowice. Asortyment zawiera również produkty domowe różnego rodzaju:

 • Detergenty,
 • Produkty z działu drogeryjnego i dziecięcego;
 • Gry planszowe oraz zabawki;
 • Produkty papiernicze;
 • Narzędzia do prac domowych oraz do rozwijania hobby;
 • Urządzenia elektroniczne;
 • Wyposażenie kuchni oraz łazienki.

Powyższe listy oczywiście nie wyczerpują pełnego bogactwa Auchan Katowice. Sklep internetowy jest na szczęście równie dobrze zaopatrzony.

Sklep internetowy Auchan Katowice zakupy online

Dla tych, którym zależy na szybkich i wygodnych zakupach, doskonałym rozwiązaniem jest Auchan Katowice. Sklep online w tym przypadku zapewnia szereg wyjątkowych udogodnień. Wśród nich nie najmniej istotny jest ten, że w Auchan Katowice dostawa przebiega sprawnie i szybko. Gwarantuje to m.in. fakt, że sklepy te nie są skoncentrowane wyłącznie w centrum miasta, ale z łatwością znajdziemy punkty również w jego poszczególnych dzielnicach. Dzięki temu łatwo korzysta się zarówno z dostawy do domu, jak i opcji odbioru towarów na miejscu w sklepie. W przypadku Auchan Katowice, zakupy online przebiegają szybko i sprawnie.

Jak korzystać z wyjątkowych promocji w Auchan Katowice? 

Warto również skorzystać z możliwości, jakie daje dostępna w Auchan Katowice skarbonka. Jest to specjalny program lojalnościowy, z którego można korzystać poprzez kartę lub aplikację w telefonie. Pozwala ona na otrzymywanie dodatkowych benefitów i promocji. Co więcej, skarbonka znakomicie łączy się np. z Kartą Dużej Rodziny i zapewnia stałą zniżkę w postaci 5% rabatu na wszystkie produktu.

Auchan Katowice promocje

W przypadku sklepów Auchan Katowice aplikacja daje również dostęp do zawartości, jaką ma główna ulotka. Dzięki wygodnej możliwości jej przeglądania z powodzeniem znajdziemy artykuły spożywcze i pierwszej potrzeby, które nas interesują. Warto jednak przejrzeć również inne gazetki promocyjne, aby mieć pewność, że to właśnie w danym sklepie zakupimy to, co faktycznie nas interesuje. Warto jednak skupić się na tym, co oferuje Auchan Katowice, jako bardzo dobrze zaopatrzony sklep w rejonie.

Auchan Katowice – lokalizacja

W przypadku Katowic można zaznaczyć kilka sklepów Auchan Katowice. Godziny otwarcia oraz lokalizacja tych sklepów sprawiają, że praktycznie każdy z rejon Katowic ma stosunkowo blisko jakiś punkt Auchan Katowice. Online zakupy mogą być robione w praktyce w każdym z nich, co stanowi dodatkowy atut.

Auchan Katowice – trasa Renców

Adres: Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 07:30-22:00. W niedzielę 08:00-21:00.

Bardzo dobrze wyposażony sklep, co podkreślają komentarze samych klientów Auchan Katowice. Opinie, w przeważającej większości pozytywne, można znaleźć m.in. po wyszukaniu sklepu w sieci. Na terenie placówki można z powodzeniem korzystać z darmowego Wi-Fi. Na terenie sklepu znajduje się również Ma Bistro. Oprócz tego kupujący z powodzeniem zakupią świeże wyroby cukiernicze i chleby w piekarni oraz cukierni, a także dostaną świeże mięso z rozbioru własnego. Dla miłośników ogrodnictwa z pewnością cenne będzie to, że z powodzeniem można zakupić nie tylko świeżo ścięte kwiaty, ale również produkty sezonowe idealnie nadające się do ogrodu.

Auchan Katowice – Pułaskiego

Adres: Centrum Handlowe 3 stawy, ul. Gen. Pułaskiego 60, 40-028 Katowice

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 07:30-22:00. W niedzielę 08:00-21:00.

Sklep jest zlokalizowany na terenie jednego z pierwszych centrów handlowych, jakie w ogóle powstały na Śląsku. Ten Auchan cieszy się bardzo dobrą lokalizacją, a jednocześnie można znaleźć tam wiele promocyjnych produktów. Dzięki umiejscowieniu około 3 km od ścisłego centrum Katowic bogata oferta jest połączona z jednoczesnym ograniczeniem dużych kolejek. Sprzyja to temu, aby na zakupy wybierać właśnie ten sklep. Co jeszcze znajduje się w okolicy tego Auchan Katowice? Stacja paliw znajduje się bezpośrednim sąsiedztwie, bo na ul. Górnośląskiej 55.

Auchan Katowice – Ligonia

Adres: ul. Ligonia 21, 40-959 Katowice

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:30-22:00. W niedzielę 08:00-20:00.

Ten sklep Auchan jest ulokowany w pobliżu centrum Katowic. Co za tym idzie, osoby mieszkające w okolicy mają niedaleką do niego drogę. Na terenie samego sklepu można korzystać z darmowego Wi-Fi. Co więcej, dzięki funkcjonującej na miejscu piekarni oraz cukierni kliencie Auchan Katowice zawsze mają szansę na świeże wypieki i słodkości.

Auchan Katowice – Zadole

Adres: ul. Zadole 2, 40-719 Katowice

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:30-22:00. W niedzielę 08:00-20:00.

Jakie zalety ma powyższy Auchan Katowice? Sklep ten jest ulokowany z dala od centrum miasta, a jednocześnie oferuje bardzo ważną opcję, na którą coraz częściej stawiają włodarze Auchan Katowice. Sklepy te, a punkt na zadolu nie jest tu wyjątkiem, oferują zarówno dostawę zakupów prosto do domu, jak i odebranie wykonanych zdalnie zakupów prosto z punktu na terenie tego sklepu.

Auchan Katowice – Panewnicka

Adres: ul. Panewnicka 141, 40-772 Katowice

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:30-22:00. W niedzielę 08:00-20:00.

Sklep ten również znajduje się z dala od centrum miasta. Ulokowany jest w rejonie pomiędzy Panewnikami a obszarem o nazwie Kokociniec. Również i w tym sklepie jest możliwe robienie zakupów online, na co tak stawia Auchan Katowice. Dostawa odbywa się w rejonie sprzyjającym temu sklepowi, więc ulokowanie w różnych rejonach miasta znajduje swoje zastosowanie w szczególności w przypadku Auchan na ul. Panewnickiej.

Auchan Katowice – Szczecińska

Adres: ul. Szczecińska 18, 40-139 Katowice.

Godz. otwarcia: Od poniedziałku do soboty 06:30-22:00. W niedzielę 08:00-20:00.

Ulokowanie tego sklepu jest szczególnie dobrze odbierane przez osoby mieszkające w okolicy Auchan Katowice. Asortyment spełnia wymagania, jakie stawia się punktowi dostarczającemu zakupy z dostawą. Na terenie tego sklepu znajdują się piekarnia i cukiernia, a klienci mogą przy tym z powodzeniem skorzystać z zupełnie darmowej sieci Wi-Fi.

Oceń artykuł