Jednym z największych, jeśli nie największym na wschodzie Polski miastem bez wątpienia jest właśnie Lublin. Nic więc dziwnego, że również i tam można lokale Auchan. Lublin market ten ma bardzo dobrze rozbudowany, co też sprawia, że wiele osób decyduje się na zakupy właśnie w tej sieci. To też znajduje swoje odzwierciedlenie w tym, jak klienci odbierają Auchan Lublin. Opinie o tym lokalu bez wątpienia są nad wyraz pozytywne. Duże przy tym znaczenie z pewnością ma wejście marki w przestrzeń Internetu, co widać w postaci Auchan Lublin online. Zakupy robione w sieci np. na urządzeniu mobilnym cieszą się coraz większą popularnością.

Auchan Lublin – oferta

Z pewnością nie bez znaczenia jest to, jak różnorodną ofertę gwarantuje Auchan Lublin. Sklep jest wyposażony w szeroki asortyment nie tylko produktów spożywczych, ale i innych towarów niezbędnych do zakupienia w różnorodnych sytuacjach. Przygotowując ofertę Auchan Lublin, produkty są dobierane z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb klientów. Nic więc dziwnego, że wśród dostępnych produktów można wymienić m.in. zdrową żywność dla osób na diecie, jak i produkty wegańskie. Jednocześnie są to towary wyjątkowo tanie, dzięki czemu nie ma ryzyka zbytniego nadwyrężenia zasobności portfela. Najwyższej jakości produkty, jakie można znaleźć w Auchan w Lublinie to m.in.:

 • Pyszne i świeże owoce oraz warzywa;
 • Produkty mleczne i nabiał;
 • Świeże jaja;
 • Świeżo wypiekany chleb i bułki oraz inne wyroby cukiernicze;
 • Świeże ryby i mięso;
 • Doskonale przechowywane mrożonki;
 • Produkty do pieczenia;
 • Detergenty i środki czystości;
 • Produkty spożywcze bez glutenu i bez laktozy;
 • Artykuły spożywcze oznaczone certyfikatami potwierdzającymi m.in. ekologiczny proces ich wytwarzania;
 • Świetnie zaopatrzone działy dziecięce oraz papiernicze;
 • Bogata oferta drogeryjna;
 • Świeże kwiaty i produkty ogrodowe;
 • Urządzenia elektroniczne;
 • Dziesiątki i setki innych najwyższej jakości produktów.

Auchan Lublin zakupy online

Możliwość robienia zakupów online jest niezwykle cenna w szczególności od ostatnich kilku lat. Rosnące zapotrzebowanie klientów na takie rozwiązania znalazło swoją odpowiedź w działaniach Auchan Lublin. Sklep internetowy stał się naturalnym przedłużeniem jego stacjonarnej wersji. Tym samym, zamiast udawać się do sklepu i samodzielnie chodzić po wielkim sklepie istnieje możliwość skorzystania z wygodnej aplikacji przygotowanej przez Auchan Lublin. Sklep online jest przygotowany w taki sposób, aby nawet technologiczny laik bez przeszkód mógł zrobić potrzebne zakupy. Korzystanie z mobilnej opcji robienia zakupów opiera się na założeniu konta, z którego można korzystać zarówno na telefonie lub tablecie, jak i na komputerze stacjonarnym. Jak wygląda robienie zakupów online? Wystarczy kierować się poniższymi prostymi krokami:

 1. Zalogowanie do konta – warto pamiętać o tym, że w ramach konta są zapamiętywane listy zakupów również na etapie tworzenia. Możemy więc zacząć robić zakupu na komputerze i dokończyć na telefonie lub odwrotnie. Dzięki Auchan Lublin zakupy online można planować z wyprzedzeniem.
 2. Wyszukiwanie produktów z intuicyjnego menu obrazkowego lub poprzez wpisywanie nazwy.
 3. Dodawanie produktów za pomocą zielonego przycisku pod produktem.
 4. Wybranie opcji „przejdź do zamówienia” w celu dokonania finalizacji – wartość produktów musi wynosić co najmniej 100 złotych, aby można było przejść przez całą tę procedurę.
 5. Wybrać sposób i termin odbioru lub dostarczenia zamówienia (jeśli jest to możliwe).
 6. Złożenie potwierdzenia zamówienia.

Auchan Lublin promocje

Przeglądając półki sklepowe, nieraz możemy mieć wrażenie, że trudno jest się zorientować w tym, jakie są aktualne promocje w konkretnych działach. Specyfika, którą charakteryzuje się Gazetka promocyjna, jest to, że w jasny i klarowny sposób komunikuje klientom, co warto zakupić. Jej śladem idą również inne gazetki promocyjne, w których możemy znaleźć informacje o najlepszych dostępnych towarach. Co więcej, jest ona dostępna również w aplikacji sklepu Auchan Lublin online. Dzięki temu może w prosty sposób ocenić, jakie zakupy będą dla nas najlepszym rozwiązaniem i na co ostatecznie powinniśmy postawić. Dzięki temu też poznamy, co obecnie jest najważniejsze w ofercie Auchan Lublin. Asortyment sklepu jest o wiele bogatszy niż to, co jest zawarte w gazetce promocyjnej. Jednak osoby liczące każdą złotówkę w pełni docenią to, jak zakupy ułatwia korzystanie z gazetek promocyjnych sklepu.

Auchan Lublin – skarbonka

Z pewnością warto wspomnieć o szczególnym programie lojalnościowym, jaki udostępnia Auchan Lublin. Skarbonka jest programem nie tylko lojalnościowym, ale i oszczędnościowym, który umożliwia nam skorzystanie z wielu dogodnych obniżek i rabatów na różnej maści produkty. Rozwiązanie to jest skorelowane m.in. ze specjalnymi e-bonami do wykorzystania również przy zakupach online robionych na stronie Auchan Lublin. Aplikacja jest w tym przypadku szczególnie polecanym rozwiązaniem. Ta wyraźna oszczędność, którą oferuje skarbonka, znajduje swoje poparcie również w tym, że zdecydowanie się na nią jest szczególnie korzystne dla osób mających Kartę Dużej Rodziny. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Posiadacze tej karty oraz skarbonki mają zagwarantowany rabat 5% na końcową kwotę zakupu. Tym samym nawet w ciągu miesiąca można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Auchan Lublin – lokalizacja

W tym mieście można znaleźć dwa główne miejsca ulokowania sklepów Auchan Lublin. Godziny otwarcia tych lokali są równie istotne, co możliwości, jakie oferują swoim klientom. Na uwagę z pewnością zasługują dodatkowe opcje dostępne w Auchan Lublin. Dostawa zakupów do domu może nie zawsze być możliwa, ale wciąż znaleźć można szereg innych udogodnień sprawiających, że zakupy w tych sklepach cieszą się dużym uznaniem, podobnie jak miał np. Auchan Piaseczno pomimo niedalekich wielkomiejskich jego odpowiedników.

Auchan Witosa

Adres: Atrium Felicity, al. Wincentego Witosa 32a, 20-315 Lublin

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 07:30-22:00. W niedziele 08:00-21:00

Wiele powodów sprawia, że jest bardzo ważny Auchan Lublin. Stacja paliw jest jedną z takich przyczyn. Oprócz tego jednak należy wymienić, chociażby darmowe Wi-Fi dostępne na terenie sklepu. Ponadto klienci sklepu z powodzeniem zakupią świeże wypieki i słodkości zarówno z piekarni, jak i z cukierni, które są umieszczone w bezpośrednim sąsiedztwie Auchan Lublin. Hipermarket wyróżnia również to, że znaleźć tu można Ma Bistro na terenie sklepu. Miłośnicy przygotowywania prezentów z pewnością ucieszy punkt z koszami prezentów. Osoby planujące zakup biżuterii również znajdą i tu odpowiednie stanowisko. Auchan Lublin gwarantuje również możliwość zakupu sezonowych produktów do ogrodu. Co jeszcze wyróżnia ten Auchan Lublin? Dostawa zakupów z tego sklepu jest możliwa.

Auchan Chodźki

Adres: ul. Doktora Witolda Chodźki 14, 20-093 Lublin

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty 07:30-22:00. W niedziele 08:00-21:00.

Również i na terenie tego Auchan można znaleźć atrakcyjne dodatkowe opcje. Wśród nich warto wymienić m.in. kosze prezentowe oraz możliwość przygotowania paczek świątecznych. Na uwagę z pewnością zasługuje również znakomita cukiernia. Zakupy uprzyjemnia również Wi-Fi dostępne na terenie Auchan Lublin. Sklepy te cechują się nastawieniem na udostępnianie tej właśnie opcji, co widać było również w przypadku Auchan na Witosa. Oprócz wspomnianej wcześniej cukierni na terenie marketu znajduje się również piekarnia gwarantująca możliwość nabycia świeżych, pachnących wypieków. Miłośnicy pracy w ogrodzie mogą tu postawić zarówno na asortyment sezonowy, jak i na możliwość kupowania świeżo ciętych kwiatów.

Na tym jednak nie kończą się możliwości, jakie oferuje Auchan Lublin. Sklep stacjonarny jest wyposażony w kasy samoobsługowe gwarantujące szybką i sprawną obsługę, a także możliwość płacenia nie tylko kartą, ale i gotówką. Co więcej, w sklepie jest honorowana karta dużej rodziny, tym samym umożliwiając czerpanie z dodatkowych rabatów.

W pasażu handlowym można znaleźć również aptekę, kantor, a także punkt dorabiania kluczy.

4.5/5 - (2 oddanych ocen)