Data ważności: 01.07 – 31.07 

Wyprzedaż do -90%

gazetka home&you

Data ważności: 01.07 – 31.07    

Nowości

home&you gazetka

Gdy często robimy zakupy, chcemy mieć możliwość skorzystania z najkorzystniejszych okazji cenowych. W tym celu koniecznie powinniśmy postawić na zapoznanie się z ofertą promocyjną, jaką prezentuje najnowsza gazetka home&you. Sprawdźmy, jakie zalety mają tego typu materiały promocyjne. W jaki sposób sklep pozyskuje klientów poprzez ulotki z promocjami? Dlaczego w ogóle warto sięgnąć po broszurę przygotowaną przez home&you i jak na stronie internetowej sklep ten przedstawia swoje aktualne okazje?

Gazetka home&you – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Powinniśmy zacząć od tego, że sklep home&you działa w największych miastach w całej Polsce. Tym samym jest to marka, która wyrobiła sobie renomę. Wciąż jednak konkurencja nie śpi i dlatego w home&you gazetka pdf musi być odpowiednio przygotowywana właśnie po to, aby dotrzeć do potencjalnych klientów i zachęcić ich do zrobienia zakupów np. przy kolejnej wizycie w galerii. Działa to również w drugą stronę. Wiemy, że udamy się do centrum handlowego, w którym jest home&you? Gazetka promocyjna aktualna doskonale sprawdzi się, jeśli profilaktycznie zechcemy przekonać się, czy jest coś interesującego w konkretnym tygodniu. Dzięki temu aktualne promocje poznamy bez konieczności wizyty w oddziale stacjonarnym.

Home&you – gazetka promocyjna i jej zalety

Dlaczego warto postawić na korzystanie z rozwiązania, jakim jest gazetka home&you? Aktualna oferta na promocji jest jasno wskazana, a przede wszystkim możemy w prosty sposób zapoznać się z najnowszymi okazjami. Sama gazetka jest odpowiednio przygotowana tak, że przeglądanie jej jest bardzo intuicyjne. W home&you gazetka ma konstrukcję ułatwiającą znalezienie akcesoriów do konkretnych zastosowań lub pomieszczeń. Dzięki temu nie musimy przeglądać całej broszury i mieć nadzieję, że gdzieś pomiędzy produktami do kuchni znajdzie się niezbędna w naszej sypialni pościel home&you. Promocja taka znajdzie się w odpowiednim dziale z produktami do sypialni, który łatwo odnajdziemy.

Home&you gazetka promocyjna aktualna

W ofercie home&you możemy znaleźć różnorodne produkty, a promocje i propozycje zakupowe cyklicznie się zmieniają. W każdym tygodniu z powodzeniem większość z nas znajdzie coś dla siebie, co doskonale przyda się w naszych domach. Warto przy tym zaznaczyć, że nowa gazetka home&you pojawia się w każdy wtorek i obowiązuje do poniedziałku. Oznacza to, że np. dostępne w home&you promocje dzisiaj (jeśli mamy np. środę), jutro również będą dostępne, o ile nie zostaną wyczerpane towary w sklepie stacjonarnym lub w głównym magazynie sieci. Co za tym idzie, najlepszym rozwiązaniem jest sięganie po gazetkę we wtorki, gdyż wtedy najszybciej przekonamy się, jakie home&you promocje przygotował dla swoich klientów i zyskamy pewność, że kupimy dany asortyment.

Jakie produkty prezentuje gazetka promocyjna Home&You?

Przeglądając ofertę opisaną w gazetce, możemy być pewni jednego. Odpowiadają one temu, jak szeroki jest zakres produktów dostępnych w home&you. Promocje gazetka uwzględnia w najważniejszych kategoriach, które sprowadzają się do przewodniego hasła tego sklepu. Mowa oczywiście o haśle „Wszystko dla domu”. W praktyce bowiem to właśnie w ramach gazetki znajdziemy produkty sprawdzające się zarówno w kuchni, łazience, jak i w salonie oraz w sypialni. Wreszcie, w gazetce, jaką prezentuje marka home&you możemy znaleźć informacje o użytkowych, przydatnych, a przede wszystkim eleganckich produktach do każdego typu wnętrza.

Oferta promocyjna na stronie internetowej – alternatywa online

Warto przy tym wspomnieć o tym, że home&you wyraźnie stawia na docieranie do klientów korzystających z oferty internetowej. Dotyczy to zarówno robienia zakupów poprzez Internet, jak i zwykłego poszukiwania interesujących ofert i rozeznania się w tym, co warto przejrzeć w sklepie stacjonarnym. Właśnie z myślą o internautach sklep home&you przygotował specjalną kategorię „Sale”, w której można znaleźć aktualne okazje. Można powiedzieć, że zakładka ta właśnie w ten sposób spełnia zadanie tradycyjnej, dostępnej w sklepie stacjonarnym gazetki promocyjnej. 

Znaleźć tu możemy informacje o wysokich rabatach (np. 50% i więcej!). Dodatkowo, w zakładce tej dodano podział na podkategorie, co pozwala konsumentom na szybkie i sprawne odnalezienie się w tym, co jest dostępne dla konkretnego pomieszczenia. Jednocześnie warto zaznaczyć, że oprócz aktualnej, obniżonej ceny znajdziemy tu również informacje o tym, jaka była pierwotna wartość danego produktu. Dzięki temu klient od razu wie, ile zyska na skorzystaniu z oferty promocyjnej. Działanie te z jednej strony ma dodatkowo zachęcić do zakupu towaru (zwłaszcza przy dużych obniżkach), jak i tworzy poczucie przejrzystości w prezentowaniu wartości produktów.

Kategoria „Sale” home&you – jakie zakładki tam znajdziemy?

Decydując się na udane zakupy i sięgając po gazetkę promocyjną w sklepie stacjonarnym lub w sieci szybko znajdziemy interesującej nas przecenione produkty. Jeśli jednak skorzystamy z kategorii „Sale”, w praktyce będziemy mogli sprawdzić oferty według konkretnych podkategorii. Oprócz Strefy największych promocji (przekraczających 50% rabatu) znajdziemy tam produkty opisane jako:

  • Supercena,
  • Sypialnia,
  • Salon,
  • Łazienka,
  • Kuchnia,
  • Jadalnia,
  • Akcesoria.

Dzięki temu szybko zapoznamy się z tym, co można dostać do konkretnego, interesującego nas pomieszczenia. Jeśli szukamy np. poszewki, pościeli lub narzuty na łóżko, błyskawicznie znajdziemy najkorzystniejsze obniżki w kategorii „sypialnia”.

Co z promocjami w sklepach stacjonarnych? 

Dostarczanie konsumentom możliwie najlepszych okazji zakupowych jest sednem przyciągania nie tylko nowych klientów, ale również utrzymywania zainteresowania stałych bywalców. Widać to również w przypadku home&you. Promocje w sklepach stacjonarnych są dodatkowo podkręcone poprzez specjalne benefity przeznaczone dla osób chcących skorzystać z przywilejów stałych klientów. Taką opcją jest korzystanie np. z aplikacji Home Profit. Dzięki niej jako stali klienci otrzymujemy 10% lub 15% rabatu na zakupy w sklepach.

Interesującym programem lojalnościowym jest „Benefits by home&you”. Skorzystać z niego mogą stali klienci salonów stacjonarnych, którzy otrzymują realne pieniądze na kolejne zakupy podczas nabywania produktów w sieci sklepów. Co więcej, biorą w tym udział wszystkie produkty kupione stacjonarnie, również te przecenione w gazetce promocyjnej. Co zyskuje klient? Na każde 10 zł jego konto karty klienta jest zasilane kwotą 50 groszy. Z czasem wartości te mogą urosnąć do pokaźnej kwoty. Za zebrane środki możemy kupić dowolny produkt, również przeceniony. Wymogiem jest jedynie konieczność wydania ich bezpośrednio w placówce sklepu. Należy również pamiętać o tym, że uzyskana kwota jest aktywna przez 12 miesięcy od realizacji podstawowej kwoty.

Warto również zaznaczyć, że w sklepie home&you można znaleźć czasowe akcje promocyjne, które są również zaznaczane w gazetkach promocyjnych, a które dodatkowo sprzyjają nabywaniu konkretnych, przecenionych produktów w promocyjnych cenach. Tego typu akcje zwykle trwają około miesiąca i pozwalają np. na zdobycie bonu rabatowego (szczegóły każdorazowo są opisywane w odpowiednim regulaminie).

Dlaczego warto zapoznawać się z gazetkami promocyjnymi Home&You?

Nie ma wątpliwości, że gazetki promocyjne są niezwykle istotne, jeśli rzeczywiście zależy nam na zrobieniu udanych zakupów. Przede wszystkim pozwalają nam na poznanie aktualnych, szczególnie opłacalnych różnych sieci Wśród nich można wymienić zarówno wielkie marki, jak i mniejsze sklepy. Każdy z nich korzysta na tym, co dają gazetki promocyjne, zwłaszcza w kontekście zachęcania klientów do zrobienia zakupów. Przykładem może być sklep Black Red White. Podobnie na dotarcie do klientów stawia również gazetka Komfort. Jest to doskonały sposób, aby szybko i jasno poinformować konsumentów o tym, co w danym momencie warto nabyć w konkretnym sklepie. To zaś sprzyja temu, aby klient przy okazji rozejrzał się po sklepie, kupując kolejne, przydatne produkty.

Dostępność gazetek promocyjnych

W tym miejscu warto zaznaczyć to, że na samej stronie nie znajdziemy bezpośredniego odniesienia do gazetki promocyjnej. Zamiast tego możemy znaleźć informacje o wyprzedażach oraz o możliwości uzyskania korzystnych rabatów. Czy to dobre rozwiązanie? Jeśli interesują nas gazetki promocyjne home&you, możemy udać się bezpośrednio do sklepu. Korzystając z papierowego wydania gazetki promocyjnej home&you będziemy również mogli przekonać się o tym, co stało nową promocją w danym tygodniu.

Zalety gazetek online Home&you

Gazetki promocyjne home&you można znaleźć dostępne w sieci, jednak sama strona internetowa tej sieci sklepów jest skoncentrowana raczej na zastosowaniu unikalnych, nowoczesnych rozwiązań w docieraniu do klientów. Przeglądanie dostępnych promocji w ten sposób jest równie korzystne, co sięgnięcie po papierową gazetkę promocyjną. Ta w przypadku home&you wciąż zawiera interesujące informacje o korzystnych, sprawdzonych promocjach, które dostępne są w danym tygodniu. Każdy klient znajdzie więc rozwiązanie najbardziej mu odpowiadające również w przypadku poszukiwania promocji home&you. 

5/5 - (1 oddanych ocen)