Data ważności: 01.07 – 31.07   

Lipiec 2023 r.

Avon katalog

Data ważności: 01.06 – 30.06 

Czerwiec 2023 r.

nowy katalog Avon

Bez cienia wszelkiej wątpliwości można śmiało powiedzieć, że marka AVON jest jedną z najlepiej kojarzonych sieci udostępniających możliwość zakupu produktów drogeryjnych bez konieczności wychodzenia z domu. Co sprawia, że tak dużą popularnością cieszy się właśnie Avon? Katalog tej marki jest pieczołowicie przygotowywany z myślą o klientach tak, aby każda chętna osoba mogła w prosty i jasny sposób znaleźć interesujące produkty. A czym wyróżnia się nowy katalog Avon?

Sklepowe gazetki promocyjne – dlaczego są warte uwagi?

Zacznijmy od wyjaśnienia tego, dlaczego w ogóle warto decydować się na sięganie po gazetki promocyjne. Co do zasady możemy przekonać się, że znajdują się tam najciekawsze oferty z aktualnego okresu, choć oczywiście taka gazetka nie przedstawia pełnego asortymentu sklepowego. Przykładem może być, chociażby gazetka Douglas, w której znaleźć można interesujące propozycje zarówno ze stałego, jak i nowego asortymentu. Bez wątpienia to właśnie nowości są tym, czego poszukują stali klienci sklepów drogeryjnych. Informacje o tym przedstawia również katalog Avonu. Dlaczego warto wybrać go jako źródło informacji o najnowszych ofertach sklepowych tej marki?

Dlaczego warto sięgnąć po gazetkę Avon?

Przypadek Avonu jest o tyle szczególny, że marka ta od lat kultywuje szczególną formę dostarczania swoich produktów klientom. Działanie poprzez katalogi i sieć sprawia, że szczególnie ważne jest wybieranie najnowszych spisów tego, co można znaleźć w tym sklepie. Co sprawia, że tak bardzo wyróżnia się Avon? Gazetka 2021 wyraźnie pokazała, że w prosty sposób można znaleźć w niej wszystkie produkty dostępne w ramach oferty sklepu.  Wraz z comiesięcznym wypuszczeniem na rynek nowych katalogów klienci mogą na bieżąco przekonywać się o zmianach w asortymencie, ale i o dbaniu o dostęp o szczególnie sprawdzone, polecane produkty. To sprawia, że z łatwością klienci mogą dokupić zarówno wcześniej poznane marki i produkty, jak i zdecydować się na nowsze, bardziej niestandardowe rozwiązania. Wszystko to dzięki jasnemu i prostemu przeglądaniu pełnej oferty, jaką ma Avon. Gazetka aktualna zawsze jest przygotowana z myślą o tym, aby każdy z łatwością mógł się odnaleźć w jego treści. A to jest o tyle istotne, że np. najnowszy katalog ma ponad 200 stron. Na szczęście jego przeglądanie jest prostsze, niż mogłoby się to wydawać?

Jak przeglądać asortyment Avonu online?

Na pierwszy ogień warto omówić współcześnie najpopularniejszą wersję tego, co wyróżnia Avon. Gazetka tej marki z oczywistych względów jest dostępna w wersji internetowej. Takie rozwiązanie ma na celu pokazanie otwarcia się sklepu na współczesne formy przeglądania ofert i decydowania się o zamawianiu. Co w tym przypadku wyróżnia możliwości, jakie oferuje Avon? Gazetka online jest przygotowana z myślą o tym, aby klienci z łatwością mogli przeglądać całą ofertę. Przyjmuje ona formę dostępnej na stronie iKatalogu, która jest dostępna na stronie Avon. Gazetka PDF jest przygotowana w taki sposób, aby interaktywnie umożliwiać szybkie przeglądanie poszczególnych działów oferty proponowanej przez sklep Avon. Dlatego też korzystanie można zacząć od wyboru jednego z dwóch katalogów. Są to:

 • Katalog 2022 –  tu zawsze dostępna jest aktualna na dany miesiąc oferta przygotowana przez Avon. Gazetka jest aktualizowana wraz z każdym nowym miesiącem.
 • Galeria prezentów – specjalny katalog prezentowy.

W ramach przeglądania poszczególnych gazetek można w prosty sposób przechodzić bezpośrednio do stron szczegółowo opisujących interesujące nas produkty. Dzięki temu klienci mogą lepiej i sprawniej zdecydować, co ich interesuje. Co dokładnie warto wiedzieć o tych katalogach?

Katalog Avon 2022

Jest to główny, najważniejszy katalog, jaki przygotowuje sklep Avon. Nowa gazetka opisana jest unikalną okładką podkreślającą wyjątkowość każdej oferty. Jednak szeroki zakres dostępnego asortymentu z pewnością doskonale podkreśla interaktywny spis treści. Znajduje się on po lewej stronie broszury i pozwala na szybkie przejście do interesującej nas części magazynu. Znajdziemy tu następujące działy:

 • Początek katalogu – zaczyna się od okładki i przedstawia kilka szczególnie interesujących propozycji wskazanych w ramach Top SALE.
 • Hity miesiąca – w tym dziale przede wszystkim można znaleźć produkty, które są powiązane z tematem wskazanym na okładce magazynu Avon. Najnowsza gazetka, podobnie jak wcześniejsze numery, koncentruje się na konkretnych tematach. Choć stanowią one jedynie wycinek całej oferty, zazwyczaj stanowią znaczną część magazynu. Tu też można znaleźć szereg szczególnie polecanych produktów w promocyjnych cenach.
 • Makijaż;
 • Perfumeria;
 • Dla niego – dział w szczególności przeznaczony dla mężczyzn – tu coś dla siebie znajdą panowie, ale i kobiety mogą wyszukać szczególnie interesujący produkt, który sprawdzi się jako prezent.
 • Twarz
 • Fashion – ten dział uwzględnia różnego rodzaju modne rozwiązania związane z akcesoriami, dodatkami do noszenia, w tym z biżuterią.
 • Outlet – dział zawierający informacje o tym, jakie produkty są na wyprzedaży do wyczerpania zapasów. Tu można znaleźć wyjątkowe promocje np. mus do ciała przeceniony z 35 zł do 15,99 zł.
 • Wellness – miłośnicy dbania również o piękny zapach w domu znajdą tu m.in. olejki zapachowe oraz świece i dyfuzory zapachowe.
 • Ciało & włosy – dział ten zawiera przede wszystkim interesujące zestawy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w których znaleźć można produkty do całościowej pielęgnacji.
 • Bestsellery

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki wygodnym przyciskom samodzielnie i z powodzeniem przeglądać katalog strona po stronie.

Galeria Prezentów

W tej gazetce promocyjnej Avonu można znaleźć szereg szczególnie obiecujących zestawów i pomysłów prezentowych. Są to zaprezentowane opcje prezentowe na każdą okazję, jakie proponuje Avon. Już na trzeciej stronie można znaleźć interaktywny spis treści, który pozwala na szybkie przejście do jednego z poniższych działów:

 • Perfumeria
 • Pielęgnacja twarzy
 • Pielęgnacja ciała
 • Zapachy dla niego
 • Dla dzieci
 • Biżuteria i dodatki

Oprócz tego katalog zawiera również propozycje zakupu unikalnych torebek prezentowych sygnowanych marką Avonu.

Katalog papierowy Avon – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Choć coraz częściej sięga się po przeglądanie katalogu w sieci, wytrawni klienci Avonu doskonale wiedzą, że również i katalog papierowy ma swoje wyjątkowe zalety. Przede wszystkim powinniśmy tu podkreślić fakt, że magazyny te mają niesamowitą możliwość sprawdzania zapachów wybranych produktów. Dzięki potarci wybranego miejsca oznaczonego przy produkcie jest możliwe poczucie, jaki zapach charakteryzuje np. dane perfumy. Opcja ta jest szczególnie istotna, jeśli chcemy zdecydować się na nowy produkt, a nie mamy pewności, czy spodoba się nam jego zapach. To właśnie charakterystyczna dbałość o nasączanie kartek i proponowanie klientom poznania choćby części zapachów stanowi największą siłę papierowej wersji katalogu Avonu. Oczywiście nie bez znaczenia jest też satysfakcja płynąca z trzymania całego magazynu w ręku.

Czym wyróżnia się aktualna gazetka Avon?

O szczególnej ofercie wyróżniającej gazetkę Avonu z pewnością świadczą choćby hity miesiąca. W katalogu 2022 znajdziemy:

 • Produkty z Protinolem – które znacząco pozwalają na uzyskanie zdrowej, wygładzonej i jędrniejszej skóry – tu:
  • zestaw 7 ampułek z Protinolem;
  • kremy z Protinolem za 22,99 zł (45% promocji) do liftingu okolic oczu i ich wyraźnego rozjaśnienia. Stosowane zarówno na noc, jak i na dzień.
 • Tusz SuperShock z cennymi składnikami (m.in. z olejkiem kokosowym) za 15,99 zł;
 • Wyjątkowe perfumy  ze znakomitym stężeniem olejków zapachowych – za 59,99 zł.

Na uwagę bez wątpienia zasługuje również wyjątkowa oferta Top SALE, w której są dostępne takie produkty jak:

 • Encanto – zarówno mgiełki do ciała, wodę toaletową, jak i balsam do ciała.
 • Trwała szminka dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach.
 • Zegarek Loretta;
 • Torba sportowa.

Jak zamawiać produkty z Avonu?

Zamawianie produktów z Avonu jest niezwykle proste i opiera się na trzech głównych metodach:

 • Usługach kurierskich
 • Wyborze punktu odbioru
 • Skorzystaniu z usług konsultantki Avonu

Kurier

Na tę opcję mogą postawić osoby, które oczekują dowozu bezpośrednio pod drzwi. Tu opłata jest wykonywana drogą online, a za samego kuriera płaci się 9,9 zł. Można płacić:

 • Kartą lub blikiem przy składaniu zamówienia,
 • Za pobraniem przy odbiorze produktów.

Zamówienie jest realizowane w ciągu dwóch dni roboczych.

Punkt odbioru

Opcja ta przypomina wybór kuriera. Tu opłata również wynosi 9,90 zł za usługę oraz pozwala na płatność zarówno przy składaniu zamówienia, jak i za pobraniem przy odbieraniu zamówienia. Różnica polega przede wszystkim na tym, że produkty dostarczane w ciągu 3 dni roboczych można odebrać np. w paczkomacie InPost, na Poczcie lub w Żabce. Dzięki temu nie musimy czekać w domu na kuriera.

Konsultantka/konsultant

Tu wszelkie zasady płatności i terminu oraz szczegółów dostawy ustala się bezpośrednio z konsultantką bądź konsultantem.

5/5 - (3 oddanych ocen)