Data ważności: 13.07 – 02.08 

Ogólna

chorten gazetka promocyjna

Data ważności: 22.04 – 05.07  

Ogólna

Gazetka Chorten

*Ceny produktów w gazetkach promocyjnych mogą się różnić w zależności od miasta, w którym robi się zakupy.

Chorten gazetka promocyjna to doskonały sposób na regularne oszczędzanie. Dzięki korzystaniu z takich opcji, możemy znacznie ograniczyć wydatki, które ponosimy na zakupy spożywcze. Dodatkowo, w Chorten promocje dostępne w gazetce obejmują duże zniżki na różnego rodzaju asortyment, który kupimy w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. 

Gazetka Chorten

Codzienne zakupy mogą spędzać nam sen z powiek, zwłaszcza jeśli zdajemy sobie sprawę, że wydajemy zbyt dużo. Nie zawsze jednak wiemy, jak zabrać się za oszczędzanie, gdy na co dzień potrzebujemy tak wielu produktów do utrzymania gospodarstwa domowego na odpowiednim poziomie. Pomoże nam w tym Chorten, czyli polska sieć sklepów spożywczych, w której nie tylko dostaniemy wszystko na wyciągnięcie ręki, ale dodatkowo zyskamy zastrzyk gotówki. Chorten Gazetka zawiera wszystkie niezbędne informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia naszej drogi z oszczędzaniem. Jeśli chcemy odłożyć środki na inne wydatki, wystarczy regularnie sprawdzać broszury promocyjne tego sklepu i korzystać z dostępnych rabatów. 

W Chorten zniżki znajdziemy w regularnie wydawanych gazetkach, w których znajdują się rabaty na różnego rodzaju produkty. Chorten gazetka zawiera dostępny asortyment w atrakcyjnych cenach. Są to takie artykuły jak: napoje, nektary i soki, alkohol, przekąski słone i słodkie, sery żółte i białe, mrożonki (warzywa, mięso), wyroby wędliniarskie, kawa i herbata, słodycze, przetwory, mleko i nabiał, makarony, ryże, dania gotowe, sosy, syropy. Dodatkowo, ten sklep spożywczy posiada w ofercie różnego rodzaju chemię i środki czystości, w tym proszki do prania, płyny do płukania, mleczka do czyszczenia, a także papier, ręczniki papierowe, a nawet artykuły zwierzęce, np. karmy. W gazetce każdy znajdzie coś dla siebie w konkurencyjnych cenach. W jednym miejscu możemy zakupić wszystkie ulubione produkty, z których korzystamy na co dzień. 

4.2/5 - (4 oddanych ocen)