sedalCieszący się ponad 20-letnią tradycją sklep Sedal z powodzeniem dostarcza swoim klientom niezwykle szeroki przekrój produktów spożywczych, ale i nie tylko. Przede wszystkim jest to Polska sieć sklepów Sedal, przynależąca do RHS Sp. z .o.o. 

Obecnie można zaznaczyć, że marka wyraźnie rozwinęła swoją działalność na obszarze aż trzech województw:

  • Łódzkiego,
  • Wielkopolskiego,
  • Opolskiego.

Sieć polskich sklepów swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku i od tego czasu powstały aż 23 sklepy zaopatrujące klientów w najważniejsze produkty niezbędne dla domu. Nie ma też wątpliwości, że regionalne działania znacząco otwierają na klientów sieć Sedal. Sklep ten posiada nie tylko bogatą ofertę związaną z zakupami, ale wyraźnie pokazuje otwarcie na klientów.

Sedal – oferta, która zachwyci

Osoby dokonujące zakupów w Sedal mogą mieć pewność, że znajdą tam wiele produktów lokalnych bądź regionalnych, sygnowanym znakiem tego, co polskie. W przypadku sklepu Sedal oferta skupia się na daniu możliwości wyboru spośród najlepszej jakości:

  • Owoców i warzyw,
  • Wędlin oraz mięsa,
  • Regionalnie wypiekanego pieczywa,
  • Innych artykułów spożywczych,
  • Artykułów gospodarstwa domowego,
  • Artykułów chemicznych.

W każdym aspekcie marka stara się stawiać na produkty regionalne, w tym te, które możemy nabyć przy specjalnych okazjach. Jest to możliwe dzięki ściśle zawiązanej współpracy z dostawcami działającymi w regionie. Sklep Sedal podkreśla, że niezwykle istotne jest dla niej dostarczanie produktów również od znanych marek tak, aby, jak najpełniej sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów.

Co wyróżnia sieć sklepów Sedal?

To, że mówimy o polskiej sieci sklepów, dostrzec można już w momencie, gdy do naszych rąk trafi gazetka promocyjna. Już od pierwszych stron dociera do nas wezwanie, aby doceniać  polskie produkty, a co więcej, wiele z produktów dostępnych w sieci rzeczywiście pochodzi z Polski. Z oczywistych względów nie dotyczy to całej oferty, gdyż sieć wyraźnie stara się o maksymalne rozszerzenie dostępnego asortymentu. Pomimo tego nie ma wątpliwości, że polskie produkty stanowią dużą siłę całej oferty. W przypadku sieci Sedal godziny otwarcia sklepów są dostosowane do konkretnej lokalizacji i zazwyczaj można mówić o otwarciu już we wczesnych godzinach porannych do późnego wieczora. Wszystkie sklepu otwarte są od poniedziałku do soboty, choć ostatniego dnia zazwyczaj są zamykane o godzinę wcześniej niż w przypadku dni powszednich. Dobrze oceniane jest to, jaką jakość mają np. produkty mięsne oferowane w sklepie Sedal. Opinie wskazują na to, że zaopatrzenie jest dobrej jakości, świeże i sprawdzone. W sieci sklepów Sedal można doładowywać telefony, a także płacić kartą oraz nabywać specjalne bony zakupowe.

Zdobywaj na kupowaniu tego, co polskie!

Polska sieć sklepów Sedal ma w swojej ofercie możliwość wzięcia udziału w specjalnym programie lojalnościowym nazwanym „Sedalomania”. Program ten umożliwia gromadzenie punktów zdobywanych podczas robienia zakupów. Punkty te można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Istotny jest fakt, że nie ma konieczności, aby każdorazowo udawać się do sklepu, by sprawdzić liczbę punktów i nagrody, które możemy za nie uzyskać. Na stronie Sedal znaleźć można specjalną zakładkę, w której wystarczy wpisać numer karty, aby przekonać się, ile punktów zdołaliśmy już uzbierać. Następnie wystarczy porównać je z katalogiem nagród, dzięki czemu ocenimy, czy już mamy możliwość wymiany punktów na interesującą nas nagrodę, czy też musimy uzbierać ich nieco większą liczbę.

Sedal sklep – historia powstania

Sieć sklepów Sedal powstała w 1997 roku i została założona przez wieluńską firmę RHS. Jak przystało na sklepy spożywcze. Cechą charakterystyczną marki jest to, że jej kapitał jest w 100% polski, co dostrzec można również w ofercie kierowanej do klientów. Ekspansja sklepu zaczęła się od wspomnianego Wielunia, w którym powstał pierwszy sklep marki. Warto jednak zauważyć, że pozostałe placówki zostały wybudowane w promieniu do 60 kilometrów od Wielunia. Tym samym działania te konsekwentnie pozwoliły marce na ugruntowanie swojej pozycji w regionie.

Pytania i odpowiedzi

Sklepy Sedal są polską siecią, która posiada punkty sprzedażowe na terenie trzech województw. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Wieluniu.

W porównaniu do dużych zagranicznych marketów Sedal jest dość drogim sklepem. Wyróżnia się jednak asortymentem pochodzącym od lokalnych dostawców, którzy stawiają przede wszystkim na jakość.

Sklepy Sedal to polska sieć z wieloletnią tradycją. Ideą marki jest dostarczanie na rynek polskich i regionalnych produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. W punktach sprzedażowych można zakupić również towary dobrej jakości od znanych marek.

Sklepy Sedal posiadają w swojej ofercie świeże produkty, takie jak mięso oraz wyroby garmażeryjne z lady. Asortyment dostępny w sklepach pochodzi od lokalnych dostawców.

Asortyment sklepów Sedal obejmuje między innymi wędliny, mięsa, owoce, warzywa, artykuły ogólnospożywcze, chemiczne, oraz gospodarstwa domowego. Oprócz tego przedsiębiorstwo współpracuje z lokalnymi piekarniami, które dostarczają do sklepów znane i lubiane pieczywo.

Polska sieć sklepów Sedal umożliwia konsumentom wykonanie zakupów od poniedziałku do soboty, a także we wszystkie niedziele handlowe. Informacje o godzinach otwarcia dostępne są w internecie.

Sieć sklepów Sedal aktualnie nie współpracuje z firmami kurierskimi. Oznacza to, że konsumenci nie mają możliwości nadawania oraz odbierania przesyłek.

Polska sieć sklepów Sedal umożliwia swoim klientom płatności gotówkowe oraz bezgotówkowe. Transakcje BLIK nie są akceptowane. Zależy to w głównej mierze od operatora, który udostępnia terminale płatnicze.

Usługi finansowe oferowane przez sklepy Sedal obejmują cash back. Oznacza to, że płacąc za zakupy kartą, można wypłacić pieniądze w maksymalnej kwocie 300 zł. Jest to szczególnie ważne udogodnienie, jeśli w pobliżu nie ma bankomatów.

5/5 - (1 oddanych ocen)