polo market sklep

Polo Market to jedna z popularnych polskich sieci spożywczych posiadająca około 280 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W supermarketach tej marki miesięcznie robi zakupy nawet 9 milionów klientów, co świadczy o atrakcyjności oferty i korzystnych zniżkach oraz regularnie wprowadzanych promocjach. Sklep polomarket posiada zróżnicowaną ofertę spożywczą, wyposażając placówki w najwyższej jakości żywność pochodzącą od najlepszych dostawców. Dodatkowo, marka stale powiększa asortyment o nowe rozwiązania, np. żywność bezglutenową oraz produkty bez laktozy. 

Polo market sklep 

Jak wskazuje ranking sklepów spożywczych, Polo market jest jednym z najchętniej odwiedzanych sklepów w różnych miastach i miejscowościach. Sieć wprowadza do placówek bogatą ofertę zdrowej i pełnowartościowej żywności, szczególnie zwracając uwagę na rozwiązania ekologiczne i dbanie o naturalne środowisko. Dzięki temu klienci, którym zależy na poprawie jakości życia, bez problemu mogą zrobić zakupy w sklepie spożywczym w pobliżu bez ponoszenia zbędnych kosztów. 


Polomarket sklep internetowy 

Niemalże każdy klient odwiedzający sklep spożywczy Polomarket korzysta ze specjalnej aplikacji mobilnej uruchomionej przez markę. Warto jednak wiedzieć, że w kwietniu 2020 roku sieć wprowadziła dodatkową możliwość, z której możemy skorzystać właśnie za jej pośrednictwem. Mowa o usłudze „click&collect”, czyli „zamów i odbierz”, dzięki której w szybki sposób zamówimy ulubione produkty z odbiorem w wybranym punkcie. Usługa została uruchomiona w każdym sklepie stacjonarnym, w ponad 280 punktach na terenie całej Polski. Z tego typu opcji korzysta masa klientów, ceniących sobie ograniczenie czasu spędzanego na staniu w długich kolejkach do kas. Jest to także świetne rozwiązanie dla zapracowanych klientów, którzy nie mają odpowiedniej ilości wolnego czasu na robienie długotrwałych zakupów stacjonarnych. W aplikacji mobilnej Polomarketu możemy zamówić każdego rodzaju produkty. 

Co znajdziemy w ofercie Polomarketu?

Jedna z największych polskich sieci spożywczych posiada w ofercie różnego rodzaju asortyment spożywczy. Dzięki temu niezależnie od naszego sposobu żywienia, każdy klient znajdzie swoje ulubione produkty, które chętnie serwuje na domowych stołach. Robiąc zakupy w tym sklepie, wybieramy spośród tysięcy produktów najlepszych marek, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Dostępny jest nie tylko podstawowy asortyment jak świeże pieczywo, warzywa i owoce, ale również produkty sypkie, śniadaniowe, mięso i wędliny, ryby, wyroby rybne, owoce morza, makarony, kasze i ryże, kawy i herbaty, produkty zwierzęce, asortyment niemowlęcy, wody i napoje, jaja i nabiał i wiele innych. 

W Polomarkecie bez problemu znajdziemy także produkty prozdrowotne, żywność bez glutenu, np. chleb ryżowy bezglutenowy, jedzenie bez laktozy, żywność BIO i ECO. Sieć szczególnie dba o ochronę środowiska i zwiększanie świadomości zdrowego żywienia oraz poprawy stylu życia. Dzięki temu każdy, kto dba o komfort życia codziennego, znajdzie w tym sklepie najlepszej jakości rozwiązania w niskich cenach, które pomogą mu osiągać coraz lepsze cele. 

Polo market godziny otwarcia

W sklepie polo market godziny otwarcia mogą nieznacznie różnić się, w zależności od lokalizacji wybranej placówki, do której chcemy się udać. Większość sklepów jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:30 do 21:00. Niektóre punkty są otwarte do godziny 22:00, a poboczne sklepy mogą nieco skrócić godziny działalności. Warto więc przed wybraniem się na zakupy spożywcze do pobliskiego punktu, sprawdzić, w jakich godzinach jest czynny. 


PoloMarket opinie

Nietrudno znaleźć w internecie pozytywne recenzje o sklepie PoloMarket. Opinie o tej sieci spożywczej są nadzwyczaj pozytywne, a klienci doceniają korzystne usługi, z których mogą skorzystać z punktach stacjonarnych. W Polo Markecie możemy zrobić tańsze zakupy, dzięki regularnie wprowadzanym promocjom i wyprzedażom. Dodatkowo, konsumenci polecają ten sklep ze względu na szeroką ofertę różnego rodzaju produktów, niezbędnych w domu każdego z nas. Dzięki odwiedzaniu punktów każdego dnia, możemy zaoszczędzić sporo gotówki.

5/5 - (2 oddanych ocen)